bildirgec.org

moroccom

8 yıl önce üye olmuş, 187 yazı yazmış. 66 yorum yazmış.

VakıfBank’ın yeni logosu

moroccom | 11 July 2008 08:44

eski logo
eski logo
yeni logo
yeni logo

Vakıfbank tüm kurumsal yapısı ile birlikte logosunu da değiştirdi. Sarı rengin daha da ön plana çıkarıldığı yeni logo da benim ilgimi çeken sarı B harfinin içerisine alelade yerleştirilmiş V harfi oldu. Bence eski logoyla biraz oynansa daha iyi olabilirdi.
Bu arada yeni kurumsal yapılanma için Vakıfbank 5 yıl içerisinde 155 milyon ytl harcayacakmış. Umarım bu harcamaların içerisinde Bankomat’larda dahildir. Çünkü ne zaman para çekmeye kalksam ya bozuk ya da para yok.

çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı’nın yeni logosu

moroccom | 15 March 2008 19:32

kurumun yeni logosu
kurumun yeni logosu
1. olan logo
1. olan logo

çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı yeni logosunu tanıtmış. daha önce bir kaç defa yarışma düzenlemiş olan kurumun logosu bana biraz karışık gibi geldi. daha önce bu kurumun düzenlediği yarışmada birinci olan logo bence kuruma daha yakışır bir logoydu. logonun ifade ettiği anlamları da burdan okuyabilirsiniz. ben okudum ve kafam daha da karıştı.

trt’nin 40. yıl logosu

moroccom | 01 February 2008 14:08

trt bu yıl televizyon yayıncılığına başlamanın 40. yılını kutluyor. bu faaliyete ilişkin çeşitli programlar hazırlanmış ancak insan trt gibi bir kurumdan 40 . yıla yakışır bir logo beklerken sıradan ve tekdüze bir logoyla karşılaştım. sizce 8000’e yaklaşan personeli olan bir kuruma bu logo yakışıyor mu?

kablosuz internet bağlantısı

moroccom | 12 December 2007 11:28

merhabalar,
benim evimin karşısında bir alışveriş merkezi var. burada wireless internet hizmeti var. benim bilgisayarımda çok zayıf bir şekilde o bölgedeki net hizmetinden yararlanıyor. ancak sinyal zayıf olduğu için kesinti çok oluyor. harici bir anten taksam ya da usb bluetooth’ların 250 mt menzile sahip olanlarından taksam daha güçlü bier şekilde net’e bağlanabilir miyim?