bildirgec.org

erenderen

8 yıl önce üye olmuş, 5 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

Rev V8 Alarmlı Saat

erenderen | 17 February 2009 14:35

Bu ilginç zamazingo adrenalin tutkunu uykucular için. Sabahları heyacan verici üstün performanslı V8 motor sesiyle uyanmak güne güzel bir başlangıç olacaktır. Diital saati çevreleyen mekanik ibreli bir devir göstergesi var. Siz erteleme butonuna bastıkça motorun sesi artıyor ve devir yükseliyor. Gece görüş kolaylığı sağlaması için arkaplan aydınlatma kullanılmış. Ayrıca AM/FM radyoya da sahip. İlgilenenler şuradan inceleyebilir. Buradan da satın alabilirsiniz.

Disk Etiketleyici

erenderen | 11 February 2009 18:01

Disk Etiketleyici
Disk Etiketleyici

Casio CW-100 disk etiketleyici. Aslında diskler için etiket basmıyor, cd/dvd’nin üzerine direkt termal yazma teknolojisi kullanarak etiket işliyor. Kırmızı, mavi, yeşil, gümüş ve siyah renk etiketleme yapabiliyor. Önemli disklerinize zarar vermeyeceğinden söz edilmiş. Merak edenler burada inceleyebilir. Fiyatı ise 150 Dolar.

Sanal Tasma

erenderen | 31 January 2009 12:32

Sanal Tasma
Sanal Tasma
Özel Tasma ve Verici
Özel Tasma ve Verici

Bu zamazingo evinde köpek besleyen hayvan severler için tasarlanmış. Wireless sinyaliyle çalışan bu zamazingo sadık dostlarınızı, onlara yasakladığınız odalara girmemesi veya mobilyalarınıza yaklaşmaması konusunda eğitmenize yardımcı oluyor. Örneğin yiyecekleri aşırmak için mutfağa girmelerini, sabah sizi uyandırmak için yatağa çıkmalarını engelleyebilirsiniz. Bir nevi sanal tasma veya çit görevi görüyor. Köpeğiniz, vericiyi yerleştirdiğiniz alana yaklaşınca ona zarar vermeyen bir sinyal yayıyor ve boynundaki özel tasmayı harekete geçirip, onun geri dönmesini sağlıyor. Köpek birkaç denemeden sonra oraya yaklaşmaması gerektiğini öğreniyor. Set kablosuz sinyal yayan bir verici ve özel bir tasmadan oluşuyor. Verici üç adet AA, tasma ise iki adet CR2032 pil ile çalışıyor. Satışı şurada. Merak edenler burayı inceleyebilirler.

Işıklı Hortum Tabancası

erenderen | 27 January 2009 00:53

ışıklı hortum tabancası
ışıklı hortum tabancası

ışıklı hortum tabancası
ışıklı hortum tabancası

Bu zamazingo çimlerini ve çiçeklerini karanlıkta sulamak isteyenler için birebir. Işıklı hortum tabancası, bahçe hortumunun ucuna takılıyor ve hava karardıktan sonra sulamaya etkili biçimde yardımcı oluyor. Özellikle bitkilerin çok sıcak havada sulanmaması gerektiğini göz önüne aldığımızda, bahçe sahiplerinin işini kolaylaştıracağı kesin.Püskürtücü kabzaya sahip olan bu hortum tabancası iki adet AA tip pil ve led lamba kullanarak ışık yayıyor. Ayrıntılı bilgi şurada ve burada.

Wireless İnterkom

erenderen | 22 January 2009 10:45

wireless interkom
wireless interkom

Büyük bir eve sahip olunduğunda bunu almak iyi bir fikir gibi geliyor. Yemek hazır olduğunda veya okul zamanı geldiğinde aile bireylerini çağırmak sıkıcı bir iş olabilir. Şüphesiz bir interkom sistemi ev içinde iletişimi kolaylıkla sağlayabilir. Fakat onlar fiziksel bağlantılı olmak zorunda ve montajı da oldukça zordur, değil mi. Öyleyse neden bir wireless interkom sistemi edinmeyesiniz? Bu dört kanallı interkom sistemi ses netliği, kullanım kolaylığı, kullanım alanı ve özellikleriyle Hammacher Schlemmer tarafından en iyi seçilmiş. Farklı küçük modeller evin elektrik düzeni sayesinde sinyal yayarken ve farklı yerlerde bulunan odalarla iletişim kuramazken bu ünite uzağa sinyal yaymak için wireless 900MHz kullanıyor, her oda için kesintisiz sinyal yayabiliyor, bütün konuşmaların gizli kalmasını sağlayıp, evinizdeki veya komşularınızdaki wireless aletlerin karışmasını engelliyor. Fiyatı burada 120 $ civarında.