bildirgec.org

ciseren

10 yıl önce üye olmuş, 5 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

Van Gogh Museum

ciseren | 20 February 2007 19:56

Amsterdam’daki Van Gogh Museum Cafe’si için tasarlanan reklam, Van Gogh’un kesik kulağına göndermeyle izleyeni gülümsetiyor.İnce bir espiriyle hedefini tam ortadan vuran bir kampanya.Bu bahaneyle siteyi

gezmeyi ihmal etmeyin.

Be My anti-valentine

ciseren | 07 February 2007 15:42

Anti-sevgililer günü oluşumuna katılmak isteyenler çeşitli kart seçeneklerini sevgililerine gönderebilirler.Tabi hediye bekleyen sevgiliye sakın 🙂

Bazıları gerçekten eğlenceli olmuş.Özellikle bu günün ve hediyelerinin saçmalığına inananlar için ideal.Gözatmakta fayda var.

MONKEEHUB

ciseren | 04 February 2007 23:46

1979’da Laith Bahrani tarafından kurulan MONKEEHUB, illustrasyon,animasyon ve website tasarlayan yaratıcı bir grup. .Yarattıkları LOW MORALE serisinin haklarını MTV satın almıştır.RadioheadCreep animasyonuna bir çoğunuz aşinadır.

Ancak yaratıcıkları bununla sınırlı değil.JCB iş makinalarının tanıtımı için hazırlanan (JCBsong) şarkı için bir site tasarlamışlar ki hiç sıkılmadan site gezilebilir.Kalemi elinize alıp defteri karalarken eğlencenin içinde kaybolmayın sitenin devamına, JCBsong videosuna da bir gözatın.İzleyeni sıkmayan çocuksu uslupları ile JCB ve Connaught Logistics gibi firmalar için yaptıkları tasarımlarla bu tip sitelerin ne kadar eğlenceli sunulabileceğinin en güzel örnekleri.