bildirgec.org

ahmetkucukoglu

11 yıl önce üye olmuş, 48 yazı yazmış. 2 yorum yazmış.

Mister Wong Logo Yarışması

ahmetkucukoglu | 22 December 2007 10:48

Yeni nesil sosyal yer imleme sitelerinden Mister Wong‘un düzenlediği para ödüllü logo yarışmasının sonuçları açıklandı.

yarışmada birinci olan logo
yarışmada birinci olan logo

Yarışmanın birincisi Çinden Hu Nan $6000 lık ödülün sahibi oldu. Daha önce ilk üçe kalan logoları görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Firefox 2.0.0.11 Çökmesi

ahmetkucukoglu | 14 December 2007 11:28

Firefox’un bir hafta içinde iki güncelleme yaptığını bilmeyen kalmamıştır ama bu son güncellemede (2.0.0.11) bir sorun var gibi. İnternette gezinirken çok sık şekilde firefox çöküyor. Sizdede böyle bir sorun var mı ?

PHP ile ilgili 2 soru

ahmetkucukoglu | 25 November 2007 10:18

PHP ile ilgili kendimi geliştirmeye gayret ederken bazı yerlerde takılıyorum. Kafamdaki soru işaretlerini kaldırmak için sizlere 2 soru sormak istiyorum. Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkürler.

Birinci Sorum
veritabanı olarak mysql kullandığım için çalışmalarımda mysql komutlarını kullanıyorum. ama odbc komutlarınında veritabanlarına ulaşma konusunda çok esnek olduğunu biliyorum. sizce mysql mi odbc mi kullanmalıyım ? ikisinin artı ve eksileri nelerdir ?

İkinci Sorum
veritabanına kaydettiğim verileri link olarak nasıl kullanabilirim.

sky css tools

ahmetkucukoglu | 03 July 2007 22:31

css üreteci
css üreteci

Skycsstool font, text, color, list, placement, display, margins, padding, dimension, borders, tables kategorilerinden oluşan bir css üreteci. Tek yapmanız gereken gerekli kutucukları doldurmak. Gerisini bu üreteç hallediyor.

Görsel Sohbet

ahmetkucukoglu | 26 June 2007 08:31

Yaratıcısı D4D olan gazogen flash tabanlı hazırlanmış bir site. Sohbeti olayını görselleştiren bu sitede seviyeli güzel arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Hiçbir ücret ödemeden bu siteye üye olabilirsiniz. Ama karşınıza sadece 2 demo bölüm çıkacaktır. Eğer 16 kontör karşılığı Mobil Aktivasyon işlemi yaparsanız karşınıza çok daha güzel bölümler çıkıyor. Yine kontör veya kredi karşı almış olduğunuz kapaklar ile arkadaşlarınıza hediyeler alabilir ve yarışmalara katılabilirsiniz. Düzenlenen özel günlere katılabilirsiniz. Tüm bunlar için buraya

Futbolcu Olabileceğim Bir Oyun Var mı?

ahmetkucukoglu | 13 January 2007 10:06

Oyun oynamayı sevmem ama bazen canım çok sıkılınca bir saat kadar oyun oynarım. Spor oyunları tek tercihimdir(Eğer oynarsam).
Benim oyuncu olup oynayacağım bir oyun var mı? Mesala;Ahmet Küçükoğlu diye bir futbolcu yarattım.Benim takım içinde tek başıma bir oyuncu olarak görev alabileceğim gibi bir oyun var mı? Yani ben takımı oynatmak istemiyorum.Ben futbolcu olacam gerektiğinde de transfer olabileceğim bir oyun arıyorum.

Gemi Maketi Seti Arıyorum?

ahmetkucukoglu | 06 December 2006 10:31

El becerimi geliştirmek için gemi maketleriyle uğraşmaya karar verdim. Bunun için gemi maketi seti arıyorum. İçinde parçalar olacak ben bu parçaları birleştirerek ortaya birşey çıkarmak istiyorum. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlara vereceği cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Yılın Fotoğrafları

ahmetkucukoglu | 21 November 2006 16:35

Bu siteden 1955 yılından bu zamana kadar geçen zaman içinde yılın fotoğrafı seçilen fotoğraflara ulaşabilirsiniz.
İşte geçen sene seçilen yılın fotoğrafı