bildirgec.org

poranje

8 yıl önce üye olmuş, 7 yazı yazmış. 2 yorum yazmış.

Kim bunlar?

poranje | 02 June 2004 11:12

Tatu gurubunun ne yapmaya calistigini birileri bana açiklayabilecekmi ?

merhaba günes

poranje | 30 March 2004 21:46

her sey güzel ama su günesin yersiz yere doğması yok mu beni deli ediyor.. inan bana eger ölüp te bu diyardan göcersem seni yakalayıp cehenneme yani ait oldugun yere atacagım bunu sakın unutmaaaaa…

Bilemedim..

poranje | 29 March 2004 13:32

efet bir gün daha böyle gececek ve ben hiç uslanmayacağım.. neden böyle oluyor bilemiyorum ama bende yasarım artık kendi karanlığımda.. herkes cekilmiş bu yalnız gemiden, bir ben kalmışım istemeden.. eger bilseydim buranın bir gemi oldugunu.. belki bende terkederdim bu kadar yalnızlığı.. belki bende sıyrılırdım.. ucsuz bucaksız denizlere kulac atardım.. sonunda ölümün oldugunu bilsem bile.. hiç kimseyi düşünmez, kendim ilerlerdim ucsuz bucaksız hayallere..

hayal…

poranje | 28 March 2004 13:44

üfff nilay keske yanımda olsan ve herkez gibi bizde bir arada olsak ne war? sabahları beraber kalksak, aksama kadar deliler gibi eglensek gezsek tozsak,aksam olunca sahile insek catlayıncaya kadar bira içsek? gece hiç uyumasak ve sahilin serin havasına kendimizi kaptırsak… ama olamaz değilmi? bütün bunları aradaki 884 km kısıtlıyor seğilmi? 884 km’den ziyade para kısıtlıyor sanırım.. tanrım keske bu günkü sayısal bana vursa.. cünkü ondan baska bir ihtimal yok :)).. neyse belki senle bir gün bulusuruz ve kurdugumuz bunca hayalleri gerceklestiririz..

yalan..

poranje | 27 March 2004 17:23

ben ahmet bu gün ben büyük bir hiphopcu olmak istiyorum! ve size bir dörtlük yazacagım beni eleştirin oki? afyondan yalandan karanlığın sonundan adım gibi her sey gibi sonsuz olan hayat gibi yalan işte burada her sey yalan.. sözümün bittiği her yer, hersey değişti iştee, ve kimse bilmiyor ben buyum işteee, bunu unutma bu bir yalaan, senden baska bir şey olmayaan, sevgi gibi, ask gibi dünyaa gibii. eueheue.. bittı..

aslında sen herkesin düşündüğü şeyi düşünüyorsun..!

poranje | 16 March 2004 17:34

sen bir sey düşünürsün örneğin bu, sınıfta yaptığın bir espiri veya gelen bir hayat sorusunun cevabı gibi, o espiriyi sen yapmak istersin, hayalinde canlandırırsın, kendi kendine düşünürsün ve şöyle dersin “heralde bu espriyi sadece ben biliyorumdur” veya ” bu espri hiç kimsenin aklına gelmemiştir umarım” işte senin düşündüğün aslında yanlış bir düşünceden başka bir şey değil. cünkü insanların tümü AYNI DÜŞÜNCELERİ DÜŞÜNÜYOR..! bu yüzden insanların kendilerini cok akıllı sanması “bu düşünce sadece bana ait” felsefesini tamamiyle büyütmesi ile ortaya cıkıyor.

no smoking

poranje | 15 March 2004 17:26

ya bu gün biz arkadaşla ortak bi sigara aldık para yok 🙂 ortak iş kurar gibi bişey dir buda aslında hani iş kurunca girdiler çıktılar hesap edilir ya aynen öle arkadaş bi tane fazla içse kavga çıkıyor aslında bu çok ulvi bir mesele ama anlamak kolay değil yaşamak lazım çıldırmamak elden değil. insanların bu tür zaaflarının olması muhtemelen bizi 1 numaralı bağımlı yapıyor..