bildirgec.org

darkness_slayer

8 yıl önce üye olmuş, 5 yazı yazmış. 20 yorum yazmış.

ve bir gün daha biterken…..sensiz.

darkness_slayer | 10 April 2004 23:58

İçimi acıtıyorsun?NEDEN BÖYLE OLMAK ZORUNDA!!oysa önceden böyle değildi.seni sevdikçe acı çekiyorum sanki bağlandıkça…

farketmiyorsun ama kıskançlık zehir gibi karışıyor kanıma. bazen sözlerin değil bakışların bile acıtıyor. kırık cam parçaları gibi her yerime batıyor.

şimdi anlıyorum çoğu kızın ikide bir beni seviyormuusn diye soruşunu sevgi dilenişini..

kızardım önceden onlara ama şimdi hak veriyorum.

hep daha fazlasını istiyorum daha fazla sevmeni daha fazla daha fazla..benden bile fazla.bu kıskançlık bu hırs beni korkutuyor umarım seni kaybetmem. kaybedicek bişey yapmam.

bahar!!!!!!gırrrr..

darkness_slayer | 03 April 2004 18:49

yaaa bahar geldi bende sıkılmaya başladım..şu kronik bahar yorgunluklarına ne iyi gelir bilen varmı kiii böyle çok sıkılıyorum depresyona gircem valla ani mutlulukları bünyem kaldırmıyor. bir arkadaş sebze ye dedi 1 haftadır sebzekolik oldum ama bu sefer daha sinirli oldum ne yapmalı?? canım dışarı adımımı atmak istemio?

dün bi harikaydı………

darkness_slayer | 02 April 2004 20:22

evet evt başlıktanda anlaşılabileceği gibi dün harikaydı…..düşlerim kadar güzel bir gündü.tüm günü sevgilimin kollarında geçirdim başbaşaydık ve süperdi.saat öğlen 1’den akşam 11’e kadar beraberdik. dün okadar yorgun ve mutluluktan uçarcasına bir çift kanatla döndümki eve. yazacak halim yoktu!:)

izmirde narlıdere tarafında bir arkadaşının evindeydik.İzmirde oturanlar bilirler dün izmirde çok güzel bir yağmur yağdı. bizde bataniyemizi siper ederek birbirimize sarıldık ve yağmuru izledik.evin terası çok büyüktü böylece harika bir manzarayıda izleyebiliyorduk .bir tek müziğimiz eksikti…(ben o an 2000 rainy night’ın çalmasını isterdim stratovarius’tan)ama gerçekten çok romantikti.o an onu gerçekten sevdiğimi anladım.

FARE!!!

darkness_slayer | 31 March 2004 22:06

Bugünde herzamanki gibi rutindi.Her zamanki gibi dersanye ve spora gittim.Dönüşte bir fare asansörde ayaklarım altında eziliyordu sinirleriim bozuldu ya….Çığlık attım tabi sanki lazımmışçasına.Korktuğumdan değil çığlık atanlara alışkanlıktan.zaten sanırım hayvan benden daha çok korktu . sesi duyunca kaçtı geldiği yere.

Apartmanada eğlence çıktı. uzun bir süre apartmandaki erkeklerden oluşan(genci yaşlısı gönüllü oldu bu iş için)fare timi fareyi aradı.Bulununca fareye yapılacak işkenceler fantezi modunda anlatıldı tabiki. Saatlerce aradılar bulamayıncada beni suçladılar birde ya! sanki yalan söylüyoruz!

evet bende hoşgeldim:)

darkness_slayer | 31 March 2004 00:28

evet tesadüf eseri bende katıldım aranıza.içeriği biraz kafamı karıştırsa ve şimdilik yazılan yazılardan birşey çıkaramamış vede anlamamamış olsamda(daha henüz fazla inceleyemedim) umarım yakında alışır ve size katılırım.

evet bu kadar tanıştırılma ben geldim hebele gübele … yeter heralde.

şimdi nasıl bir günlük olucak bu?? gerçi bu güne kadar 4 günlük yazdım ama nette yazmak daha da ilginç.günlük yazmayı seviyorum sonuçta.yaşamı iniş çıkışlarla dolu vede oldukça açıksözlü ve doğal olduğuna inandığım bir insanım.(hım hummm… ve övmeler başlar..)