bildirgec.org

KEBOY

8 yıl önce üye olmuş, 5 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

139 milyon $’lık Picasso’yu yırttı!

KEBOY | 20 January 2011 10:04

Amerika’nın otel,kumarhane ve emlak milyoneri Steve Wynn 139 milyon dolarlık picasso‘nun Le Reve isimli tablosunu satışa sunmadan önce ofisinde arkadaşlarına gösterirken dirseğini çartı ve beş santimlik delik açtı. Satışı iptal olan tablonun tadilatı 90 bin dolar; tablonun değeride 85 milyon dolara düştü.

Fotoğraf çekerek para kazan

KEBOY | 19 January 2011 15:14

Hayatımızın her anını nakite çevirmek mümkün; yapılıcak ufak tefek işlerle bütcenize destek olabilirsiniz. Bunlardan bir taneside stock sitelerine çekmiş olduğunuz amatör yada profesyonel fotoğraflarınızı yollamak ve beklemek.

Facebook ‘ daki poker çılgınlığı

KEBOY | 17 January 2011 11:27

Bilindiği gibi facebook kullanıcalırı neredeyse hayatlarını facebook’ da yaşar hale geldi. Uzun zamandır devam eden poker çılgınlığı uyanıklar için yeni gelir kaynağı haline dönüştü.

Sony ps 3 ‘ ün hazin sonu!

KEBOY | 16 January 2011 12:02

Sony ps 3 ‘ün hazin sonu olmaz dediler buda oldu sonunda. Hacker’ lar bunuda başardı. Yıllardır ps3 oyuncuları büyük paralar verip oyun almaktan son derece şikayetcilerdi, hacker’ lar boş durmadı ve Sony firmasına büyük darbe vurdalar ve ps3 leri hack’ lemeyi başardılar. Ps3 oyun konsoluna yapılıcak ufak bir işlemle konsol jail break ismi verilen usp disk aleti kullanabilir duruma geliyor. Daha önceden oyun konsolunuzu internete bağlayıp güncelleme yapmışsanız bu işlemi yapmak gerekli. Konsolun versiyonunu aşaya çekip bir adet oyun ücretine onlarca oyun yükleniyor. Sony firmasıda boş durmadı, daha önceden 3.55 versiyon yüklenmiş konsollar bundan faydalanamıyor ve ayrıca bazı yeni oyunlarda 3.50 ve üzeri versiyonları şart koşuyor. Hacker’ lar 3.50 versiyon oyunlar için ilk çalışmayı yaptılar ama umulan olmadı ve 3.50 versiyon isteyen oyunlar şimdilik jail break kullanılarak oynanamıyor.

Özetlemek gerekirse sony için kötü ps3 kullanıcıları için güzel haber.