bildirgec.org

h00h

6 yıl önce üye olmuş, 5 yazı yazmış. 5 yorum yazmış.

bir de baktım ki counter com dellenmiş

h00h | 12 July 2001 01:53

gecenin bir yarısı -ki aslında öyle çok da geç değil hani- dolanıyorum öyle nette avare avare. tasarımı hoş bir site gördüm. fakat o güzel tasarımın ortasında kocaman, çirkin bir thecounter.com sayacı. hani şu ilk hesap açtırdığınızda difalt olarak ayarlanmış dana gözü gibi estetik fukarası sayaç. olmaz öyle şey dedim. kesin bir sorun var. gittim kendi sayacımı kontrol ettim. ne göreyim benimki de o ucube sayaçtan. sonra gerçeği öğrendim. meğer thecounter.com alt yapısını değiştirmiş. dahası paralı hale gelmiş. gerçi ücretsiz versionu da var. fakat ücretsiz versionunda thecounter.com reklamı olmayan, karizmatik sayaçları seçemiyorsunuz.

diaryland

h00h | 09 July 2001 23:29

Diaryland Blogger tarzı bir site. Adından da anlaşıldığı gibi online günlük tutmanızı kolaylaştırıyor. Günlüğünüzün görünümünü siz belirleyebiliyorsunuz. İsterseniz sitenin önerdiği templeytleri kullanabilir ya da html biliyorsanız kendi templeytinizi oluşturabilirsiniz. Diaryland‘de kullanılan tagler bloggerınkiler kadar karmaşık değil. Günlüğünüzün façası üzerinde oynama yaparken zorlanmayacaksınız. Ayrıca sistem imaj uploadına da izin veriyor. Fakat bu hizmet için Gold member olmanız gerekiyor. O da -haliyle- paralı … Aylığı 3.50$’dan başlıyor.

49$’a domain!.. yok yok 48 yok 47… amaan her neyse!

h00h | 09 July 2001 00:54

ValueNIC sitesi ilginç domainleri (örnek: takeovertheweb.com, toiletplungers.com, clickdoctors.com, bloodmaster.com, responsiblecitizen.com, linkbest.com vs.) 49$’dan satışa çıkarıyor ve her gün eğer domain satılmamışsa fiyatı 1$ indiriyor. Ana sayfadan itibaren gün gün geri giderek daha önce satışa çıkarılmış domainleri görebiliyorsunuz. Fakat fazla hırslanmayın zira 22$’a kadar iniyor fiyat. Gerçi hepsine bakmadım ama 9 Haziran’dan önceki günlerin listesi boş.