bildirgec.org

query_vars["author_name"]); if($tuser->ID == 0){ // kullanici yoksa 404 $wp_query->set_404(); status_header(404); get_template_part( 404 ); exit(); } ?>

geberejackson

8 yıl önce üye olmuş, 3 yazı yazmış. yorum yazmış.

Just My Luck

geberejackson | 12 March 2012 10:54

Onlar iki aşık. Ama ne var ki birinde eksik olan şey diğerinde fazlasıyla var; şans. Ashley hayatının en mutlu günlerini tek bir bakışıyla hallederken, Jake dışarı çıktığı anda bütün kötü olayları üstüne çeker. Ne var ki Ashley’in düzenlediği partide her şey tersine döner. Birbirinden habersiz bu kişiler bir öpüşme sonrası şanslarını tersine çevirir.
Artık Jake şanslı, Ashley şanssız biridir. Şansının başka birinde olduğunu öğrenen Ashley, onu geri almak için partide görev alan tüm erkekleri öpmeye başlar. Ama Jake’i öperek değil, şanssızlığıyla bulur. Aralarında bir elektriklenme geçer ve bir öpüşme sonucu Ashley şansını geri kazanır. Artık şansını çalan hırsızı bulmuştur. Fakat Jake’i seviyordur. Ya şansını ya da aşkını seçmelidir. Yönetmenliğini Donald Petrie’nin üstlendiği film, 2006 yılında gösterime girmiştir. Türü romantik komedi olan bu filmi başrollerini Lindsay Lohan ve Chris Pine paylaşıyor.

Quarantine 2: Terminal

geberejackson | 10 March 2012 16:03

ABD yapımı bilim kurgu, korku filmi olan karantina, bu sefer 2. filmiyle karşımıza çıkıyor. Yönetmenliğini John Pogue’un üstlendiği film 2011 yılında gösterime girmişti. Film birinci filminden konu olarak ayrılmamış. Yine bahsedilen; virüs taşıyıcısı insanların, diğer insanları ısırıp onlara bulaştırmasıyla oluşturduğu hastalıktır. Uçakta virüs olduğu anlaşılınca insanlar karantinaya alınır ve macera başlar. Gerilim dolu saatler seyirciyi bekliyor.

Sen Kimsin? (2012)

geberejackson | 10 March 2012 14:03

Ozan Açıktan’ın yönetmenliğini üstlendiği Sen Kimsin filmi geçen hafta vizyona girdi. Tolga Çevik’in boşrolünü oynadığı Tekin karakteri ve emekli trafik polisi İsmail Abi, kaybolan bir kızın peşine düşerler. Kz bir kumpas düzenlenerek kaçırılmıştır. Bundan bi haber olan Tekin, türlü maceralar ve sakarlıklarıyla seyircinin karşısına çıkıyor. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği ve senaryosunu Tolga Çevik’in yazdığı film müzikleriyle de dikkat çekiyor. Ayrıca Tolga Çevik’e; Köksal Engür, Pelin Körmükçü, Toprak Sergen ve Zeynep Özder eşlik ediyor. Komedi Dükkanı’nda büyük ilgi alan oyuncu dükkanın kapanmasından sonra kendini sinema oyunculuğuna verdi. Oyuncu ayrıca Cem Yılmaz’ın kardeşi Özge Yılmaz ile evli ve iki çocuk babasıdır.