bildirgec.org

üyelik hakkında tüm yazılar

paypal ile online para transferi yapmak

silver530 | 18 August 2010 14:05

paypal, internetten bir e-posta adresi kullanarak para gönderip veya almanızı sağlayan online bankacılık hizmetidir. eğer internetten kredi kartı kullanmadan alış-veriş yapmak istiyorsanız paypal‘ı güvenle kullanabilirsiniz.
türkiye’deki paypal kullanıcıları açısından sevindirici bir durum ise, paypal‘ın artık türkçe dil desteği de vermesi ve türkiye’deki bankalarla da para aktarımı yapmaya başlaması.
şu anda dünya da 190 ülke paypal‘ı kabul ediyor ve siz sağdece bir e-posta adresinizle bu ülkelerdeki e-mail adresi olan herkesle kolayca para transferinde bulunabilirsiniz.
ayrıca paypal, 24 para birimini de destekliyor ve günlük kur değerlerine göre dönüşüm yaparak alış-veriş ve para transferi yapmanıza imkan veriyor. paypalın bu özellikleri sayesinde dünyanın herhangi bir yerinde iken para birimi çevirme problemi yaşamazsınız. bütün bu anlattıklarım malesef sadece paypal sitesine üye olanlar için geçerli 🙂 o nedenle sizde tüm bu kolaylıklardan faylanmak için paypal‘a ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

Lockerz Çılgınlığı

CptZenci | 03 May 2010 14:59

Bildiğiniz üzere Lockerzdavet sistemiyle üye alan ve üyelerin giriş yapıp video izlemelerine, anketlere katılmalarına ve günlük giriş tıklarına PTZ adı verilen puanları verip bu puanları biriktirerek Macbook, PS3, iPod, iPod Touch, XBOX 360 gibi hediyelerin yanı sıra Paypal hesabınıza para aktarımı yapabileceğiniz bir sistem. Bu sistemin en önemli özelliği dünyada ilk olması.Sistem çok kullanışlı. Her ne kadar 150$ üzeri ödüllerin Türkiye’de gümürkte takılması sorunu olsada. Ucuz ürünler ve paypal para aktarımı gibi seçenekler işe yarıyor.
Nasıl PTZ kazanırım?
-Anket doldurarak.
-Günlük giriş yaparak.
-Video izleyerek.
-Arkadaşlarınızın sizin davetinizle üye olması yoluyla.

Lockerz’a üye olmak isteyen, davetiye bulamayan, sistemi denemek isteyenler, yorumla mail adresi belirtirlerse onlara davetiye atabilirim.

tivibu, 31 ağustos’a kadar 1 tl

pisho | 03 May 2010 11:31

tivibu kampanya
tivibu kampanya

Bildiğiniz üzere Tivibu‘nun ilk lansmanında Tivibu “Standart Plus” Üyelik paketi ücretleri 1 Mayıs’a kadar, kampanya gereği 1 tl olarak açıklanmıştı. Haliyle ben de, 1 Mayıs’ın ilk saatlerinde ttnet online işlemlerden Tivibu “Standart” Üyelik paketine geçiş yapmaya çalıştım. Ama sunucuya ulaşılamadığı için hiçbir işlem yapamadan sayfadan çıktım.

doyasıya fotoğraf 2

xururuca | 23 February 2010 13:07

Roeselien Raimond'a ait bir çalışma
Roeselien Raimond’a ait bir çalışma

2photo.ru:Fotoğraf müdavimlerinin aşina olduğu,
meraklılarının ise acilen göz atması gerektiğini düşündüğüm birbirinden harika fotoğraf çalışmalarına websahipliği yapan rus menşeili fotoğraf sitesi.
web2.0 ile yoğurulup,tasarımını yenileyerek takipçilerinin karşısına yeni ingilizce yüzüyle çıkan site de 3d,hdr,
siyah/beyaz,fantastik,portre,spor,macro/micro,
reklam gibi konu başlıkları altında toplanmış yüzlerce fotoğraf meraklılarını bekliyor.yeni tasarımıyla videolar başlığı da eklenen siteye,dilerseniz üye olarak puanlama da yapabilirsiniz. eski hali daha güzeldi,yatay sitelere alışamadım diyenleri de böyle alalım.
not:sitedeki erotik içerikli bazı fotoğraflar ziyaretçileri rahatsız edebilir.

peter callesen'e ait bir çalışma
peter callesen’e ait bir çalışma

Avrupa’da TÜRK imajı

massay | 24 November 2009 13:38

Avrupa Birliği’nin tarih itibariyle oluşumunu hatırlamakta yarar görüyorum:

2. Dünya savaşının bitimini takip eden kalkınma döneminde Avrupa’da ihtiyari oluşan işbirliği düşüncesi, başlangıçta Doğu-Batı arasındaki mevcut anlaşmazlıklardan dolayı olumsuz etkilenir.

Yıl 1948.
EEC ( Avrupa Ekonomik İşbirliği Örgütü ) kurulur.

Yıl 1949.
Avrupa Konseyi kurulur.
Bu iki platformun kurulmasının ortak nedeni, Doğu bloku ülkelerinin karşı çıktığı Marshall Planı nı uygulamaktır.

BeautifulPeople.com: Sadece güzel ve yakışıklıların arkadaşlık sitesi

siriusbee | 13 November 2009 18:25

Dünya çapında çok kısa sürede 540.000 üye sayısına ulaşan en ünlü çöpçatan sitelerinden BeautifulPeople.com sadece güzel ve yakışıklı olan insanların üyelik başvurularını kabul ediyor.

Site tarafından yapılan açıklamaya göre, açıldıkları gün olan 26 Ekim 2009’dan bu yana 190 ülkeden toplam 1.8 Milyon insanın başvurusu güzel veya yakışıklı olmadıkları gerekçesiyle reddedildi. Bunun yanında sadece iki haftada 360bin kişinin başvurusunu kabul ettiler.

Google üyesi benim üyemde olabilir mi?

Phys | 21 September 2009 10:37

Google, yahoo, hotmail gibi servislere üye olan kullanıcılar benim sitemi kullanmak istediklerinde, isterlerse google, yahoo ve hotmail hesapları ile benim siteme giriş yapmalarını sağlaya bilecek bir uygulama mümkün müdür? Kullanıcıların siteme üye olmak gibi bir zahmetten kurtarmak ve işleri hızlandırmak adına böyle bişey yapmak istiyorum.

Örnek: kullanıcının google hesabına zaten giriş yapmışsa benim siteme geldiğinde yorum yazma yazı ekleme gibi kullanıcılara sunduğum özellikleri kullana bilsin. Google hesabına giriş yapmadan gelincede siteye giriş yapmak için Google hesabından giriş yapmasını önermek gibi. Bi nebze pilliden giriş yapınca tüm siteleri kullanmak gibi. Google dostu benimde dostum misali 🙂

Sihirli Ada

mediamonster | 09 September 2009 09:54

Türkiye İş Bankası’nın çocuklara yönelik olarak hazırladığı web sitesi Sihirli Ada’da İngilizce öğrenmek, hobiler hakkında bilgi edinmek, kitap okumak,oyun oynamak, masal dinlemek mümkün. Anne ve babalara yönelik bilgilendirici linklerin de bulunduğu sitede farklı yaş gruplarına yönelik aktiviteler yer alıyor. Eğlenerek öğretmeyi amaçlayan siteye üye olmanız yeterli.Web sitesi Young New Media tarafından tasarlanmış.

Asp.Net Üyelik Sistemi Oluşturma (resimli anlatım)

admin | 20 August 2009 14:57

Merhaba Arkadaşlar,
Bir önceki makalem de Asp.Net Kullanıcıya Rol Atama, Yetki Verme konusunu incelemiştik. Şimdi konunun devamı niteliğinde olan üyelik sistemi oluşturma konusunu inceleyelim.

1-Yeni bir web sayfası açalım. Asp.Net Configuration ayarlamalarını yapalım. Aşağıda belirttiğim gibi klasör ve dosya yapısı hazırlayalım.

2- Rootdaki Default.aspx dosyamızda Login nesnesini yerleştirelim.

Molfix’le bebeğinizin odasını hazırlayın

| 19 August 2009 10:01

Türkiye’nin başarılı firmalarından Molfix, bebek odası tasarlamak isteyen veya bebeğinin odasını değiştirmek isteyen annelere yardımcı olmak için güzel bir programla karşınızda.

Tasarlamak istediginiz odanın büyüklügüne göre mobilyalar, beşik, yatak, halı, dolap ve puf eklebilirsiniz. sakın tasarladıgınız odanın kapı ve pencerelerini unutmayın. son olarak, oluşturdugunuztasarımı yazıcıya da aktarabiliyorsunuz.

Katılmak için

MOLFİX