bildirgec.org

mahadeva51

8 yıl önce üye olmuş, 2 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

İnternetten para kazanmak

mahadeva51 | 15 December 2010 18:16

İnternetten Para Kazanma Yolları İnternetten Para kazanma fırsatı sağlayan yabancı siteler Az vakit harcayarak internetten para kazanabilirsiniz.Çok yüksek miktarlar değil belki ama yinede güzel fırsatlar.

Internet bilgi demektir, ağırlıklı olarak yazılı
bilgiden oluşur ve yine ağırlıklı olarak kullanılan
dil İngilizce’dir. Şu anda sınırlı sayıda olsa
da elbette Türkçe içerik ile başvuracağınız çeşitli
fırsatlar da mevcut. Bunlar ileride hızla
artacaktır. Ancak şimdilik yazı yazabilmenin
dışında yazabilecek kadar yabancı dile (tercihen
İngilizce) sahip olmanız da size büyük bir
avantaj sağlayacaktır. Bu şekilde iş fırsatlarının
katlanarak artığını göreceksiniz.

OKU&PUAN VER KAZAN

www.readbud.com
www.readbud.com

…….

İngilizce makaleler okuyup puanlıyorsunuz.0,15 cent ile 0,004 arasında makale başına para ödeniyor.50 dolara ulaştığınızda paypal hesabınıza parayı çekebiliyorsunuz.Makalelerin kelime başına fiyatı değişiyor.Dil ingilizcedir.Hem para kazanıp hemde ingilizce makaleler okuyabilirsiniz.İngilizcenizide geliştirebilirsiniz.

BLOG

www.blogger.com
www.blogger.com

Blogçular reklam üzerinden para kazanırlar. Bu konuda başarı öyküsü olarak işlenebilecek popular blogçular Perez Hilton ….. ve LolCat Empire sabit trafik ve reklam üzerinden hayal edemeyeceğiniz kadar çok para kazanıyorlar. Ünlüler üzerine bir blog hazırlayan Hilton’ın bir reklam banner’ı için biçtiği bedel 50,000$. LolCat ise sadece komik kedi resimleri ve videoları yayınlıyor ve sörfçülerin bunu çok sevdiği kesin. Bu bilgiler size cazip geldi ise kendinize bir blog açmak için ücretsiz olan Blogger ya da Wordpress ……. sitelerine başvurabilirsiniz.

DOSYA PAYLAŞIM SİTELERİ
Dosya paylaşım siteleri indirilen dosya başına para öderler.

www.hotfile.com
www.hotfile.com

üm yükleyici hesapları son 14 günlük performansları açısından günlük olarak kontrol edilirler. Eğer gerekliyse durumunuz değiştirilir ve dosyalarınızın indirme sayıları yukarıdaki tabloya göre kazançlandırılır. Durumunuz başlıca aşağıdaki seçenekleri kapsayan bir dönüşüm oranına bağlıdır:

  • 1. Dosyalarınızı indiren kullanıcıların oranı ve yüklediğiniz dosyalar sayesinde ücretli hesap alan kullanıcıların oranı.

Sistem ve Kendin Olabilmek

mahadeva51 | 12 December 2010 20:32

Özgür bir insan olmak ;insanın hakettiği gibi yaşamasıdır.Nelerdir özgür bir insanın hakları ?Herkesin bildiği birçok tanım var bu konuda ama kavramlarla,özelliklede sadece tanım olarak kalan şeylerden bahsetmek istemiyorum.İnsanın kendi yaşantısına yön verebilmesi gerekir.Ama günümüzde bu pekde mümkün değildir.Yaşadığımız dünyada kapitalizm hakimdir.Bir çok yönüylede herkesin eleştirdiği bir sistemdir.Bugüne kadar başka bir altenatifide üretilememiştir.

Şunu sorabilirsiniz ‘Konuyla kapitalizmin ne ilgisi var?’.Dünyamızda savaşlar,açlık,yoksulluk gibi sıralayabileceğimiz ve daha birçoğunu ekleyebileceğimiz konuların hepsinin altında yatan nedenler ekonomiktir ve kapitalizmle ilişkilidir.Bireysel olarakda hayatımıza yön verdiğimiz zamanlarda karşılaştığımız koşullar da yine ekonomiyle ilişkilidir ve sistemle bağlantılıdır.Sistemin dişlileri şunlardır;İnsan hakları,demokrasi,hukuk.Bu kavramlar her ne kadar kavram olarak doğru görünsede aslında oyunun bir parçasıdır.Aslında herşey açıktır.Sonuçlar bellidir bunlar sadece kılıfıdır.Bu dişliler sizi yok eder bambaşka bir insan olarak varolursunuz.Özetle kendiniz değil sistemin istediği insan olursunuz.Şu anda bulunduğum kafa yapısına nasıl geldim bu gerçekten ben miyim ?