bildirgec.org

torrent hakkında tüm yazılar

Web siteniz için inanılmaz bir eklenti.

ferfote | 18 March 2011 18:27

Wow Slider olarak adlandırılan bu program sayesinde,iki satır dahi kod yazmadan, animasyon ve biçimlendirme gibi birçok özelliği ayarladıktan sonra fotoğraflarınızı slayt olarak web sitenize doğrudan ekleyebilirsiniz.Bu programı diğerlerinden farklı kılan, bu işi gerçekten kaliteli bir görsellikle icra etmesi.

-Wow Slider-
-Wow Slider-

Yarım milyonu aşkın dosya sayısı ile en popüler torrent sitesi.

ferfote | 15 March 2011 17:11

Arenabg, torrent dünyasında pek duymadığınız bir isim.Ama bundan sonra sıkça duyacağınız bir isim olacak.

-Arenabg-
-Arenabg-

Site de sinema, oyun, müzik, yazılım, dizi gibi birçok kategori mevcut.En güzel tarafı da bunların alt kategorilere sahip olması.Örneğin oyun kategorisinde PC, PC Iso, Ps2, Ps3, Psp, Xbox, Wii gibi; sinema kategorisinde Xvid, Dvd, BluRay gibi alt kategorilerin olması işinizi epey kolaylaştırmaktadır.

wikileaks belgelerinin tamamı torrentte

halixus | 08 December 2010 15:34

1.39GB boyutundaki dosya aes256 yöntemiyle şifrelenmiş. Herhangi bir aksilik durumunda dosyaları açabilmek için gerekli olacak anahtar verinin sağlanacağı ifade edilmiş. paypal, twitter ve diğer kullandığı tüm servisler tarafından banlanan ardından sözcüsü olan julian assange tutuklanması dallanıp budaklanan wikileaks fenomeni şifrelenmiş dosyanın anahtarının dağıtımı ile son bulursa mevcut tüm verilerin şifrelenmiş hali torrentte indirilmeye hazır durumda. daha önce belli kişilerde mevcut olduğu söylenen belgelerin aslının şifrelenmiş haline artık herkes ulaşabilir. thepiratebay ve diğer popüler trackerlarda dosya mevcut. googledan

insurance assange style

yazarak aramanız yeterli.

Miro: Çok fonksiyonlu video-müzik-podcast-torrent programı!

Atomic Bomb | 29 September 2010 17:04

Bugün geçen gün tanıştığım bir programı tanıtacağım; Miro. Miro birkaç programı biraraya getiriyor. Bunlar video oynatıcı, mp3 oynatıcı, bittorent tracker, tv oynatıcı, youtube-dailymotion gibi sitelerden video indirici, podcasts…

Biliyorsunuz, bir zamanların sihirli kutusu televizyonlar bile artık yaşamlarımızdan elini çekiyor. İnternetin hızı arttıkça birçok teknoloji ürünü bilgisayarlarımıza gelmeye devam ediyor. Artık hatrı sayılır bir çoğunluk televizyon dizilerini internetten izliyor, müziklerini internetten dinliyor, haberlerini internetten alıyor.

Bugün size tanıtacağım miro türkiye’de henüz çok yaygın değil, ancak yurtdışında podcast denilen teknoloji sayesinde insanlar sadece istediklerini izliyorlar.

Miro ücretsiz, açık kaynak bir hd-video oynatıcı. Bilgisayarınızdaki video dosyalarını ve 6.000’in üzerinde podcast yayınını oynatıyor. Miro’nun en önemli özelliği videoları “download” ederek izleme şansınızın olması. Bu şu anlama geliyor; internet olmayan herhangi bir yerde bile indirdiğiniz videoları izleyebilirsiniz.

torrent en iyi program arama motoru

aircool35 | 16 September 2010 15:46

Merhaba bugün sizlere torrent hizmetlerini anlatacağım. Torrent sistemi kolay ve anlaşılır dır.
öncelikle utorrent programını indirmeniz gerekiyor. Merak etmeyin program yok denecek kadar küçük. İndirdikten sonra torrentz
adresinde dilediğiniz programı,oyunu,şarkıyı,videoyu,
filimi vb. herşeyi aratın. http://arsiv.pilli.com/imaj/aircool35/thumbs/ekran-alintisi.jpg
istediğiniz şeyi seçerken sağ taraftaki bilgilerden yararlanın.
http://arsiv.pilli.com/imaj/aircool35/thumbs/1.jpg
sonra indirmek istediğiniz şeyi seçtiyseniz linke tıklayarak istediğiniz torrent hizmetini seçin
http://arsiv.pilli.com/imaj/aircool35/thumbs/ekran-alintisi2.jpg
Seçerken paralı olanlar var paralı olmayanlar da var bu çok önemli değil parasız seçerek bilgisayarınıza indirin. İndirdiyseniz indirdiğiniz dosyayı açın.
http://arsiv.pilli.com/imaj/aircool35/thumbs/ekran-alintisi3.jpg
eh artık gerisi kolay dosyayı seçin ve indirme tuşuna basın. Eğer sıkıldıysanız durdurabilirsiniz.
sonra kaldığınız yerden indirmeye devam edebilirsinz. Benden bu kadar size kolay gelsin.

En iyi 5 PHP Torrent script’i

hasantsc | 04 March 2010 16:47

internet dünyasının vazgeçilmelerinden biriside tartışılmaz torrent siteleridir.

her webmaster bir torrent sitesi olmasını ister tabiiki ancak bunun için yeterli boyutta disk alanı ve bandwith gerekli. hostinginize ve girişimci ruhunuza güveniyorsanız eğer sizinde bir torrent siteniz olabilir. aşağıda vereceğim 5 farklı torrent scriptini hostinginize kurarak kendinize ait çok kaliteli bir torrent sitesine sahip olacaksınız

1- xbtit

download | demo

2- Torrent Strike

download | demo

Türkiyenin En Büyük Torrent Sitesi

spoooky | 27 February 2010 23:53

p2p ağlarından toplanan veriye ulaşmanızı sağlayan bir torrent programı ile download edebileceğiniz içerikler sunan bir site www.bitturk.netÖncelikle www.utorrent.com adresinden programımızı indiriyoruz. Daha sonra sitemize girip herhangi bir içeriğin torrent dosyasını indiriyoruz bu 1-2 sn sürüyor. Daha sonra indirdiğimiz torrent dosyasını utorrent programı ile açıyoruz ve indirme başlıyor.Şimdi sitemizin mantığı şu indirme yapıyorsanız paylaşmada yapacaksınız download/upload oranınız (yani ratio denir.) 0.2 den daha düşük olursa 2 hafta süresinde bize düzeltmek için zaman tanıyorlar eğer düzeltemezsek siteden atılıyoruz.Peki nasıl upload yapıcaz. Download yapabiliyoruz zaten. Upload için yapmamız gereken sadece utorrent programının açık olması. program hem download yapıyor hem upload yapıyor zaten bunu fark edeceksiniz. download işlemi bittikten sonra utorrent programını açık bıraktığımızda kendisi upload yapacaktır.www.bitturk.net sitede gerçekten çok çeşitli içerikler var.
Makale sadece bilgilendirme amaçlıdır.

tracker dedikleri?

MujaHeed | 25 December 2009 17:59

merhaba arkadaşlar. bitturk.net, turktorrent.org ve leechturk gibi bir türk torrent sitelerini inceliyordum, merak ettim. bugün bir torrent sitesi açacak olsam nasıl tracker kurabilirim? bunun için gerekli eklentiler mi var? bitturk’ü kullandığımdan biliyorum, serverlarında 2 TB kadar dosya var. bu dosyalar indirilirken sitenin trafiğine yansıyor mu? neyin nesidir, bilgi verirseniz memnun olurum.
teşekkürler arkadaşlar.