bildirgec.org

yükle hakkında tüm yazılar

Güvenilir Kazanç Kapısı

ANDER | 20 February 2011 14:12

Şüphesiz internet üzerinden en kolay,hızlı ve güvenilir para kazanma yöntemlerinden biri upload ile kazanç sağlamaktır. Bu yazıda her yaptığınız upload’ın download edilmesine para veren sistemlerden Turbobit‘i tanıtmaya çalışacağım.

10 En İyi Ücretsiz Resim Yükleme Sitesi

aksuck | 10 December 2010 14:32

photobucket

photobucket’da resim paylaşmanın yanında videolarınızı da yükleyip patlaşabiliyorsunuz.

imgzzz

imgzz çok yeni bir site. arayüzü çok sade. bilgisayarınızdaki bir resmi yüklemeyebilmenin yanısıra herhangi bir web sayfasındaki resmin URL sini yazarak da siteye yükleme yapabiliyorsunuz. ayrıca siteye resim yükleyerek para kazanabiliyorsunuz. detaylarını siteden bulabilirsiniz.

flickr

flickr bildiğimiz gibi sanırım en büyük resim yükleme ve paylaşma sitelerinden bir tanesi. siteye üye olarak resim yükleyebiliyorsunuz.

İnce belli Sunar

witamin | 14 September 2010 14:16

Marifetli, ince belli Sunar yağ kullanarak yaptığınız tariflerinizi bu siteye yükleyerek paylaşın, oylamaya katılın. 1. kazanan tarif, Arçelik fırın, 2.’liği paylaşacak 3 tarif, Korkmaz tencere tava seti, 3.lüğü paylaşacak 6 tarif ise Arçelik fritöz kazanacak. Kampanya 30.09.2010 tarihine kadar devam edecek.

Faydalı Program : Download Express 1.4

CihanTurK | 16 June 2010 18:41

Faydalı Program : Download Express 1.4

Artık internetten daha hızlı ve kayıpsız bir dosya indirmek istiyorsanız tam sizin işine yarayacak bir program; Faydalı Program : Download Express 1.4

Sürekli internetten bişeyler indirenler için tercih edilmesi gerek bir program. Hiç durmayın hemen indirin.

Oyun, film, dosya, program veya başka birşey indirecekseniz bu Download Express 1.4 programı indirin ondan sonra isteklerinizi bu program aracılığıyla indirin. Bu şekilde doyalarınız daha hızlı ve eksiksiz bir şekilde inecektir.

novamov tek seferde 1 gb paylaşım

neoturk | 15 June 2010 13:37

novamov

www.novamov.com ücretsiz olarak ve tek seferde 1 gb yükleme imkanı veren bir paylaşım sitesi. Reklamı bol bir site olmasına rağmen yükleme ve seyretme hızı olarak (videolar için) çok ideal ayrıca arayüzü çok basit birde türkiyeye ödeme yapmıyor olsa da bazı ülkelerden yüklenen 5mb üzeri her 1000 video için 5$ ödeme yapmakta. Ödemeler için moneybookers ve wiretransfer kullanıyor. Novamov anasayfasında tüm yüklemeler içinde arama yapmanızı da sağlıyor hem üye olarak hemde üye olmadan 1 gb ‘lık paylaşmak istediğiniz dosyalarınızı yükleyebilirsiniz.

Tweak-7 Windows 7 İçin En İyi Optimizasyon Programı

cuneyt789 | 18 December 2009 11:03

Tweak-7 Windows 7 İçin En İyi Optimizasyon Programı Tweak-7, windows 7 işletim sistemi için özel olarak hazırlanmış bir sistem yapılandırma ve iyileştirme programıdır. Bu yazılım sayesinde bilgisayırınızdaki gereksiz kayıt girdileri, gereksiz program artıklarını silerek window 7’nin en verimli, en hızlı şekilde çalışmasını sağlayacak ayarlamaları, bir kaç tıklama ile otomatik olarak yapabileceksiniz.

Programı İndirmek İçin Tıklayın

Programın Bazı Önemli Özellikleri:

Odanızı boyamadan önce internette boyayın

dextarus | 02 November 2009 15:36

Odanıza bir yenilik getirmek istiyorsunuz ve bunu odanızı boyayarak yapmak istiyorsunuz. Fakat odanıza acaba hangi renk daha iyi gider? Tabii ki deniyerek bulmak biraz zor olacak. İşte burada devreye Colorjivegiriyor.

Odanızın resmini çekiyorsunuz ve Colorjivesitesine yüklüyorsunuz. Daha sonra site sayesinde odanızın duvarlarını istediğiniz renkte boyayarak, direk internet üzerinde odanızın nasıl göründüğünü öğrenip gerçek hayata geçirebilirsiniz.

Corel: Paint Shop Pro X’i bedava indirin…

yokumdiyor | 23 July 2009 22:39

buraya tıklayıp çıkan dillerden birini seçin, ad, soyadı ve mail adresi kısımlarını doldurup indir butonuna tıklayın.

corel sisteminin bir hatasından dolayı bütün internet kullanıcıları bu linki kullanabilecek ancak corel sistemdeki bu açığı kısa sürede kapatacağını açıkladı. elinizi çabuk tutun..

daha fazlası için..