bildirgec.org

cezass

8 yıl önce üye olmuş, 50 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

Oyun Programlama

cezass | 23 February 2010 10:01

Merhaba,

Ankara’da bir üniversitede yazılım mühendisliği öğrencileri olarak bitirme projemizde bir oyun yazmaya karar verdik. Bize Grafik kısmında yardım edebilecek gönüllü kişiler arıyoruz. Kısaca oyundan bahsetmem gerekirse, diner dash tarzı bir oyun olacak ve tamamen Türkçe olacak. Eğer oyun hakkında bir bilginiz yoksa bu video yu izlemenizi tavsiye ederim. Kodlama kısmı tamamen bizim tarafımızdan yapılacaktır. Eğer çizim konusunda yeteneğiniz varsa, böyle bir proje de yer almak isterseniz, bildirgec mesaj araciligi ile bana ulasin.

yorum kısmı ile soru da sorabilirsiniz 🙂

2 tane sata hdd

cezass | 23 May 2008 12:06

bir bilgisayarda iki tane sata hard disk mumkunmudur? yada bir sata hdd bide sata2 hdd. anakartım Asus-P4P8X SE

Evde Wireless

cezass | 01 October 2007 08:12

farklı evlerden birkaç arkadaş birleşerek ağ kurduk. yani aylık maliyeti bayağı bi düşürdük. soru şu, ben benim evime gelen kablodan nasıl evde wireless bir sistem kurabilirim. nelere ihtiyacım var? ikinci soru ise bu wireless in gücü nasıl olur?! duvarlar sorunmu?! kaç metreden laptop imla iş görebilirim?! tavsiye edebileceğiniz markalar neler (ne gerekiosa, modemse modem, routersa router yada herhangi başka bi icat)

teşekkür ederim.

istedigim email adresinden email yollamak

cezass | 06 July 2007 12:12

google in quick mail i artik verification istiyo. fake mail ise en alt kısma bu email fake tir damgasını basıyo. bana guzel bi site yada bi program onerebilirmisiniz istedigim email hesabından email atmama yarayacak!

tesekkurler!

nokia larda ve smart phone larda GMail

cezass | 29 June 2007 17:56

gmail on nokia
gmail on nokia

turkcell in spam filtresiz ve turkcell reklamlı email ini kullanmak yerine gmaili kullanmak istemezmiydiniz? gmailin bu kolaylıgını telefonunuzdada yakalayabilirsiniz. tek yapmanız gereken kurulumu adım adım takip etmek. bizzat kurdum kullandım denedim. süper 🙂

yaşasın gmail!

XP’nin logosundan sıkılanlara…

cezass | 31 May 2007 15:59

tedaviden once
tedaviden once

xp nin yukleme ekranindan sıkıldım diyenler için güzel bir haber! Jake Ludington isimli arkadasımız, yayinladigi blog da, bu logodan nasıl kurtulabileceğimizi ve o logonun, kendi belirleyeceğimiz baska bir logo ile nasıl degistirilebileceğini adim adim anlatmis.

tedaviden sonra
tedaviden sonra

sony vaio – uzun beep sesi

cezass | 04 April 2007 13:07

merhaba,

sony vaio marka desktop bilgisayarimi actiktan yaklasik 6 – 7 dakika sonra kesintisiz beep sesi geliyor. windows taki bir virus un yol acmis oldugunu dusunerek, tamamen formatlandi ve partition lar silindi. ama malesef sorun bu da degilmis. simdi windows u yuklemeye calisirken bile ayni sesleri duymaktayim. anakarta bagli olan hersey kontrol ettim yanliz sorunu bir turlu bulamadim. zaten anakart in uzerinde bi tek ram ler var. hersey normal calisiyor ama ses bir turlu durmak bilmiyor. bu konuda bana yardimci olabilirseniz sevinirim. nasil calisir hale getirebilirim ben bu makinayi?

Arabesk

cezass | 29 March 2007 09:18

arabesk filmini hatirliyormusunuz arkadaslar? hani sener sen in ve mujde ar in oynadigi film. allah im kor et beni diye bir sarki soyluyordu filmde sener sen. benim nerdeyse en sevidigim turk film ama nerden satin alabilirim bilmiyorum? tavsiyesi olan arkadaslar?

yardim lutfen.