bildirgec.org

HansLanda

9 yıl önce üye olmuş, 2 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

Türk Star Wars web dizisinin 4. bölümü yayınlandı

HansLanda | 19 April 2011 15:50

2010 yazının başlarındada yayınlanmaya başlanan türk hayranlar tarafından yapılan star wars fan web dizisi : Rise of The Rebellion’ ın dördüncü bölümü geçtiğimiz ay yayınlandı. Görsel efektleriyle amatör bir yapıma göre oldukça kaliteli sayılabilecek dizi oyunculuk konusunda yoğun eleştri alsa da izlenmeye değecek seviyede.
Bölüm 3 ile bölüm 4 arasında geçen hikaye bir grup asi askerinin dış halkadaki bir gezegen halkını İmparatorluğa karşı ayaklanma çabalarını ve bu amaçla girdikleri mücadelede eski Jedi şovalyeleri ile karşılaşmalarını konu alıyor. 5. bölümü haziran ayında yayınlanması beklenen web dizisinde kelle avcılarından twi’leklere bir çok frklı karakter görebilecekmişiz.
Dizinin web sayfasına girmek ve bölümleri izlemek için : tıklayınız

Star Wars Türk hayran web dizisi Rise of The Rebellion

HansLanda | 14 April 2010 13:19

Uzun yıllar önce duyurusu yapılan ama akibeti konusunda haber alınamayan türk star wars hayranlarının amatör fan film projesi Rise of The Rebellion hakkında yeni gelişmeler nihayet açıklandı. Daha önce 45-50 dakika civarında bir film olacağı söylenen proje kabuk değiştirerek bir web dizisi haline gelmiş. Mayıs ayında ilk bölümü yayınlanacak olan Rise of The Rebellion toplam 6 web bölümünden oluşacakmış. 6 – 10 dakika arasında değişecek olan bölümler aylık olarak yayınlanacakmış. Tamamı ingilizce olarak çekilen proje türkçe altyazılı versiyonuylada yayınlanacakmış.
Dizinin fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.