bildirgec.org

pulpowski

6 yıl önce üye olmuş, 2 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

Yerli iPhone Siteleri

pulpowski | 03 Mayıs 2010 17:17

Yerli iPhone Siteleri

iPhone 2007 yılında hayatımıza girdiğinde, cep telefonu piyasasına da bomba gibi düştü. Zamanla adeta bir arzu nesnesine dönüşen iPhone’umuzu hem daha verimli kullanabilmek, hem de yeni gelişmeleri takip etmek için kimi zaman bazı kaynaklara ihtiyaç duyduk. Bu yüzden iPhone için birçoğu blog formatında hazırlanmış yerli sitelerden en popülerlerini derledik:

1. iPhone Turkey
Bilinen en popüler yerli iPhone blogu. Hem iPhone’unuzla ilgili teknik detayları, hem son haberleri, kimi zaman da yeni uygulamaları bulabileceğiniz oldukça kapsamlı bir site.

iPhone Turkey

2. iPhoneTr.org
iPhone’la ilgili oldukça ilgi çekici haberlerin yanında, zaman zaman Cydia ve Jailbreak gibi konulara da değinen bir site.

flash stock sitesi: flashden

pulpowski | 31 Mart 2008 21:42

stok fotoğraf sitelerini biliyorsunuzdur. Kendi fotoğraflarınızı, videolarınızı, tasarımlarınızı satabildiğiniz, aynı zamanda çok uygun ücretlerle bunları satın alıp, kullanabildiğiniz sitelerdir. En bilinenleri Istockphoto, Shuttlestock, Dreamstime gibi sitelerdir. Son olarak bu sitelerin arasına eklenen Flashden.net, bu sitelerin aksine daha çok flash tasarımların satılıp, alınması fikri üzerine kurulmuş bir websitesi. Websitesinde flash tasarımların yanında, audio, video ve font dosyaları da müşteri bekliyor.