bildirgec.org

birolkoklu

10 yıl önce üye olmuş, 7 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

Geleceğin Ticaret Sistemi – Network Marketing

birolkoklu | 15 March 2010 13:43

Network Marketing yeni bir iş değil, 50 yıldan fazla bir süredir dünya üzerinde kullanılmakta ve çok sayıda insanın hayatını olumlu yönde değiştirmektedir.

İnternetin son yıllarda hayatımızın her noktasına girmesiyle dünya ticaretide bu yönde çalışmalarını arttırmaya başladı. Ülkelerin önde gelen şirketlerinden çoğu altyapılarını Network Marketing sistemine göre yeniden yapılandırdı. Bunun yanında yalnızca Network Marketing altyapısını kullanan şirketler ortaya çıktı.

Stratejileri farklı olan bu şirketler, önceleri yeni olan bu sektörün bilinmemesi sıkıntısını yaşarken şimdilerde aralarındaki rekabete odaklanmış durumda. Çünkü önümüzdeki on yılın en çok kullanılan ticaret şekli olması artık bir hayal değil.

Network Marketing Nedir?
Network Marketing Nedir?

Network Marketing’in yaygınlaşması doğrudan satıştan stratejisinden farklı olarak, Çok Katlı Pazarlama sisteminin ortaya çıkmasınada sebep olmuştur. Çok katlı pazarlamanın doğrudan satış stratejisine göre farkı ise satışlarınızı tek başınıza değilde sizinle birlikte ortak bir amaç için çalışan ekibiniz ile birlikte yapıyor olmanızdır. Buda bir anlamda kendi işinizin sahibi olmanızı ve grup halinde çalışmanın gücünü farketmenizi sağlar. Kazanç konusu ise şirketlerin stratejilerine göre değişiklik göstermektedir. En güzel yanı ise stratejiyi doğru uyguladığınızda kazanmama gibi bir ihtimalinizin olmamasıdır. Çünkü bu sektörde para kazanamamanın tek yolu işi bırakmaktır.

Peki neden Network Marketing sektörü bu kadar hızlı büyüdü?

Firefox Sekmelerini Kurtarmak

birolkoklu | 12 October 2009 20:03

Firefox kullananların muhtemelen karşılaştığı bir sorundur tabi özellikle firefox’u kapatırken sekmeleri kaydeden kesim için..

Şimdi bazı kişiler, kaydedilmesini istediğin sekmeleri nasıl kaybediyorsun diyebilirler ama oluyor işte.

Tüm sekmeler bir pencerede toplanıyor olmasına rağmen bazen spam sayfalar yeni pencerede açılıyor. Siz o sırada sekmeden sekmeye atlarken bazen o spam sayfayı unutabiliyorsunuz.

Ve asıl sekmelerinizin olduğu firefox penceresini nasıl olsa kaydedecek diye kapattığınızda spam olarak açılan firefox penceresi karşınıza çıkıyor.

Kişisel Durum :S (Galiba)

birolkoklu | 19 May 2008 10:00

Selamlar.
Ben bildirgec üzerinde yazılara yorum yaptığımızda ‘nick’imizin tam üzerinde bulunan, yazılar, etiketler, linkler herneyse bunu kendim için yapamadım. karıştırdım tüm siteyi ama nereden ayarlayacağımı bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Alo Kartvizit !

birolkoklu | 15 May 2008 23:10

AloKartvizit bilinen tasarım ajanslarından çok farklı bir ajans.
İlgilenenler bilirler, eğer kartvizit bastıracaksanız, ya gidip her köşesini özenle anlatıp böyle böyle olacak diyerek yaptırırsınız kartvizitinizi ya da tasarımcının ruhuna bırakılır herşey ve yapılanlardan biri seçilir. Birde eski kartvizitinizin aynısını yaptırma ihtimali var tabi.
Fakat AloKartvizit birkaç hizmeti çok hoşuma gitti. Bunlar;

Kendi Kendine Toplanabilen Ethernet Kablosu !

birolkoklu | 13 March 2008 09:53

selamlar,
şirketimizde toplantı odalarındaki network çıkışlarına, kendi kendine toplanabilen ethernet kablo almak istiyoruz, böyle birşey bilen, duyan, gören varmıdır..

kablo masanın altında sarılı şekilde duracak, isteyen kabloyu çekip ağa bağlanacak, ama çıkarttığında kablo masanın altına tekrar toplanacak..

çok şey mi istiyorum acaba 😀

yardımcı olan olmak isteyen, isteyipte olamayan herkese selamlar 🙂

Ruby On Rails ile Web Programlama !

birolkoklu | 30 December 2007 21:17

Ruby On Rails
Ruby On Rails

Öncelikle şunu söyleyeyim bu benim ilk yazım, bu yüzden tedirginim biraz ama, Ruby On rails ile ilgili sadece bir yazı var sanırım o yüzdende biraz rahatım 🙂

Ruby On Rails nedir ?

Ruby On Rails öncelikle davit ‘in bana sık sık anlattığı anlatırkende heyecanlandığı ayrıca PHP, asp.net gibi programlardan üstün tuttuğu ve çok iyi olduğunu savunduğu bir programlama dilidir.. Ama aslında Rails davit’in sitesinde bahsettiği tabiriyle;