bildirgec.org

vera_lynn

9 yıl önce üye olmuş, 5 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

kötü bir gün daha

vera_lynn | 02 February 2006 01:31

ah günlük ah yine acıların kadını 🙂 olduğum günlerden bir gün. ne edeyim ne yapayım da başımdaki sevdadan kurtulayım, umursamayım bilemiyorum. nefret etsem edemiyorum özlemesem edemiyorum. öfkelenmesem olmuyor. sabret diyorum olmuyor. öleyim dedim geçen yıl onu da beceremedim. günlükçüğüm günümü gecemi hayatımı yaşayamaz oldum. ben de dahil çevremdeki herkes sıkıldı depresyonumdan. elimden bir şey gelmiyor ki doktor da çare olmuyor, geçici çözüm her dinleyen akıl veren. iyi ayrıldım derken gerçekleri öğrenmek sabahında, ne kötü tesadüfler… iyi ve kötü her şeyi unutabilmek, düşünmekten vazgeçebilmek huzur dolu kelimeler,,, kısaca artık senden medet umar hale geldim bir teselli ver günlük amca.kaldıysa LÜTFEN!!

on-line radyoculuk

vera_lynn | 02 February 2006 01:08

sizlere beğenerek dinlediğim, henüz test aşamasında olunan radyonun adresini vermek istiyorum. henüz 24 saat yayın bulunmamakla beraber ilerde durum değişecektir. nette gezinirken bir yandan dinleyebilirsiniz, bunun yanında dj arkadaşa ulaşıp sevdikleriniz ve sevgiliniz için parça armağan edebilirsiniz normalde chat odası olması dolayısıyla…adres şu şekilde:

http://67.15.205.161:1717/listen.pls.

adrese girdiğinizde winamp aracılığıyla direk yayını takip edebilirsiniz.yayında olduğu sürece özel istek parça istemek için ise dj arkadaşın da mirc adresi ise:

keser döner sap döner, gün olur hesap döner mi?emin olan var mı?

vera_lynn | 02 February 2006 00:52

fena halde taktığım bir mesele var hayatımda. bu konuda bana göre yaşadığım ağır haksızlığın bunalımı sürüyor 2 yıdır ve bugünlerde yine yoğun olarak. insanın düşüne düşüne çıldırma haddesine geldiği bir şey diyebilirim. şimdi biri bana, yaşadığımız dünyada veya başka bir boyutta her nerdeyse tüm insanoğlu için gerçek adaletin(ilahi adalet de denebilir) olduğu, birilerinin haksızca yaşadığı mutluluğa karşı çıkarak, ezilenlerin yanında olunduğu bir yer var mı, cevap verebilir mi??kimsenin hakkının haksızca kimsede kalmaması, ben de dahil herkesin payına düşeni yaşaması dileğiyle…

msn aşkı

vera_lynn | 31 January 2006 03:34

Şu an saat 03.10.üç buçuk-dört saattir msn den tanışarak başladığım ilişkide bir yandan erkek arkadaşımdan ayrılmak üzereyken, bir yandan da ilk kez konuştuğum annesiyle de chat leşiyordum. msn in bir gün hayatımda birlikteliğimin hem başlangıcı hem sonu sürecinde rol alarak, sonunda oluşmuş bir problemimi erkek arkadaşımın annesiyle de medeni insanlar olarak paylaşmamda araç olacağını hiç aklıma getirmemiştim. bilişim için özel hayata kadar girmesi denilen nokta ve tam anlamıyla msn aşkı dedikleri bu sanırım. ve az önce sonuç olarak bugünün tarihi ile ayrılmış bulununca günlük sayfasına yazmak için bundan iyi fırsat ele geçmez diye düşündüm yazdım.

İlk gün

vera_lynn | 29 January 2006 04:07

Acemi olarak ilk günlük yazma işine kalkışmış bulunuyorum. Yani deneme 1, 2, ses kontrol…sanırım oluyor. Bugün yerel yönetim dersi için gezdiğim belediyelerin sitelerinde aradığımın hepsinin topluca olduğu bir adres yoktu. Bilgileri ayrı ayrı toplamak gerekti. Zaten çoğu da birbirinden almış. “Beyaz Masa” demiş biri, şikayet ve istek kutusu gibi bir şey fakat tüm belediyeler aynı isimle aynı işlev için bir sayfa bulunduruyorlar. Yani biriniz de adını değiştirin ne kadar kalıplaşsa da olmaz mı? Ayrıca vatandaşı pc ve teknoloji kullanmaya teşvik edecek pek bir şey yoktu. Bu kısım için eğitim gerek biraz ama olsun. Neyse beğenmedim, iyisini fikir olarak en azından ben yapmaya kalktım zaten. Olucak ya da olamayacak. Onu da yetiştirip Pazartesi teslim edicem umarım. Yazılım konusunda bilgim pek yok o yüzden sayın yazılımcı arkadaşlar bu konuda bir çalışmaları var mı acaba? Ayrıca herkese merhaba…