bildirgec.org

biilent

10 yıl önce üye olmuş, 22 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

24 dizisi 4. sezonu ile CNBC- e’de

biilent | 20 March 2006 02:46

Dizi sevenlerin başlıca kanalı CNBC-e‘e 24 dizisinin Türkiye’de tartışma yaratan 4. Sezonunu 26 Mart Pazargününden itibaren yayınlamaya başlıyor.

Jack Bauer
Jack Bauer

Dizi 24 saat boyunca olaylarla dolu yaşanacak olan bir günü gerçek zamanlı olarak anlatan birer saatlik bölümlerden oluşuyor. Bu sezonun senaryosu yine hayal ürünü olan, Los Angeles Counter Terrorist Unit – CTUçalışanları ve Kiefer Sutherland tarafından canlandırılan Jack Bauer karakteri etrafında dönüyor. Teroristleri yakalama ve terorist aktiviteleri engelleme üzerine kurulu dizinin bu seferki kötü adamları ise Türkler.

Google Reader

biilent | 07 October 2005 23:44

Haftada iki kez manşete çıkmayı adet hale getiren ailemizin arama motoru google, web uzerinden çalışan rss reader yapmış. google reader

statik ip nin avantajı nedir?

biilent | 17 March 2005 13:16

ttnet artık statip ip hizmeti sunmaya başlamış ben bilgisayarımı server olarak kullanmıyorum bu durumda statik ip nin avantajı nedir?

ip sorgulama programı

biilent | 16 March 2005 16:58

web sitenizin stats bölümünde ziyaret edenlerin ip adresleri mevcut. kim bunlar acaba die merak ediyosunuz. bu adresleri alıp sorgulayıp hepsini bir bir kim olduklarını sunacak bir program öneriniz var mı?

ben aradım taradım. alt alta sıralı ip adreslerini alıp araştıran bir program bulamadım. tek tek copy paste yapıp aramanın ne kadar sıkıcı olabileceğini tahmin edebilirsiniz. önerebileceğiniz düzgün bir program varsa sevinirim.