bildirgec.org

website hakkında tüm yazılar

Photoshop web site Tasarlama

emresantr61 | 07 May 2011 14:39

photoshop web site tasarlama
photoshop web site tasarlama

birçok sitenin nasıl tasarlandığını hep merak etmişsinizdir.birçok güzel görsellikte site görmüşsünüzdür.bir sitenin kolay tasarlamanın yollarından biride photoshop ile çizim yapmaktır.nasıl mı? geçenlerde izlediğim sizinle paylaşacağım bu ders ile yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.

derse buradan ulaşabilirsiniz

benzer derslerede burdan ulaşabilirsiniz.

WİDGET’INI KENDİN HAZIRLA :))YADA HAZIR KULLAN

gezginciyim | 22 December 2010 12:21

Web siteleriniz ve bloglarınıza mobil telefonlarınıza renk katmak için çeşit çeşit hazır widgetları ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.Öncelikle siteye girin,üye olmanıza gerek yok sonrasında kategori seçin.Seçtiğiniz kategoride beğendiğiniz widget ı tıklayın;daha sonra bu adımları izleyin;

bedava website tasarımları ve flash tema indirebileceğiniz 20 kaynak

guttsay | 19 December 2010 15:45

bu yazıda bedava website temaları ve bedava flash temalar bulabileceğiniz en iyi kaynakları paylaşacağım.

ilk 10 site bedava website temaları, son 10 site ise bedava flash temalar sunuyor.

bedava website temaları:
1. Website Templates Online
yeni bir site ama içinde 1000’i geçkin tema var ve düzenli olarak eklenmeye devam ediyor. her tema hazır kullanıma uygun. kategorilere göre sıralayabilir, demolarla şablonları inceleyebilirsiniz.

2. Template Mo
bedava css temaları için iyi bir seçim. kurumsal websiteler veya kişisel bloglar için kolayca tema bulabilirsiniz. 300’e yakın seçenek var.

Sosyal Sözlük : FSözlük

adavut | 12 December 2010 15:08

FSözlük Logo
FSözlük Logo

FSözlük facebook bağlantılı herhangi bir konu hakkında bilgilerinizi, tecrübelerinizi paylaşabileceğiniz; aklınıza takılan herhangi bir şeyi sorabileceğiniz sosyal bir web sitesidir.

1 Haziran’da yayınlanan sözlük beta aşamasında olup devamlı geliştirilmektedir.

http://fsozluk.com

Web Sitesi İndirme Programları

Java99e | 02 November 2010 14:57

İnternette gezdiğiniz web sitelerini sabit diskinize kayıt etmek ister misiniz? Üstelik, kayıt ettiğiniz siteleri tekrar gezmek için internete bağlı olmanız gerekmiyor.

1. Netman

Web sitesi üzerinde yer alan sayfaları, imaj dosyalarını uzantı, boyut farketmeksizin toplayarak sabit diskinize kaydediyor.

2. HTTrack Website Copier

Bir web sitesini dizin yapısını bozmadan bilgisayarınıza aktarabiliyor. İsterseniz, sadece belirlediğiniz dosyaları da indirebiliyorsunuz.

Affiliate Marketing Yol Haritası 2

themerlin | 30 October 2010 15:56

Keyword araştırması yaparken google’ı kullanabilirsiniz. Keywordtool bu iş için iyi. Ancak bir de şöyle düşünün. Siz nasıl arardınız?

Poker kartları için arama yapacaksınız. “Bicycle poker kartları en iyi fiyat.” Bu şu an aklıma gelen bir örnek ve diğer insanlar da aramaları bu şekilde yaparlar. Daha sonra ise Google Analytics’ten istatistiklerinize bakarken rastlayacağınız, size ulaşılan arama kelimelerini ekleyebilirsiniz.

Free trafik denilen bir kavram var. Önde gelen satış ortaklarının çoğu bile trafiğe ve reklama fazla para harcamıyor. Bazıları hiç harcamıyor. Başlangıç aşamasında zaten bu konuya para yatırmanıza gerek yok. Facebook var. Facebook’ta bir sayfa kurarak ve 30 kişiyi ekleyerek bunun çığ gibi artmasını sağlayabilirsiniz. Bu otuz kişinin duvarlarında her şey onların da arkadaşlarına gözükecektir.

Zaman online’nın yeni yüzü

deLe | 30 October 2010 12:25

zaman
zaman

Zaman gazetesi internet sitesini yeniliyor.Ben her ne kadar suanki halini begeniyor olsamda artik yenilenmesinin gerektigini dusunuyordum ki; bugun yenilenecegini ogrendim.yeni haline goz atmak isterseniz burdan bakabilirsiniz.

Interactive tahta kurusu harita sitesi.(Bedbug mapping)

thomasguven | 31 August 2010 18:28

Tahtakurusu haritası

Tahtakurusu paniğini yayma ve bu konuda eşek şakası yapmak havasında olanlar, veya hakikaten tahta kurusu paniği olanlar , bu tür bir kan emiciyle karşılacağınız yerlerin kataloğunu bulmak isteyenlerin ziyaret edeceği bir site BedbugRegistry.com. Hadi şimdi bu korku salan websitesini keşfedelim ve kimin hayatlarını enkaz haline getirdiğimize bir bakalım.
Bedbug Registry’s homepage sizi sokak sokak, ev ev, otel otel, nerede ne kadar tahtakurusu bulunduğunu söyleyen bir site. Sizde kendi tahta kurusu haritanızı çıkarıp ve gönderebilirsiniz.