bildirgec.org

ecrinefsam

9 yıl önce üye olmuş, 6 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

Kelebek Tasarımlı Telefon

ecrinefsam | 29 January 2011 10:20

İnanılmaz ama bu zarif telefonun konsept tasarımı bir lise öğrencisine ait. Kelebek adı verilen tasarım 15 yaşındaki Andrew Kim tarafından tasarlanmış. Çift amoled dokunmatik ekranı ve yatay kaydırma özelliği mevcut.Tasarımı oldukça ilgi çekici. Diğer dokunmatik telefonlardan farkı ise görüntü ve kullanım için iki farklı ekranı bulunması.

Webcamde Pembe Aşkı

ecrinefsam | 26 January 2011 15:06

Kızların eminim çok hoşuna gidecek bu pembe webcam. Tasarımı şıklığı ve özellikle rengiyle göz alıcı bu webcam kızlar için alınabilecek güzel hediyelerden biri bence.Piyasa değeri 25,99$ olan webcamin özellikleri ise şöyle

Resim çekme
Video kayıt
Anlık fonksiyonu
Webcam
Dahili dijital mikrofon
Şekil değiştirme
Gece Işığı

Pınar Labne İle Meşhur Ol

ecrinefsam | 24 January 2011 10:01

İnteraktif kampanyalar zincirine Pınar da eklendi.Türkiye’de ilk defa Pınar tarafından geliştirilen Pınar Labne,Facebook’ta tarifleriyle meşhur olmaya hazır sevenlerini bekliyor.Yıllardır sofralarımızda bir çok ürün çeşidiyle damaklarımıza hitap eden o meşhur pınar; şimdi sizi meşhur etmeye hazırlanıyor. Yapmanız gereken Pınar Labneli tarifinizi Pınar Labnenin Facebook sayfasına yüklemek. Küçük büyük herkesin Pınar Labne ile yaptığı lezzetli tarifleriyle katılabileceği yarışmanın sonucunu her ay ziyaretçiler belirliyor.Beğenilen tarif sahipleri hediye olarak Pınar ürünlerinden oluşan bir paket alacak.Ayrıca ’’En çok Beğenilen ilk 10 Tarif’’ belirlendiğinde aralarından seçilecek beş ‘‘meşhur tarif ve tarif sahibi’’ ürünlerin yanında dağıtılacak tarif kartlarında yer alacak. Kampanyanın bitiş tarihi 30 Mayıs 2011.
Buradan katılabilirsiniz.

Ayı Yogi Sinemalarda; Yogi Bear (2010)

ecrinefsam | 18 January 2011 13:32

Animasyon komedi filmlerine bir yenisi daha eklendi. Bu sefer hepimizin yakından tanıdığı 80’lerin ve 90’ ların sevilen karakteri; Ayı Yogi (Yogi Bear) sinemalarda…Filmin yönetmen koltuğunda Eric Brevig oturuyor.3D seçeneğiyle izleyicileriyle buluşacak olan film; animasyon ve gerçek görüntülerin birleştirilmesinden oluşuyor. Ayı Yogi karakterini Dan Aykroyd, yakın dostu Boo Boo’yu ise Justin Timberlake seslendiriyor.

Thermo Mirror Ateş Ölçer Ayna

ecrinefsam | 15 January 2011 15:01

Daha önce ortamın sıcaklığını ölçen aynayı görmüştük ama bu ondan biraz farklı. Bir Japon elektronik firması olan NEC / Avio tarafından üretilen ayna 30 cm. uzaklıktan vücut ısısını ölçebilir nitelikte. Fiziksel temasa ihtiyaç duymadan vücut ısısını algılayan ayna vücut ısısının yüksek olduğu durumda ise alarm sesi veriyor. Ayrıca ayna ortam sıcaklığı, nem, saat ve tarih bilgilerini de gösterebiliyor. Şimdilik iki sürümü bulunan Thermo Mirror ayna 1180$ ve 1440$ dan piyasaya sunuldu. kaynak

Nicolas Cage, Hayalet Sürücü2 ve Türkiye..

ecrinefsam | 14 January 2011 13:42

İlki 2007 yılında çekilen, Nicolas Cage ve Eva Mendes‘in başrolünü oynadığı ‘Hayalet Sürücü’ (Ghost Rider)’ filminde, babası ve kız arkadaşının hayatı karşılığında ruhunu şeytana satan, ancak bu değiş tokuş yüzünden geceleri lanetli bir ruha dönüşen motosikletçinin yaşadıkları anlatılıyor.Oscar Ödüllü Oyuncu Nicolas Cage, ‘Hayalet Sürücü’ (Ghost Rider) filminin devamı olan ‘Hayalet Sürücü2’ (Ghost Rider2) filminin çekimleri için Türkiye’ye geldi. Final sahnelerinin Türkiye’de çekileceği film için Avanos, Ürgüp, Göreme ve Zelve gibi turistik alanlarda çekim mekanı olarak incelemelerde bulunulmuştu.Birincisinin oldukça ses getirdiği film bakalım ikincisiyle izleyenleri nasıl etkileyecek.