bildirgec.org

yeni iphone hakkında tüm yazılar

YENİ ÇIKAN İPHONE 5 ÖZELLİKLERİ

2008dervis | 14 September 2012 11:06

iphone 5
iphone 5

iphone 5, yüzde 18 daha ince bir yapıya sahip olarak piyasaya çıktı.
4 inch’lik bir ekran, 1136-640 piksel çözünürlük,a6 işlemci, 4S bağlantı, daha uzun pil ömrü gibi özellikler sunana iphone 5’de, yüz tanıma, video kayıtta titreşim engelleme, üç mikrofon özelliği de bulunmakta. Ayrıntılı bilgi şurada.

İphone 4g Kamera Performansı

bilgihastasi | 10 June 2010 18:33

İphone 4g Kamera Performansı İphone 4g ya da diğer adıyla İphoneHD’nin en çok merak edilen yönlerinden birisi de kamera çözünürlüğü ve performansıdı. Nitekim yeni İphone’nun kamerasının 5mp olması İphone hayranlarının bir çoğunu sevindirdi. Ancak yine de ub kameranın görüntü kalitesinin test edilmesi gerekiyordu. Bu testi birileri çoktan yapmış ve aşağıdaki resimleri çekmiş.

yeni iphone

Apples | 22 April 2010 11:45

uzun süredir dedikoduları dolaşan apple‘ ın yeni iphone’ nu bir hata sonucu ortaya çıktı. iPhone‘un bir Apple mühendisince Kaliforniya’daki bir barda unutulduğu ve bu bardan gizmodo isimli blog sahibinin 5000 dolar karşılığı satın aldığını doğrulayan apple cihazı geri alabilemek için talepde bulundu.

yeni iphone
yeni iphone

iPhone‘un en dikkat çeken özelliklerinin başında ön yüzünde yer alan kamera yer geliyor. Arka yüzdeki kamerası diğer iPhone’lara göre daha gelişmiş olan yeni iPhone, 960×640 ekran çözünürlüğünü destekliyor. Önceki iPhone’a göre 3 gram daha ağır olan ve önceki bataryalardan yüzde 16 oranında daha büyük bir bataryaya sahip olan iPhone prototipi, 3GS’e göre daha küçük bir ekrana sahip; ancak 3GS’e göre daha yüksek ekran çözünürlüğüne sahipmiş.

kaynak

iphone 4g nisan’da

jubujup | 14 January 2010 19:50

mirror‘da çıkan habere göre şu anlık iphone 4g olarak adlandırdığımız yeni nesil iphone için ilk kez yetkili bir ağızdan açıklama geldi

bu açıklamaya göre kesinleşen özellikler:
oled ekran
iyileştirilmiş kamera
görüntülü konuşma için ikinci kamera

nexus one‘ın çıkışından sonra eklenmesi muhtemel özelliklerin arasındaysa değiştirilebilir batarya ile çift çekirdekli işlemci bulunuyor.

iPhone 4G ortaya çıktı!!!!!!

omeroguz | 10 November 2009 15:59

ChinaOnTrade daha önce de başka iddiada bulunmuştu. iPhone 3GS’e ait yedek parçaları, henüz Apple 3GS’i piyasaya sürmeden satmaya başlamıştı. Telefon çıktıktan sonra yedek parçaların gerçekten 3GS’e ait olduğu görülmüştü.!

Bu seferki iddiaları daha da çarpıcı Apple’ın İphone 4G’yi üretmeye başladığını yılbaşı için bir sürpriz hazırlıyor olabileceğini de söylüyorlar.

Üstelik iPhone 4G kasasını almak isteyenlere 23,42 dolardan, 2 haftada gönderebileceklerini söylüyorlar.
kaynak

iphone 3.0 yakında…

beyaz rus | 13 January 2009 16:08

iphone 3.0’ün -bir problem çıkmazsa- haziran’da geleceğine dair söylentiler çıkmaya başladı. Apple çalışanlarından birinin -kimliği gizli tutuluyor sanırım- yeni sürüm iphone’un ne gibi özelliklere sahip olacağını sızdırmış.

Buna göre yeni sürüm iphone:

Çok daha hızlı 802.11n mobil wifi çipine sahip olacak, bu sayede daha hızlı veri akışı sağlanabilecek.

iPhone Elite

admin | 06 January 2009 11:11

iPhone fırtınası iPhone 3G’den sonra hatta iPhone 4G dedikodusundan sonra bir de iPhone Elite ile esmeye devam ediyor ve daha nice yıllar da edecek gibi gözüküyor.

iPhone Elite Rüyası
iPhone Elite Rüyası

iPhone’u yakından takip edenler ve kullananların da bildiği gibi her teknolojik aletin normal şartlarda eksiklerinin olduğu gibi onunda eksikleri bulunmakta fakat gerek Apple’ın pazarlama stratejisindeki üstün başarısı gerekse iPod mirasından devam ederek bir stil haline gelmesi iPhone’u dünyada en üst seviyelere taşıdı neyse lafı fazla uzatmadan, şu soruyu sorayım;