bildirgec.org

deathpill

10 yıl önce üye olmuş, 3 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

Sony Cybershot WX5 Fotoğraf Makinesi

deathpill | 14 July 2010 14:29

Sony Cybershot  DSC WX5
Sony DSC WX5

SonyCybershot WX5 adında yeni bir kompakt fotoğraf makinesini daha piyasaya sundu. Full HD (1920 x 1080, 50i) kalitesinde video görüntüsü kaydedebilen makine aynı zamanda 3d kayıt yapabilen ilk CyberShot özelliğini de taşıyor.

Makine 12.2 megapiksel çözünürlük sunuyor. Saniyede 6 kare fotoğraf çekebiliyor.

Ürünü İncelemek İçin Tıklaynız

FBI internet dolandırıcılığı raporundan kısa kısa

deathpill | 01 July 2010 15:01

İnternet dolandırıcılığı son günlerde hızla artıyor.. FBI ın bu konudaki 2009 raporu şöyle..

Kendini anitvirüs uygulaması gibi tanıtan programlar .. Çoğu kullanıcı kendisini tehlikede sanarak bu programları indiriyorlar ve asıl tehlikenin içinde buluyorlar kendilerini.. Bu yolla sağlanan korsanlar 150 milyon dolar kazanç sağlamış durumda.

Sahte tehdit emailleri..
Bu tür dolandırıcılar ise bir yakınızın kaçırılacağına dair mailler yolluyor yada sizi mail yolu ile çeşitli bahaneler ile tehdit ediyorlar . Yemi yuttuğunuz da ise sizden yüklü miktarda fidye istiyorlar.. Para transferini ise western union veya moneygram aracılığı ile yapıyorlar..

Yeni Bir Fotoğraf Sitesi fotogram.org

deathpill | 17 June 2010 16:00

Fotoğrafçılar için yaratılmış bir site istiyorsanız buyrun işte karşınızda www.fotogram.org Sitede neler mi var !! Online sergi bizden biri ve ustaya saygı bölümlerinin yanı sıra fotoğraf etkinlikleri fotoğraf sergileri hakkında bulabileceğiniz bilgiler .. Fotoğraflar ile ilgileniyorsanız mutlaka göz atmanız gereken bir site .. Site aynı zamanda bu aralar editör arayışı içerisinde siz dostlara duyrulur.. Unutmadan video bölümünde özel olarak seçilmiş çekim arkası videolarını bulabilirsiniz..
Siteye Buradan Girebilirsiniz : www.fotogram.org