bildirgec.org

Soickan

8 yıl önce üye olmuş, 10 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

fiber kaplumbağa

Soickan | 12 May 2010 15:16

fiber internet” adı altında piyasaya giren superonline bağlantı konusunda yaptığı gerileme mantığını bir adım daha ileri götürerek hız konusunda adsl bağlantısına atıfta bulunmaktan daha kötü duruma düşmeye başladı.

daha önce adil kullanım adı altında getirdiği limite yapılan itirazları görmezden gelen ve çeşitli oyalama mantıklarıyla kendine kazanç sağlamaya çalıştıktan sonra şimdide yeni bir adım atmaya az kaldı.

yahoo mail yeni yüzüne kavuştu

Soickan | 02 September 2009 18:02

yahoonun yeni dizaynı sessiz sedasız ana sayfalara yerleşirken kullanıcı bazında dünyanın bir numarası olduğu kanıtlanan hizmeti yahoo mail yeni dizaynı kullanıcılara sürpriz şekilde sunulmaya başlandı.

yahoo mail
yahoo mail giriş sayfası

yeni yüzüyle karşımıza çıkan mail hizmetinin hız açısından iyileştirilmesi ön plana çıkıyor. ayrıca yeni dizaynında ince çizgilere dikkat edilerek benim çok hoşuma giden bir tasarım yapılması bizlerden birer artı puan alacağı kesin.

youtube sonunda açıldı

Soickan | 28 October 2008 11:26

evet arkadaşlar youtube sonunda açıldı.

görmeye alıştığımız 05/2008 tarihli yasak yazısından sonra 03/2008 yasak yazısını gördüğümüz engelleme sayfası şu an itibariyle kaldırıldı.

blogger.com bakalım ne zaman açılacak.

Google AdSense üzerinde yenileme yapıyor…

Soickan | 11 December 2006 15:58

Google AdSense
Google AdSense

Google ‘ın gizli çalışmaları devam ediyor…

2007 yaklaşırken yenilikler yapmaya hazırlanan Google şimdide AdSense reklamları üzerinde oynamalar yapıyor…

İşte yukarıda da görüldüğü üzere “Ads in Google” yazan yerde “Ads by Google” logosu yer alıyor…

Ve, bu yeniliği arada bir kullanıcıların önüne seriyor…

rapidshare sınırları zorluyor !

Soickan | 01 December 2006 10:23

“… The most visible change is that we have removed the traffic limit completely. You can finally download without any limits now. …”

Evet, Rapidshare sınırları zorluyor…

Rapidshare ‘den yapılan resmi duyuruda Premium üyeliklerin günlük max. 3000 Mb. ve kullanılmayan biriken toplam 20000 Mb. sınırlarını kaldırdı

Premium üyeliği olanların günün 24 saati sınırsız download yapılmasına izin veren bu gelişme çoğu kişiyi memnun edecek gibi görünüyor…

Asıl beklentimiz, ücretsiz kullanımlar için düzenlemeler ve Premium ‘da indirim… 🙂

AMD FireSTREAM Ekran Kartlarına Logosunu Verdi

Soickan | 26 November 2006 23:52

ATI‘ı satın aldıktan sonra görsel alanda sadece sitesini değiştiren amd, nihayet logoya da el attı.

amd
Fiyakalı Olmuş 🙂

FireSTREAM kartları bilimsel alanlarda ve uygulamaların yerinin belirlenmesinde önemli rol oynayacak. FireSTEAM kartlarının üzerinde bulunana stream processor saniyede 375 Giga-Flops (Saniyedeki kayan nokta işlemi) işlem gücüne sahip. Ayrıca kartın emrinde 1 GByte ‘lık bir bellek bulunuyor…

Bakalım bu değişiklik teknolojik alanda neler getirecek…

ipod için lcd monitor

Soickan | 16 November 2006 16:01

LCD ve CRT bilgisayar monitörlerinin yanı sıra LCD televizyon ve diğer görüntüleme ürünleriyle de tanınan ViewSonic, iPod’ları LCD monitörlerle buluşturdu. ViewDock™ VX1945wm ve VX2245wm monitörlere entegre olarak gelen iPod yuvası, kullanıcıların iPod ekranlarından yaklaşık 65 kere daha büyük olan ekranlarda daha konforlu ve kaliteli bir şekilde izleme deneyimi elde etmelerini sağlıyor. Daha fazla bilgi için tıklayın.

Türkçe Google Toolbar Yeni Sürümü Hizmete Girdi

Soickan | 16 November 2006 12:54

Google Türkiye Müdürü Karabey, Google’ın yeni oluşturulan Türkçe toolbarının da hizmete girdiğini bildirdi. Karabey, yeni toolbarın, kullanıcının tercihlerine göre ayrıştırılabilen pek çok fonksiyonun yanı sıra en kısa zamanda arama ve Google dünyası içinde kullanılan ürünleri getirebilen fonksiyonlara sahip olduğunu vurguladı.

Artık yeni Google Toolbar ‘ı Türkçe Kullanabileceğiz…