bildirgec.org

yazarak para kazan hakkında tüm yazılar

yazarak.com’da,adsense kodlarınızla para kazanın

tangomim | 25 June 2009 11:21

www.yazarak.com sitesinin başlattığı bir uygulamadan bahsetmek istiyorum:
Uzun bir süredir blog yazıyorsunuz ve kendi adınıza açtığınız blogunuzda bir çok yazı yazdınız ama bir türlü yazılarınızdan para kazanamadınız.Bu arada gelir paylaşımı olan bir kaç ayrı sitede de yazı yazdınız ama hiçbirinden istediğiniz kazancı elde edemediniz.Size tavsiyem bir de www.yazarak.com sitesini deneyin.Sitenin kolay kullanımı ve adınıza ait profil sayfası olması, yazdığınız yazıların site üzerinden paylaşılabilmesi en büyük avantajları.Yazarak.com’dan para kazanabilmeniz için tabi ki bir adsense hesabınız olması şart. Yazarak.com size, yazılarınıza kendi adsense kodlarınızı yerleştirerek, doğrudan kazanç elde etmenizi sağlıyor.Yazarak.com’un hazır ziyaretçi kitlesi sayesinde yazılarınız daha çok okunuyor ve adsense reklamlarınızdan da kayda değer bir para kazanmaya başlıyorsunuz.

Yabancı Bildirgec’ler : Yazarak Para Kazan

ayolcay | 22 August 2007 13:00

Bildirgec’in de bağlı oldu Pilli Network grubu üyelerinin oluşturduğu içerikle gelir elde eden daha sonra bu gelirin %70’ini içeriğin oluşmasında katkıda bulunan ziyaretçileri ile paylaşan bir web girişimi. Pilli Grubunun şu an 100.000’e yaklaşan bir üye kitlesi var. Tabiki bu üyelerin büyük bir kısmı okur geri kalan kısmı ise hem okur hem yazar yani sadece okumakla kaymayıp içeriğe de katkıda bulunuyorlar. Karşılığında ise yazılarının okunma oranına bağlı olarak bir miktar gelir elde ediyorlar.

Bildirgec’e günde yaklaşık 10-20 yazı ekleniyor. Bunların çoğunluğu internet teknolojileri ile ilgili. Google, wordpress, css, firefox, tema ve eklenti benim gözlemlediğim en popüler etiketler.

foruma yazarak para kazanın; ya da beleş domain – 3

bildigimiz son sey | 06 February 2007 08:12

Daha önce d4free ve ddboard forumlarının ücretsiz alan adı verdiğinden ** bahsetmiştik.

Şu sıralar foruma katılım karşılığında birşeyler sunan siteler bayağı arttı. Bunlardan biri de yine belli bir miktar forum yazısı karşılığında aldığınız puanlara bedel olarak alan adı veren betlik


Betlik forum’un önceki ikisinden bir farkı daha var. o da forumda yazarak kazandığınız puanları paraya da çevirebiliyorsunuz. biriken puanlarınıza eşdeğer paranız 4$’ın üzerindeysepaypal ve e-gold ile ödemenizi alabiliyorsunuz.