bildirgec.org

yikanabilir hakkında tüm yazılar

Yolunu kaybetmiş aşıklara…

Beacool | 04 February 2010 17:26

Teknoloji öyle bir şey ki bazen çok gereksiz şekillerde bile karşımıza çıkabiliyor.
Zamazingomuz mantığı bir çift t-shirtten oluşuyor bunlardan biri yakınında aynı t-shirtten giymiş başka birisi varsa radar gibi size yönünü söylüyor. Gerisi? Tanımadığınız biriyle “aaa senmişsin”le başlayan bir diyalog ya da sapıkça bir takip. Ülkemizde bayanların pek giymemesi gereken bir şey bile diyebilirim.
Satış sloganları ise “aşkını bulmak” üzerine kurulu bu t-shirtlerin bayan ve erkek olanını çift giyerek birbirlerini bulabiliyorlar. Eski Türk filmlerindeki sevgili kaç~kovalasının yeni çağa adaptasyonu gibi. Ama kim 5 metrede sevgilisini kaybedebilir onu da oturup düşünmek lazım!

Evi ısıttık, sıra ayaklarda!

Beacool | 01 February 2010 11:21

Ürün biraz jartiyerimi andırıyor ne?
Ürün biraz jartiyerimi andırıyor ne?

Soba haberimden bu güne kaçınız o ürüne merak sardı bilmiyorum ama bir şekilde evdeki üşüme derdinizin çözüldüğünü umarım. Şimdi ise sıra ayaklarda. Her ne kadar bazıları “piştiiim!!” diyip ilk önce çoraplarını çıkarıp atıyorsa da, insanın üşütmeyle en çok hastalanmasına sebep olan ve en çok ısı kaybettiği bölgesinin (baş ve) ayaklar olduğunu biliyor musunuz? Japonya’da bazıları bunu biliyor ya da duymuş olmalı ki bu ürünü üretmişler.

Heat Socks EX Battery Set ismiyle üretilen bu ürün daha önce denenmiş ama pek başarılı olamamış modellere nazaran kısmi ısıtma sağlamıyor. Birleşik iletken karbon lifleriyle Heat Socks EX Battery Set tüm bir ayağın ısısını sağlamakta ve korumakta. Yapı olarak kemere ya da giysinize tutturulan bir pil ve ayar bölmesinden çoraplara bağlanan kablolarla şekillendiriliyor. Ama çoraplardaki hafif ve gizli güç üniteleri ince kablolama sistemiyle bağlanıyorlar. Bu yüzden ürünü hemen hemen tüm giysilerle giyebiliyorsunuz.

Yıkanabilir Klavye

xvolvox | 20 September 2008 14:37

seal shield
seal shield

Seal Shield firması tarafından yıkanabilir klavye üretildi. Esnek bir yapıya sahip olan klavyenin özellikle hastanelerde rağbet görmesi bekleniyor. Klavyenin fiyatı 49.99 dolar olarak belirlenmiş. Burada klavye ile ilgili yapılmış haber ve videolara ulaşabilirsiniz.

yıkanabilir antimikrobiyal fare

hkmt | 07 April 2008 21:59

antimikrobiyal mouse
antimikrobiyal mouse

Seal Shield tarafından geliştirilen antimikrobiyal ürünlerden olan bu fare antimikrobiyal plastik bir malzemeden imal edilmiş. bir çok ortama karşı dirençli olan bu mouse aynı zamanda yıkanabilir özelliğe sahip ve bulaşıcı bakterilere ve grip virüslerine karşı koruma sağlıyor. sağlık sektöründe çalışan kullanıcılar için dizayn edilmiş bu mouse ları sağlık hususunda titiz insanların da kullanabileceğini düşünüyorum. fiyatı (bir benzeri de burada idi)

Klavyem ve mouse’um bulaşık makinasında!

ratta | 28 February 2007 23:49

Sea Shield isimli firma bulasik makinasinda yikanabilir klavye ve mouse’u piyasaya surecegini acikladi. Bu urunler ilk asamada ozellikle saglik sektoru kullanicilari icin tasarlandi ancak firma fiyatlamanin tum kullanicilara hitap edecek sekilde yapilacagini bildirdi. Dezenfektasyona olanak veren bu urunler titiz kullanicilarin ilgisini cekecek.

Kaynak: Information Week

Yumuşacık klavye…

evileyestudio | 17 November 2006 19:02

g-techworld den yepyeni bir klavye. Katlayın, istediğiniz yere götürün. Dilerseniz akıllı telefonunuzla, dilerseniz PDA cihazınızla kullanın . Katlanabilir, hatta yıkanabilir. Kablosuz.Blutooth destekli.

Daha fazlası için