lanet olası canınızın sıkkın olduğu zaman o lanet olası canınız sizi sıkar. bir çok küçük ayrıntı birikmiştir ve sizi kemirmektedir:
1. siz masum bir şekilde yaşarken biri bir hareketle hayatınızda yer almak için talepte bulunur: hah !tamam sizinde aradığınız budur zaten; onun gelip hayatınıza girmesi.

öncesi de siz onu tanıyorsunuzdur ve muhtemel biridir lakin daha önceki kötü rastlantılara dayanarak gözünüzü alıcı konumuna getirmemişsinizdir. talebine olumlu yanıt verirsiniz. tam iyi şeyler olacakken ulaşılamaz olur o , Then o istemez olur. ve yine gider. bitti!
2. rahatlık burdaki birçok insana battığı gibi size de batmaktadır.
3. salak proföser her hafta bir sunum yapılacak diye tutturmuştur. oysaki kendisi 25 yıldır sadece kesici uçların formüllerini bile daha tam olarak birimleriyle tahtaya yazarken dahi zorlanmaya devam etmektedir.
4. yaş yaşlanmaktadır. ve siz hala odanızın duvarlarını istediğiniz renklere boyayamıyorsunuzdur. kan kırmızısı gerçekten iyi bir renk olurdu oysaki.onun yerine kırmızı bir spor ayakkabı aldım.
5. metroda yoyo sallayan tip kadar kaygısız bir yaşam sürmemişsinizdir. ve hala onlar win the race!
6. hissizlik en az hissetmek kadar acı vermektedir hala. ve insanlar hep boş boş konuşur.
7.başkaları başka şeyler isterken sen niye sadece mutlu bile olamazsın.
8. yüzündeki sivilceler yine azmıştır. acaba nedir bunlara sebep.
9.lanet olası binlerce sebep resetlenmeden devam eder gider, bilgisayarda. sil tuşunu denemişsinizdir oysaki daha önce. ama onları sildiğinizde bilgisayarın “D”sindeki programlar zarara uğrar diyor size karşı ekran. yani imkansız mıdır şimdi!