bildirgec.org

Rule07

10 yıl önce üye olmuş, 19 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

Dokunmatik Saat: Abyss Led Touchscreen Watch

Rule07 | 28 May 2011 13:55

Günümüzde inanılmaz farklı çeşitte saatlere reastlamak mümkün. Bu saat de o türden bir cihaz. Saate dokunmadıkça saatin kaç olduğunu oğrenmeniz mümkün değil. Çünkü bu saat dokunmatik sistemle çalışıyor ve sadece dokunduğunuz an saati öğrenebiliyorsunuz.

R2-D2 Uzakatan Kumandalı Saat

Rule07 | 27 April 2011 12:44

R2-D2′ yu uzaktan kumanda saatinizle istediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Bu saat sayesinde Star Wars filmindeki R2-D2 robotunu saatinizdeki tuşlarla kimseye belli etmeden gizlice oynatabilirsiniz.

Saatinizde Video İzleyin, Müzik Dinleyin

Rule07 | 20 April 2011 13:41

Artık saatlerden sadece zamanı öğrenmeyeceksiniz. Bunun yanında saatler size video izleme ve müzik dinleme olanağını da sunuyor. Paslanmaz çelikten oluşan Stainless Steel Video Watch, teknolojik özelliklerinin yanında çok şık bir görünüme sahip.

Saat 8GB hafızaya ve 1.8″ ekrana sahip. Ayrıca saate USB bağlantısı ile bilgisayardan rahatça video, müzik vs. gönderebiliyorsunuz.

En Küçük Fotoğraf Makinesi

Rule07 | 19 April 2011 09:11

Gün geçtikçe farklı türde fotoğraf makinelerine ve çok farklı işlevlere sahip USB cihazlara rastlamak mümkün. Bu mini makine de fotoğraf makinesini USB ile birleştiriyor.

Fuuvi Pick USB Mini Digital Camera, fotoğraf makinesinin boyutlarını neredeyse bir USB bellek boyutuna indiriyor ve fotoğraf makinesine yeni bir hava kazandırıyor.

Şirketlerin Gizli Anlam Taşıyan Logoları-1

Rule07 | 22 November 2010 10:54

Tüm şirket logoları kendilerine göre faklı anlamlar taşır. Fakat bazıları içlerinde gerçekten hayret verici gizli anlamlar taşır. İşte onlardan bazıları :

1- Amazon

Logodaki gülen surat A harfinden Z harfine gidiyor ve aslında Amazonda A dan Z ye herşeyi bulabileceğinizi anlatıyor.

2- Fedex

Kargo şirketi Fedex’ın logosundaki E ve X harfinin birleşimiyle ortalarında şirketin hızını ve ulaşım güvenilirliğini belirten ok işareti oluşuyor.

Saati Led Işıkları Toplayarak Öğrenin!

Rule07 | 19 November 2010 10:35

Gün geçtikçe kol saatleri değişik şekiller alıyor. Bu yeni kol saati ise diğerlerinden çok farklı. Saati sadece led ışıklara bakarak öğrenebileceksiniz!

Resimde saat 4 dakika ise (8 4 2) 14. (4:14)
Resimde saat 4, dakika ise (8 4 2) 14. (4:14)

Hafıza Kartını Saatinle Taşı

Rule07 | 12 November 2010 15:00

Artık günümüzde saatlerin birçok fonksyonu var. İşte bunlardan en yenisi ise kart okuyuculu saat. Artık saatinizle beraber kart okuyucunuzu da yanınızda taşıyabileceksiniz.

Saatin arka tarafında gizli bir Micro SD kart girişi bulunuyor ve yine gizle bölümündeki bir usb çıkışı sayesinde saatinizi bilgisayara bağlayıp kart okuyucu olarak kullanabiliyorsunuz.

Dakikayla İşi Olmayanlara: Re-Clock

Rule07 | 14 June 2010 17:23

Bütün saatler size saati, dakikayı ve saniyeyi gösterir. Fakat bu saat saniye ve dakikayla işi olmayanlara. Re-Clock, size yanlızca saatin tam olarak kaç olduğunu gösteriyor.

Saat şık ve basit bir tasarıma sahip.
Tasarımcılar: Lin Cheng-Han, Chung Yu-Hsun, Cheng Yu-Ting & Chen Shaw-Chen

Ütü Hiç Bu kadar Kolay Olmamıştı

Rule07 | 19 April 2010 14:13

Kravatlar gün içinde hareketlerimiz nedeniyle buruşurlar ve hiç kimse buruşuk bir kravlatla bir gün geçirmek istemez. Ama artık istediğiniz zaman kravatınızı rahatlıkla ütüleyip eski haline getirebileceksiniz.

Goal Orientation’ın tasarladığı The Stick Pin Iron sayesinde kravatlarınızı ütülemek artık çok kolay ve zahmetsiz. Üstelik bu ütünün genişliği neredekse kravatınız kadar.

Yukarıdaki resinde de görebileceğiniz gibi The Stick Pin Iron’ın kullanımı çok rahat. Ürünü tek bir güç düğmesiyle açıyorsnuz ve aşağıdaki resimdeki gibi eğer ürün açıksa ışık açık, ürün kapalıysa ışık da kapalı oluyor.

Bilgilerinizi Yanınızda Taşımanın En Kolay Yolu

Rule07 | 15 April 2010 18:26

Size de Usb’lerinizi en gerekli oldukları zaman evde mi unutuyorsunuz? Artık böyle bir probleminiz olmayacak çünkü bu saat size Usb bellek görevi de yapacak!
The USB Memory Watch, saatinizi Usb belleğinizle birleştiriyor. Saatin kendi kayışına gizlenmiş Usb girişi bir ara kablo sayesinde bilgisayarınıza bağlayıp bir Usb bellek olarak kullanabilirsiniz.

Ürün Özellikleri:

– Ürüne kendi ara kablosu da dahildir.
– USB 2.0
– Hoş tasarımlı, hafif bir saattir.
– LED ışık göstergesi saatinizin bilgisayarınızla bağlantısını gösteriyor.
– Kullanabileceğiniz sistemler: Win 98, ME, 2000, XP, Linux 2.4 veya yükseği, Mac OS 8.6 veya yükseği
– Saat, su geçirmez değildir.
– 43 gram ağırlığındadır