bildirgec.org

ankebut

8 yıl önce üye olmuş, 10 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

google az sonra tv hizmetine başlıyor

ankebut | 24 May 2010 23:21

Bilgi sızdırıldı, yalanlandı derken gerçek olduğu ortaya çıktı! Evet, google tv milyonlarca kanalla yayına başlıyor. İstediğiniz programı, filmi, konseri istediğiniz zaman seyredebileceğiniz bu hizmet için ya google’ın elektronik devlerine ürettirdiği özel tvlerden alınacak, ya da bir dijital kutu alınacak. Google android telefonu için alt yapı hazırlıklarına başladı bile. Gelişmelerden haberdar olmak için buyrun buraya

Kübik Karpuz Yetiştirin

ankebut | 22 February 2008 09:04

Yazlığınızın bahçesinde kübik karpuz yetiştirmek ister misiniz? Burada detaylı bir anlatım var. Sonuç kusursuz!

Küp kesmece karpuuuz
Küp kesmece karpuuuz

Slide showun bittiği andır

ankebut | 27 October 2007 20:55

artık fotoğraflarınızdan mini film yapmak için online bir program var! Animoto enaz 10 fotoğraf ile kısa bir trailer hazırlıyor. ister kendi müziğinizi upload ediyorsunuz isterseniz onların arşivinden faydalanıyorsunuz. fotoğrafları flickr ya da facebook’tan doğrudan alabilen bu sisteme şuradan ulaşabilirsiniz.

Süt gibi masa! Milk

ankebut | 20 October 2007 01:27

tasarım azaltarak güzelleştiriyor herşeyi
tasarım azaltarak güzelleştiriyor herşeyi

“Çalışma masasının Lamborghinisi,tek fark biz Danimarkalıyız” mottosu ile piyasaya sunulan Milk dehşet bir masa. Akvaryumunuza, çöp kutunuza yer var ama çekmece yok. Buyrun buradan inceleyin.

Yeteneklisiniz ama sergileyecek fırsatınız mı yok?

ankebut | 26 February 2007 22:19

3D-2D CG gibi grafik eserleriniz, müzik, fotoğraf ve kısa film gibi tutkularınız mı var? Ya da “bizden” birileri neler yapıyor diye merak mı ediyorsunuz? Busitede Türkiye’nin dört bir tarafından her yaş grubundan eserler gönderiliyor. Her bölümünde çok eğlenceli çalışmalar var. Sloganı da çok güzel “hayallerinizle buluşmadan önceki son durak”

Dikiş makineleri için hazır desenler

ankebut | 26 February 2007 19:20

Her geçen gün dijitalleşen dünyamızdan dikiş makinaları da nasibini aldı.Bu sitede dikiş makinesi ile işlenen ve ağırlıklı olarak Türk desenlerini sergiliyorlar. Ücretsiz desen edinildiği gibi desen cdleri de satılıyor.

milyon dolar kazanmak ister misiniz?

ankebut | 19 February 2007 15:17

Bugüne kadar hep efsanevi zenginlik öyküleri dinledik. Bir günde trilyon kazananlar mı ararsınız, küçük bir tezgahtan fabrikalara ulaşanlar mı…Yerli dizilerde jeepler, lüks ötesi araçlar, harika konaklar, hep zenginlik ve güç üzerine kurulu öyküler bugünün gençliği için rol modellerini hazırlıyor.Neyse bu kadar açıklamadan sonra konuya girelim, insanların “aptalca” diye adlandırdığı fikirlerden milyonlarca dolar kazanan 10 insanın (daha doğrusu) fikrin öyküsü var bu sitede. Ben noel baba öyküsüne bayıldım.

aman benden uzak dur

ankebut | 16 February 2007 18:35

tırsıtan filmlere meraklı arkadaşların seveceği türden bir film PULSE. Filmin fragmanı, TESTERE-vari karakterlerin ve benzer bir temanın izlerini taşısa da viral reklamı büyük bir ihtimalle filmden daha korkutucu.Küçüklerin ve kalp hastalarının bu reklamı izlememeleri öneriliyor.

ellerini yıkadın mı?

ankebut | 15 February 2007 22:17

saldırgan ama etkili bir duyuru
saldırgan ama etkili bir duyuru

Kimbilir kaç kez anne babamızdan duymuşuzdur bu sözleri.Toronto’da yapılan bir araştırmaya göre tuvaleti ziyaret eden erkeklerin %92’si ellerini yıkadığını söylüyormuş. Veee bu kişilerin %34’ü yalan söylüyormuş. Yalan söylediklerini nasıl mı biliyorlar?

öğrenmek için tıklayın!