bildirgec.org

thinkfree office hakkında tüm yazılar

Microsoft Office nete taşınıyor

wanadooo | 31 October 2008 16:11

Microsoft‘un en sevdiğim ürünü olan Microsoft Office her ne kadar geç kalmış olsa da artık çevrimiçi olarak net üzerinden yayına geçecek(miş). Word, Excel, Powerpoint ve OneNote gibi uygulamalar bundan böyle web üzerinden de kullanılabilecek. (çevrimiçi ofis için diğer alternatifler: Google Docs, Zoho Office, and ThinkFree Office). Uygulamalara Google Apps usulü çevrimiçi erişim sağlanacak.

Tabi ki tüm bu uygulamalar şu an için masaüstü sürümleri kadar performanslı ve özellikli olamayacak. Bir de henüz belirlenmemiş bir fiyat politikası var. Bedava rakiplerin aksine Microsoft’un bu ürünleri bir ücret karşılığı sunacak, ancak yine de bir bedava fakat reklamlı sürüm olması bekleniyor.

[siberkültür]

kaynaklar:

“Kolay Office” – Hemen Download Edin

cezass | 11 October 2006 21:19

ucretsiz lisansini dahi alabileceginiz bu office programinin icinde yok yok.

word, excel, powerpoint, access bi kenarda kalsin WebCreator, Speaker, Speller, Thesaurus, VoiceRecognition, Zip, Backup, Helper, Pad, BarCode programlarida yaninda geliyor. Hemde Ucretsiz Olarak.

Bir office programindan daha fazlasini bekleyenler icin….

pdf dosyalari yaratabilirsiniz. barkod lar yaratabilirsiniz. sıkıştırılmış dosyalarinizi acabilirsiniz, su an vistada kullanilan ve office 2003 dede olan ses tanima ozelligi ile klavyeye dokunmadan istediginizi yapabilirsiniz. FrontPage dende sıkıldim diyenler icin Webcreator da var 🙂 goz atmaya deger. ve herseydende otesi tamamen LISANSIYLA BERABET ucretsiz.