bildirgec.org

yasinuruturk

6 yıl önce üye olmuş, 4 yazı yazmış. 1 yorum yazmış.

facebook cebe girdi

yasinuruturk | 13 Aralık 2007 21:06

BlackBerry 2007 yılının çılgınlığı olan facebook için ozel tasarımlı cep telefonu çıkardı.

Bu telefon sayesinde facebook hesabınızı bilgisayar kullanır gibi yonetip fotoğraflarınızı yükleyebiliyorsunuz.

Yenilikleri takip ederek ürünlerini geliştirdiklerini dile getiren Erkut Alkaya “Günümüzde hızla yayılan Facebook için geliştirdiğimiz ara yüz, bireysel alana getirdiğimiz yeniliklere en iyi örneklerden sadece bir tanesi. Artık BlackBerry’nizle şifre girmeden direkt Facebook sayfanıza girebiliyor ve mesajlarınızı okuyabiliyorsunuz. Üstelik cihaz sayfanıza yeni bir mesaj geldiğinde uyarı da yapıyor. Facebook arayüzü ile bilgisayarda olduğu gibi BlackBerry’de de fotoğraf yükleme işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz” açıklamasında bulundu.

“tr” uzantılı domainleri çok hızlı bir şekilde sorgulatın

yasinuruturk | 04 Kasım 2007 02:13

İnternette birçok sitede hızlı domain sorgulama ile ilgili bilgi ve içerik bulmak mümkün bu sitede com, net, org yanısıra com.tr, org.tr, web.tr, k12.tr ve bunlar gibi “tr” uzantılı siteleri çok hızlı bir şekilde sorgulatabilirsiniz site türk bir programcı tarafından hazırlanmış ve ajax teknolojisi kullanılmış.Domain satımı ile ilgileniyorsanız bakmanız gerekir.

Ashampoo ClipFinder İle Videoları İndirin

yasinuruturk | 14 Temmuz 2007 16:26

Ashampoo ClipFinder, en popüler video siteleri üzerinde arama ve video innDirme işlemi yapabileceğiniz yeni nesil bir yazılımdır. Piyasadaki birçok yazılım, video sitelerinden innDirme yapabilme imkanı sunmaktadır fakat arama yapabilme özelliği Ashampoo ClipFinder yazılımına mahsus bir özelliktir.

Yazılımla arama ve innDirme işlemlerini tek bir fare tıklaması ile gerçekleştirebiliyor olmanız ne denli kullanışlı bir araç olduğunu ortaya koymaktadır. Ayrıca yazılım dahili Türkçe dil desteğine sahiptir ve tümüyle ücretsizdir. Yazılımla isterseniz seçtiğiniz bir video sitesi üzerinde tekil arama yaptırabilir, isterseniz de tüm video portallarında toplu arama yaptırabilirsiniz.

Böyle Bir Site Yok – Karınızı Kiralayın !

yasinuruturk | 21 Nisan 2007 17:22

Arkadaşlar İlk Okuyunca Dehşete Kapıldım, Belçikada Olan Bu Olay Karınızı Kiralayın Sloganıyla Kadın Ticareti Yapan Bir Web Sitesi. Sitede “Yalnızlığa Veda” yada “Evinize istediğiniz kadar kadın gönderiyoruz” gibi ifadeler kullanılıyor ve kadınlar dil, din, yaş, ten rengi fln die birçok kategoride müşterilere sunuluyor…İstenen eşin 24 Saat içinde Temin edileceği ve istenildiği kadar evinizde tutulabileceği de eklenmiş.hemde 9500 tane kadın seçeneği varmış.
Sitede “ilk denemeyi yapanlardan biri olan” Christian B. adlı 35 yaşındaki bir kişi, “İstedigim zaman karılarımı degiştirebiliyorum. Üstelik evimde her zaman birkaç kadın bulundurabiliyorum” diye konuşmuş…
Sitenin reklamında, “Kiralık kadın eve mutluluk getirir” sloganıyla cinsel çağrışımlı görüntülere yer verilirken, “katalog” resimlerinde değişik “aylık kira fiyatları” öneriliyor.

Walla Ben Bunları Tebrik Ederim