bildirgec.org

sonsingle

8 yıl önce üye olmuş, 2 yazı yazmış. 108 yorum yazmış.

KİRALIK RUHLARIN 90 DERECE DÜNYASI

sonsingle | 08 August 2007 09:54

uzun zamandır bu kahpe ama kahpe olduğu kadar da gururlu şehrin içinde ruhumda yaşayan yüzlerce kadınla mücadele edrek dolaşıyorum ..
insanların sırf elim yüzüm düzgün ya da geçerli bi mesleğim var falan diye bana paye yüklemelerinden ,beyin arıyorum diyen beyinsizlerden ve aşk diye inleyen ahmaklardan örülü o sokaklarda dolaşırken boş bi dükkan buldum …veeee elimdeki okla hala ruh sahibi olanları avlamaya ve dükkanıma almaya başladım…Şimdi artık adı dükkan olan bi yerim var…İçinde de ruhlarını kiralayan gerçek insanlar…
Beklerim…
anlayanlar anlatacak bi şeyleri olanları
Tutunanlar da tutunamayanları da….

MAHKUMLUĞUN TA KENDİSİDİR YALNIZLIK

sonsingle | 31 July 2007 11:33

Yalnız olmanın güçlü olmak anlamına geldiği günümüz dünyasında ,saklanmak ve saklamak zorunda olduğumuz için her şeyimizi tercih gibi görülse bile aslında MAHKUMLUĞUN TA KENDİSİDİR YALNIZLIK…..

Sevmek için herşeyini(neyi kaldıysa)vermeye bu kadar hazırken bile,yalnızsan ;sadece ceza olabilir bu kahrolası dünyanın sana hediye ettiği….

Yine de bahar ben geliyorum hazır olur demişse bir kere ve sen de o inceden gelen sese kulak verebilmişsen;umutların da ağaçların dalları gibi yeşerecek demektir…

Sabretmek erdemdir…..Herkese nasip olmayan…..Ve sabredenler er ya da geç hakkettiklerine kavuşur….

Bahar gibi ol dostum….Bahar gibi güzel,mis kokulu ve umut veren …..