bildirgec.org

yapıkredi hakkında tüm yazılar

MortgageMania ile Ev Sahibi Olmak Daha Eğlenceli

nuko | 18 October 2011 11:09

MortgageMania

Yapı Kredi, konut kredisinin avantajlarını eğlenceli bir şekilde vurgulamak için binlerce kişinin aynı anda katılıp yarışabileceği kapsamlı bir “Massive Multiplayer” türünde oyun hayata geçirdi.

Daha ilk haftadan 20.000’i aşkın kişinin “ev sahibi” olduğu MortgageMania’da oyuncular; sınırsız bir oyun tahtası üzerinde farklı türden konutları satın alabiliyor, diğer oyunculara satabiliyor ya da kendi konutuna uğrayan oyunculardan kira alabiliyorlar.

Şans kareleri, konut geliştirmeleri ve özel görevlerle de zenginleştirilen ve MortgageMania.com.tr adresinden erişilebilen oyuna kullanıcılar dilerse Facebook hesapları ile de bağlanabiliyor.

Aşk Olsun Vadaa!

bluelake | 10 February 2011 10:22

Bu Sevgililer Günü’nde sevgiline, onun aklını başından alacak bir sürpriz yapmaya ne dersin?
Sonunda, sevgiline “Aşk Olsun!” dedirtecek bu sürprizi hazırlamak çok kolay. Aşk Olsun Vadaa! uygulamasına gir, fotoğrafını yükle, mesajını yaz ve sevgiline gönder. Sevgilin ‘Vadaa Aşk Servisi’nden senin gönderdiğini bilmeden bir e-posta alacak. Hayatının aşkı olabilecek kişiyi merak eden ve e-postayı açan sevgilin, linke tıkladığında karşısında Aşk İksiri hazırlayan Vadaa’yı görecek.

de bakalım dünya

buddhala | 13 July 2007 12:07

Elimde Nasa’ nın gönderdiği Alpha 13 mekiğinin çektiği bir fotoğrafa göre Venüs tepesi var. Venüs Tepesi’ ne göre ben duygusal, ateşli ,çapkın, karşı cinse düşkün, yaşama bağlı, neşeli bir tipmişim.. Bu tahliller mekiğin çektiği fotoğrafa göre, eliniz çok kırışıksa kötü, temiz ise iyi olur. Aslında Venüs Tepesi’ ne bakıp istediğiniz yorumu yapabilirsiniz. Bana kalırsa elim ayna gibi çıkmış, tertemiz, bir gram kırışıklık yok.

Biraz ilerde Merkür Tepesi vardır. Ondan da mükemmel bir iş hayatı beklersiniz. Bazıları Venüs Tepesi’ ne, Zehra Tepesi der, bazıları Zühre Tepesi der… Ben Süleyman Tepesi diyorum, dedesinin ismini koydum.

Banka larda öncelik sırası

sbaskentli | 10 January 2007 14:50

Bankalarımız her geçen gün teknolojini hızına yetişebilmek adına bir biri ardına yenilikler yaparak sektörde ki yarışı kızıştırıyorlar. Bu tabi ki biz müşteriler için kolaylıklar zincirine sürekli yeni halkalar eklenmesi anlamına geliyor.

Bunların bir çoklarını sıralayıp kafanızı şişerecek değilim.

Ama bir tanesi özellikle çok güzel bir uygulama. Zetan sürekli müşterisi olduğunu bir bankaya gidiyorsunuz işlem sırası almak için kartınızı okutuyorsunuz. Ve orda bekleyen onlarca kişinin tuhaf bakışlarına aldırmadan işlemlerinizi yaptırıyorsunuz.

koç ile leylek çiftleşirse

semazem | 29 October 2006 15:44

hiç olur mu demeyin oldu bile. koç bankla yapıkredi bankası birleşti. ama koç ile leylek ne kadar birleşebilirse onlar da o kadar birleşti.

bayram tatilinden bir kaç gün önce iddia isimli bahis sitesinden bir mesaj geldi ve bayram süresince yapıkredi ve koçbank’ın hizmetlerinde aksama aolacağını, iddia oynamak istiyorsam şimdiden havale yapmamı söyledi.

oysa ki ben bu haberi ota boka her şeye mesaj atan 35 yıllık bankam yapıkredi’den beklerdim. bayramda bize güvenip de gittiğimiz yerde para çekeriz diye beklemeyin paranızı yanınıza alın demelerini beklerdim . demediler.