bildirgec.org

ünlüler hakkında tüm yazılar

şöhret ve mide 3. yazı

nazokiraze | 05 August 2010 10:43

Ünlülerin her haltını merak edip didikleme, evirip çevirme işini yeme içme konusunda yapmaya devam ediyoruz sayın okuyucu. Daha evvel ki iki bölümde hangi ünlü ne yer ne yerse cırcır olur, ne sever ne sevmez araştırmış, yazmıştık şimdi elde ettiğim gereksiz bilgiler bir yazıyı dolduracak kadar olduğundan ötürü başlıyoruz yazmaya.

Dün aldığımız bir habere göre oyuncu Naz Elmas tek başına 80 midyeyi mideye indirmiş. Naz Elmas tam bir suşi bağımlısıymış, bir röportajında doğumgünü pastasını bile suşiden yaptırabileceğini söylemişti.

Ünlülerin Benzeşmesi

Colpadan | 27 November 2009 10:31

Ekranlarda gördüğümüz, filmlerini seyrettiğimiz, şovlarını izlediğimiz bazı ünlülerin birbirine benzemesi hep ilgimi çekmiştir. Bu benzeme genelde dış görünüş olarak algılansa da aslında birçok benzer özellik, benzetenin algısında o insanların birbirine karışmasına yol açıyor. Üstelik bu tamamen kişiye özel bir durum. Çünkü birinin benzettiğine ötekesi “ne alakası var” diyebiliyor.

Ben de filmlerini izlerken çoğu kez birbirine karıştırdığım bazı oyuncuları sizlerle paylaşacağım. Örneğin uzunca bir süre Jason Biggs‘i Adam Sandler‘ın gençliği zannettim. American Pie filmini izlerken bu karışıklıkla boğuştuğum olmuştur.

Adam Sandler - Jason Biggs
Adam Sandler – Jason Biggs

yabancı magazin haberleri

gokaan | 30 September 2009 15:07

Exotto Magazin
Exotto Magazin

Türkiye’deki birçok magazin sitesinin arasına Exotto Magazin adında yeni bir site daha katılmış. Hafif dalga geçer, hafif eleştirel bir dille magazine biraz daha eğlence katmışlar.

Sitenin en büyük özelliği ise Türkiye’nin ilk ve tek yabancı magazin sitesi olması. Hergün güncelleniyor ve kaliteli resimler kullanılıyor.

Bu konuda sizde meraklıysanız mutlaka bakın!

www.exotto.com

Bu arada günün güzelleri de akıllara zarar =)

Ünlü Yazarlar Ve Eserleri -2

24black mamba24 | 30 July 2009 14:22

Ünlü Yazarlar ve Eserleri -1

24black mamba24 | 28 July 2009 17:36

AgeDirectory: Ünlülerin Yaşını Öğrenin

LeBron | 09 April 2009 15:06

Bazen ünlü bir kişinin yaşını bulmak internet üzerinden zor olabilir. AgeDirectory ünlü bir kişinin yaşını bulmanızı sağlar. Çok basit ve çok güzel bir web sitesidir. Yahoo boss ve wikipediagibi siteleri tarayarak doğru bilgi sunmaya çalışmaktadır.

AgeDirectory
AgeDirectory

Yukarıdaki ekran görüntüsünde de görüldüğü gibi son derece basit ve kullanışlı bir tasarımı bulunuyor, sitede zaman harcamanıza gerek yoktur.

Renkli Google Sayfası

sn1907 | 23 October 2008 15:12

www.fotoogle.gen.tr


Google
‘ın beyaz sayfasından sıkıldıysanız bu siteyi denemelisiniz. Farklı kategorilere ayrılmış yüzlerce arama sayfasından birini seçin ve giriş sayfanız yapın.

Ya da kendi google sayfanızı yaptırabilirsiniz. Anasayfadaki form yardımıyla istediğiniz fotoğrafı açıklamasıyla beraber gönderiyorsunuz google sayfanız hazırlanıyor.

Ünlüler, güzeller, spor, film&dizi, komik ve diğer olmak üzere 5 kategoride yüzlerce sayfa içinden kendinize bir sayfa seçebilirsiniz.