bildirgec.org

muzrek

6 yıl önce üye olmuş, 3 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

Garanti Kiracının Derdine Ortak Oluyor

muzrek | 06 Ocak 2010 14:22

Garanti Bankası yıllardır yarayan bir yara olan kiracıların durumuna kendi hazırlamış oldugu mizahi bir site ile parmak basıyor. www.kiracinindrami.com adresindeki sitede kiraci ve ev sahibi arasinda gecen dialogları komik videolarla destekleyerek dile getiriyor ve sizden kiraciyi evden cikarmak için yaratici bahaneler bulmanizi istiyor.

Bununla da bitmiyor sitedeki videoları arkadaşlarıyla paylaşan. videolara oy verenler veya yeni bahaneler yazanlara da hediyesi tatil olan çekilişe katılmak için çekiliş hakkı tanıyor. Ayrıca en yaratıcı bahane bulan üç kişiye de i-pod Nano hediye ediyor. Sitede ayrıca mortgage başvurusundabile bulunabiliyorsunuz.

Kusursuz Dünya (A perfect world) 1993

muzrek | 28 Aralık 2009 12:01

kusursuz dünya
kusursuz dünya

Senaryosunu John Lee Hancock ‘un yazdığı, başrollerinde Kevin Costner, Clint Eastwood, Loura Dern gibi usta oyuncuların paylaştığı, 1993 yapımı müthiş bir duygusal macera filmi Kusursuz Dünya.

Çok iyi bir senaryo, usta oyuncular, ayarında verilen duygusallık, muthiş karşılıklı diyaloglar, gerçekçi takip ve aksiyon sahneleri ve alışık olmadığımız mutlu olamayan bir son. Konusu kısaca su şekilde: Hapse düşen Butch Haynes ve onun psikopat hücre arkadaşı Pugh karar verip birlikte hapisten kaçarlar. Polislerden kaçarken tesadüfen bir eve girerler. İşler ters gider ve evin küçük çocuğunu rehin alıp evden uzaklaşırlar. Fakat bu babasız çocuğa Butch’ın arkadaşı kötü davranmaya başlar ve bunun sonucunda Butch, Pugh u öldürür. Bundan sonra Butch ve Buzz’ın macerası başlar.
Buzz gibi kendisi de babasız büyüyen Butch arasında güzel bir ortaklık ve arkadaşlık başlar ve tabii ki duygusal bir bağ kaçınılmazdır.

kusursuz dünya
kusursuz dünya

Yılbaşında Tombalayı BoschWorld’de Oynayın

muzrek | 19 Aralık 2009 10:50

Hepimizin tanıdığı bildiği marka olab BOSCH yeni yıla müşterileriyle eğlenerek, geleneksel tombala oyunuyla, boschworld.co adresinde yeni ve değişik bir tasarımla giriyor. Siteye giriş yaptıktan sonra saat 9,30 – 13,30 ve 21,30’da yapılacak tombala oyununda çinkoları ve tombalayı yapan çok güzel hediyeler kazanıyor. Yapmanız gereken cok basit…