bildirgec.org

haydimutfaga

8 yıl önce üye olmuş, 16 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

TTNet’ten Yeni Yıl Kampanyası

haydimutfaga | 26 December 2008 10:04

TTNet, tüm TTnet abonelerine hediye veriyor.Hemen katılın ve hediyenizi alın.

Kampanya “boş yok” sloganıyla duyuruluyor.
20 Aralık- 20 Ocak tarihleri arasında kampanyaya katılabilirsiniz.

Bir kişiye BMW 3.20 D , 11 kişiye ispanya türkiye maç seyahati ve 111 kişiye HP notebook.
Ayrıca kampanyaya katılan herkese ekstra 1 saat TTNET Wifi , facebookta en çok arkadaş daveti yapan ilk 100 kişiye milli takım forması.

Dost Musun Düşman Mı? (Tais-Toi)

haydimutfaga | 24 December 2008 10:13

Dost Musun Düşman Mı” 2003 Fransa yapımı bir komedi filmi.

Yönetmenliğini Francis Veber, Senaristiğini Serge Frydman ve FRancis Veber’in yaptığı başrollerini Jean Reno ve Gérard Depardieu’nun paylaştığı filmin konusu şöyle:

Montanjili Quentin (Gérard Depardieu), sürekli olarak aptallıklar yapan ve çok konuşan biridir. Bir silahlı soygun sonucu hapse atılır. Hapiste sert bakışlı hırsız Ruby ile tanışır. Ruby (Jean Reno) sevgilisi Sandra’yı öldüren Vogel’den çaldığı paraları saklamıştır. Ruby, Quentin’e yüz vermese ve onunla konuşmasa da Quentin’e göre aralarında bir dostluk başlamıştır. Quentin’in arkadaşı vasıtasıyla hapishaneden kaçarlar. Filmde zaman zaman gülmekten yerlere yatacaksınız. İnce esprilerle örülmüş harika bir komedi. İzlenilmesi gereken eğlenceli bir film. Özellikle Gérard Depardieu’nun performansı harika.

Traitor (Hain) – 2008

haydimutfaga | 20 December 2008 09:21

Traitor, 2008 ABD yapımı Yönetmenliğini Jeffrey Nachmanoff yaptığı gerilim-dram türü bir film.Senaryo Jeffrey Nachmanoff ve Steve Martin’e ait.

Başrollerinde Ocean’s 12 – Ocean’s 13, Hotel Rwanda ve Hayatı Yakala filminden tanıdığımız Don Cheadle (Samir Horn) ve Guy Pearce (Roy Clayton) oynuyor.

Samir ( Don Cheadle ), babası tarafından küçüklüğünden itibaren inançlı bir müslüman olarak yetiştirilmiştir.Babası gözleri önünde öldürülür. Babasının intikamını almak için terör grubunun peşine düşer.