bildirgec.org

fatality

10 yıl önce üye olmuş, 41 yazı yazmış. 1 yorum yazmış.

Hergün Ücretsiz Bir Iphone Oyunu

fatality | 04 December 2009 17:37

Yeniyıla yaklaştığımız şu günlerde birçok üründe indirim üstüne indirim yapılmakta. buna iphone ve itouch için hazırlanmış uygulamalar da dahil.

buradaki site 1-24 aralık arasında hergün, normalde paralı olan oyunları ücretsiz dağıtıyor. yanlız hergün 1 oyun ücretsiz. yani geçmiş günlerdeki ürünleri bedava indiremiyorsunuz. siteyi buradan da takip edebilir, yeni oyunlardan ve uygulamalardan haberdar olabilirsiniz.şimdiden iyi oyunlar.

Dev Müzik Arşivi Yayında

fatality | 14 January 2009 11:55

youtube veya diğer online video-müzik sitelerinden mi sıkıldınız? aradığınız şarkıların linkine yönlendiğinizde alakasız şeylerle mi karşılaşıyorsunuz? bunlara son veren fizy‘i deneme zamanınız geldi o zaman. toplam 75 milyar (evet doğru duydunuz ) mp3 dosyasını endeksleyen bu Türk sitesinde bulamayacağınız müzik yok. aynı zamanda video klipleri de izlemenize olanak sağlayan fizy 29 dil seçeneğiyle şimdiden google‘in iştahını kabartmayı becerebilmiş.

Reklam Dinlet, Kontör/Dakika Kazan

fatality | 24 December 2008 22:55

Buradaki siteye üye olduktan sonra cep telefon numaranıza bir reklam müziği atayarak bedava kontör veya dakika kazanabilirsiniz. Nasıl mı?
Sizi arayanlar telefonunuzu açmadan önce bir reklam müziğini dinleyecek. Cep telefonunuzu açıp görüşmeye başladığınız an en az 1 kontör/15saniye kazanmış olacaksınız. Ayrica üye olan herkese 5 kontör/75 saniye hediye veriliyor. Sizi arayan kişilerin reklam müziğinizin hepsini dinlemesine de gerek yok. Darısı sabit telefonların başına…

BUSH’a Ayakkabı Fırlat

fatality | 17 December 2008 23:49

Bush’a ayakkabı fırlatarak ırak’ta yılın adamı ve halk kahramanı seçilen gazetecinin oyunu çıktı bile. Bakalım buradan ve şuradan oyunu oynayarak kaç puan alacaksınız.

Yeni Türk PTC Sitesi

fatality | 04 March 2008 08:03

LinkPara sitesi 1 Mart 2008 sitesi itibariyle yayın hayatına ( para kazandırmaya ) başladı. Üyelerine tık başına 0.5 cent veren bu sitede alt üyelerinizden de %100 kazanıyorsunuz. Bux.to sitesinin birnevi Türkçesi olan LinkPara‘da reklam vermek de ucuz. 1000 tekil hit’e $5 istiyorlar.

USB Papağan

fatality | 01 March 2008 16:34

Her zaman bir papağanınız mı olsun istediniz? Ya da “alsam da bakımı çok zor!” mu diyorsunuz? O zaman teknoloji tasarımcılarının ürettiği bu son ürün yani USB Papağan artık satışta. Sadece 720 gr olan bu şirin aleti bilgisayarınıza usb ile bağlıyorsunuz ve ne söyletmek istiyorsanız bilgisayarınızdaki klavyeden tuşluyorsunuz. 19.99 Euro veya yaklaşık 39 $‘a alabileceğiniz bu ürün hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Lego Bilgisayarlar

fatality | 29 February 2008 14:46

Lego fanatikleri ve PC hayranlarını heyecanlandıracak tasarıma sahip olan bu lego bilgisayarlar özellik olarak da diğer bilgisayarların gerisinde kalmayacak türden.

Başlıca Özellikleri:

1) Lego parçalarından oluşmakta
2)1 Ghz işlemci
3)NVIDIA 6200 PCI Ekran kartı
4)80 GB Harddisk
5)1 GB Ram
6)200 Watt Güç Kaynağı vs. vs.

Transformers Telefonlar Piyasada

fatality | 28 February 2008 12:23

japonlar her zaman olduğu gibi teknolojide bizleri şaşırtmaya devam ediyor.transformer hayranı mısınız?

buradan ve de şuradan ulaşacağınız sayfada telefonunuz aynı transformers filminde olduğu gibi değişime uğrayıp bir robot haline geliyor.bu telefonlar 3G özelliğinde olup, 3.2 megapixel auto focus kamerası ve QVGA ekranıyla da göz kamaştırıyor.bu telefonların daha fazla fotoğrafına ise buradan bakabilirsiniz.

Sitemdeki Virüsü Nasıl Temizlerim?

fatality | 13 January 2008 23:00

Merhaba arkadaşlar.Vaktiniz olduğu zaman benim siteye bir göz atar mısın?Girişte başka bir siteye yönlendiriyor ve virüs uyarısı veriyor.O sayfayı kapatıp yeni bir sayfa açıp yeniden siteme girince bu sefer yönlendirme olmuyor.Ama bilgisayarı ve modemi yeniden kapatıp açınca ve siteme bir daha girince yeniden yönlendirme oluyor.Siteme ilk kez giren kişilere virüs bulaşma şansı var.Ama siteme daha önce girip modemini kapatmamış olanlar için böyle bir problem yok.Bu virüsün sebebi ne olabilir?Sizin bu konuda bir bilgi veya tecrübeniz var mı?Ya da sorabileceğiniz bir arkadaşınız?Dün sabahtan beri böyle virüsle karşılaşyom.Yeni konu da eklemedim.Çıkamadım işin içinden.Görüşmek dileğiyle.