bildirgec.org

wallpaper hakkında tüm yazılar

Birbirinden Güzel Masaüstü Duvar Kağıtları

ygtyrt | 11 Ocak 2011 14:56

Eğer bilgisayar başında çalışanlardansanız ya da günün büyük bölümünü bilgisayar başında geçiriyorsanız, en sık gördüğünüz görsel muhtemelen masaüstü duvar kağıdınızdır. Burada birbirinden güzel duvarkağıtları bulabilir ve çalışırken bol bol ilham alabilirsiniz. Hatta masaüstünüzü gören diğer arkadaşlarınıza hava atabilirsiniz. 🙂

DÜNYA YANIBAŞINIZDA

admin | 24 Aralık 2010 16:10

Bilgisayar kullanırken dünya coğrafyasının sürekli göz önünde bulunmasını isterseniz, masaüstünüzde kullanabileceğiniz çok çeşitli dünya haritaları var

Yeni Siteler Keşfedelim – V

Atomic Bomb | 13 Eylül 2010 09:33

Dragontape: Bazı zamanlar internette izlediğimiz videoları, “keşke bunları birleştirsem de toptan izlesem deriz.” Şahsen sevdiğim sanatçıları video kliplerini birleştirip izlemek istediğim çok oldu. Karşılaştığım bu site sayesinde youtube’daki videoları arka arkaya koyup izleyebilir, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Oluşturduğunuz mixtapelerin linkleri kalıcı linkler olarak linkleştirildiğini hatırlatalım.

Wallpaper: Bu siteyi çok seviyorum ve rss’si sayesinde de takip ediyorum. Çok güzel manzara fotoğrafları yayınlıyorlar. Üstelik hemen her çözünürlük mevcut. Tavsiye ederim.

Trasir: Bu siteye benzer çok site var ama bence bahsedeceğim site çok sade ve direkt amaca yönelik. Bu site ip’mizi, bulunduğumuz yeri, kullandığımız tarayıcıyı, çözünürlüğü, şehri (hatta bu şehrin google maps’deki yerini), saati, host ismini, kullandığımız işletim sistemini gösteriyor.

En iyi 5 Komik Duvarkağıdı Sitesi

Atomic Bomb | 03 Eylül 2010 10:51

Sabah işe başlamadan önce veya işlerinizle meşgulken günde bir kaç kez duvarkağıdınızla karşı karşıya geliyorsunuz. Tam morale ihtiyacınız varken imdadınıza yetişiyorlar.

Desktopnexus: Sitenin binden fazla komik duvarkağıdı arşivi var. Üstelik bir çoğu da yüksek kaliteli.

Tutorial Lounge: Bu adreste çizgi film karakterlerine ait duvarkağıtları var.

iPhone ve iTouch’lara Yeni Çehre: IOS4!

majesty s infinity | 02 Temmuz 2010 12:38

Uzun süredir yazılımına önemli bir güncelleme gelmemiş olan iPod Touch ve iPhone’lara Apple tarafından yepyeni bir çehre kazandırılıyor. Evet burada donanımsal bir değişiklikten bahsetmiyoruz. Bunun yerine yepyeni ve uzun süredir beklenen özelliklerin geldiği müjdesini veriyoruz. Bunlar öyle özellikler ki!

Arkaplan Örnekleri Sitesi

ordu | 21 Haziran 2010 13:04

Bilgisayarına masaüstü arkaplanı arayıp istediği çözünürlük için site site, dolaşan lar için bir çözüm kaynağı: Arkaplan arşivleri

arkaplan.gen.tr
arkaplan.gen.tr

www.arkaplan.gen.tr
Birçok kategoride ve bilgisayarların tüm çözünürlüklerinde arkaplan resimleri bulabileceğiniz bir site. Reklamsız ve direk resimleri görüp kayıt edebileceğiniz bir yapısı var.

www.arkaplan-resmi.com
Masaüstü için güzel resimlerin yer aldığı ve istenilen çözünürlükte resimlerin indirilebileceği bir site.
www.manzara.gen.tr
En eski arşiv sitelerinden olan bu siteden yine istediğiniz kategoride ve çözünürlükte resimler bakabilirsiniz.

20+ Aurora Duvar Kağığı

MucOzeR | 04 Haziran 2010 19:18

Bilgisayar hiç şüphesiz kesintisiz bilgi kaynağı veren sizlere müzik dinletebilen, oyun oynatan ve interntte surf yapmabilmenizi sağlamakta.bunun yanında bilgisayarınızda veya ipad laptop‘unuzda kullanabileceğiz photoshop harikaları ise sizlerin göze güzel görünmesi insanın içini açıyor.Photo shop harikaları ise aurora farklı bir yere sahip.İşte sizlerin maasaüstü resmi olarak kullanabileceğiniz “Aurora” photoShop Harikaları

Aurora at Thingvellir

Aurora at Thingvellir
Aurora at Thingvellir


Pentland hills with some northern lights

Pentland hills with some northern lights
Pentland hills with some northern lights

Celebrating the 90 years of independence of Finland

Celebrating the 90 years of independence of Finland
Celebrating the 90 years of independence of Finland