bildirgec.org

todays zaman hakkında tüm yazılar

Today’s Zaman 2 Hafta Ücretisiz

hayrix | 31 October 2008 21:30

İngilizce yayın yapan Today’s Zaman gazetesi tanıtım amacıyla 2 hafta boyunca gazeteyi evinize ücretsiz getiriyor.İngilizcesini geliştirmek isteyenler için faydalı olabilir.Ben yazdım bakalım umarım kısa zamanda yollarlar.

Ayrıca internet sitesini okurken kelimeyi işaretleyip çift tıklarsanız kelimenin anlamını görebilirsiniz.

ingilizce öğrenmek ve today’s zaman

mentor | 04 July 2008 14:38

ingilizce öğrenmekte olan arkadaşlara faydalı olabilecek bir uygulamaya rastladım az önce. today’s zaman sitesinde yazıları okurken anlamını öğrenmek istediğiniz kelimenin üzerine çift tıkladığınızda küçük bir pencerede hem türkçe hem ingilizce olarak kelimenin anlamı çıkıyor. pratik bir şey olmuş. hoşuma gitti. 🙂

Today’s Zaman

maskapsiz | 20 June 2008 14:06

Today's Zaman
Today’s Zaman

Today’s Zaman hem ingilizce ogrenmek, hem eglenmek, hemde haber okumak isteyenler icin sitesini yeniden tasarladi. Artik haberleri okurken bilmediginiz kelimelerin ustune tiklayip turkce karsiligini bulabiliyorsunuz. Today’s zaman hakkinda genis bilgi icin burdansiteye gitmek icin burdan.

today’s zaman

bildigimiz son sey | 17 January 2007 20:59

zaman gazetesi ingilizce yeni bir gazete çıkarmaya başladı: today’s zaman. pek çok ülkede türkçe ve yayımlandığı ülkenin dilinde çıkan zaman’dan farklı olarak tüm dünya üzerinde ve ingilizce bir gazete.

yeni gazete sadece çeviri yazılara yer vermiyor, farklı bir içeriğe de sahip. Daha önce Sabah gazetesinde yazılar yazan Andrew Finkel ve Le monde yazarlarından Nicole Pope gibi isimler de yazar kadrosunda.