bildirgec.org

virgin hakkında tüm yazılar

The Black Hole ( Kara Delik)

osmanxx | 05 December 2008 14:25

Virgin Media Shorts 2008 festivalinde büyük ödülü kazanan ve sanal alemde seyirci rekorları kıran ilginç bir kısa film. Filmde şans eseri bir kara delik keşfeden ofis çalışanın yaşadıkları anlatılıyor. İnsanların ne kadar aç gözlü olduğunu, tatminkarsız ve ders çıkarılması gereken bir kısa film olmuş. Hollywood yapımcıları bu kısa filmin uzun metrajını çekmek isteyeceklerdir.

Phil&Oily’nin senaryosunu yazıp yönettiği filmi izlemek için;

Virgin Media Shorts tıklayın…

Virgin 50Mbps kablolu modem

serversistemci | 09 November 2008 21:54

Virgin
Virgin

Virgin 50Mbps kablolu modemi, şık görünümü ve DOCSIS 3.0 teknolojisinde hazırlanmış özellikleri, 1337 hızı temin etmek için yapılmış yapısıyla gerçekten dünyanın ilki olabilir.

özellikleri;

  • Eurodocsis 3.0/docsis 3.0 operasyon ,
  • Eurodocsis/docsis 1.0/1.1/2.0 uyumlu
  • Dört kanal desteklemesi
  • Ethernet arayüzey rj 45 10/100/1000 mbps uyumlu

ilgili habere bakmak için burası.

Bakirelik de açık artırmada(şimdilik radyoda)!

pasacocugu | 15 September 2008 20:58

Başlığı okuyup şaşırmayın, artık herhangi bir yerde bakireliğin açık artırmada satışa çıkarıldığını duyabilirsiniz(şimdilik radyoda)!

“Natalie Dylan” takma adını kullanan bir üniversite öğrencisinin bakireliği (bu tip çılgın şovları programlarına taşımasıyla) ünlü radyo ve televizyon programcısı Howard Stern’in programında satışa çıkarılacak. Natalia Dylan Sacramento üniversitesi’nde okumakta, 22’lik bir (dediğine göre) bakire, üniversite masraflarını karşılamak amacındave insanların böyle bir açık artırmada bakireliğini satmasına kötü gözle baktıklarının farkında.

Google Gerçekten Mars’a Götürüyor

CNKT | 06 April 2008 10:02

Virgle
Virgle

“İnsanoğlu tüm dünyaya yayıldı, yollar yapmak için dağları düzleştirdik, okyanusları sıkıştırdık, atmosfere karbondioksit yaydık… Dünyanın kısıtlı kaynakları var ve bu yüzden 2014’ten itibaren Virgin kurusucu Richard Branson and Google kurucuları Larry Page ve Sergey Brin insanlık tarihinin en büyük rüyalarından birine öncelik yapacaklar: Mars‘a yerleşecek olan ilk insan kolonisinde yer almak…” Google, yeni projesi Virgle’ı yukarıdaki sözlerle tanıtıyor.

1 nisan‘da yapılan açıklamaya göre; Virginprojesi zaten yıllardır varmış. Şimdi Google da bu projeye ortak oluyor. Esas önemli konu ise sizlerden herhangi birinin de bu projeye dahil olabilme ihtimalinin bulunması. Virgle sitesindeki formu doldurarak “önderlik testi“ni geçenlerin Mars’ta yer alması ihtimali yüksek. Ayrıntılı bilgiyi Virgle sitesinde bulabilirsiniz.

Boyner grubu sanal gsm operatörlüğüne soyundu

wanadooo | 04 April 2008 19:40

Boyner Grubu, dünyada ilk kez İngiliz perakendeci Virgin tarafından uygulanan “Sanal GSM operatörlüğü” (MVNO) hizmetini, Türkiye’de ilk uygulayan şirket olacak. MVNO(Mobile Virtual Network Operator) sisteminde şirketler kendilerine ait altyapıları olmamasına rağmen mobil iletişim hizmeti verebiliyor. Şirketler bunun için GSM altyapısı olan bir veya birden fazla mobil iletişim operatörüyle anlaşma yapıyor, bu operatörlerden toptan konuşma süresi alarak bunu kendi portföyündeki tüketicilere özel promosyonlarla destekleyerek satıyor.konuyla alakalı haberleri burada ve burada bulabilirsiniz.
[kaynak]

Virgin: Evet, evet, evet

olhor | 19 December 2006 12:39

Biraz eski hikaye gerçi ama Virgin‘in kredi kartı için yaptığı “Evet deyince herşey daha heyecanlı oluyor” kampanyasını boş geçmek istemedim.

Şu kampanyanın en güzel, şu en fantastik, şu da en seksi bannerı.

Bannerlar dev boyutlarda ve fakat uygulamalar harika. Glue London süper iş çıkarmış yine.

Uçuş milleriyle uzaya

denisutku | 01 October 2006 15:32

İngiliz bir abi iş icabı 40 kere Londra-New York arasında uçmuş ve 2.000.000 uçuş mili toplamış. Normal bir uçuş için 50-60 bin mil yeter aslında, ama yağı bol bulan Arap misali, bu adam milleriyle uzaya gitmek istemiş. 2008’de uzaya ticari uçuşlara başlayacak olan Virgin Galactic‘ten kendisine bir yer ayırtmış. Bunun bir ilk olduğu söyleniyor. Uzaya bir gidiş-geliş bileti 200.000 dolarmış bu arada.