bildirgec.org

teb hakkında tüm yazılar

İcat Çıkar Yarışmasında Ödüller Yükseldi

chinar | 17 December 2010 12:50

Akıl Fikir Yarışması
Akıl Fikir Yarışması

Finans sektörüne ilgi duyanların yenilikçi ve yaratıcı yönlerini ortaya koyabilecekleri geleneksel “TEB Akıl Fikir Yarışması” isimli inovasyon yarışmasının 4.’sü başladı. Fikrinize ödüllendiren bu yarışmada ödüller ise oldukça iddialı.
Biriniciye 15.000 TL ödül.
İkinciye 7.500 TL ödül.
Üçüncüye 5.000 TL ödül

Ayrıca, yeni Öğrenci ve mezun kategori birincisine Bahçeşehir Üniversitesinden MBA bursu.
Son katılım 31 Aralık 2010.
Yarışma konusu?
Kişilerin bankacılık ve finans sektörüne yönelik yaratıcı fikir ve projelerini hayata geçirme fırsatı bulabilecekleri bir inovasyon yarışmasıdır.
Yarışmaya kimler katılabilir?
Üniversitelerin tüm bölümlerinden öğrenciler, en fazla 5 yıl deneyimli profesyoneller ve TEB müşlerileri yarışmaya katılabilir. Eğer fikriniz varsa belki ödülü siz kazanabilirsiniz? Yarışmaya icat çıkar web sitesi üzerinden katılabilirsiniz.
Yarışma Jurileri
Yavuz Canevi – TEB Yönetim Kurulu Başkanı
Varol Civil – TEB Genel Müdürü
Baybars Altuntaş Deulcom International – CEO
Berna Ülman Visa Türkiye Genel Müdürü
Gamze Cizreli BigChefs – Yönetim Kurulu Başkanı
Günseli Özen Ocakoğlu – Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni
Hüseyin Erkan – İMKB Başkanı
Nevzat Aydın – Yemeksepeti Genel Müdürü
Oğuz Karamuk – Sabah – Ekonomi Yazarı

Bonus petrol Bonus Akaryakıt kampanyaları

NLPMaster | 06 October 2010 12:00

Bonus akaryakıt kampanyası şimdi bonus kazandırıyor.

Petrol alışverişiniz ile şimdi tam 30 tl bonus kazanabilirsiniz.

Bonus petrol kampanyası benzin mazot otogaz lpgalışverişlerinizden bonus kazandırıyor.

Bonus akaryakıt kampanyası süresi, sms kayıt kuralları, bonus yüklenme tarihi, kampanya detyları burada: bonus akaryakıt

Bonus kampanyası şu anda 3 kez alışverişe tam 30 tl bonus kazandırıyor.

TEB’ten internet ve sosyal ağlara hızlı giriş

bulent ongun | 08 January 2010 09:51

Türkiye'nin ilk banka blogu
Türkiye’nin ilk banka blogu

Türk Ekonomi Bankası (TEB), internet ve sosyal ağlara hızlı bir giriş yaptı. Banka yeni açtığı ve Türkiye’nin ilk banka blogu www.blogteb.com’un yanı sıra, sosyal ağlarda da bir konsept etrafında şekillendirdiği myTEB ile çok konuşulacağa benziyor.

Bankaların soğuk ve mesafeli duruşuna yeni bir anlayış getirmeye aday blogteb.com’da TEB çalışanları ve yöneticileri ekonomi, finans, yatırım gibi konulardaki uzmanlık gerektiren bilgi ve tecrübelerinin yanı sıra, güncel ve ilgi çekici konulardan da keyifli bir dille bahsediyorlar.

ortak atm

nuppie | 09 December 2009 19:13

1 ekim 2009 tarihi itibariyle türkiye’de ortak atm dönemi 26 bankanın katılımıyla başladı. artık isteyen istediği bankadan bakiyesini öğrenip parasını çekebilecek, yalnız bu hizmetten faydalanmak için bir miktar komisyon ve ücret ödemeniz gerekiyor. bu uygulama için her banka farklı bir fiyat politikası izliyor. bilinen bir kaç bankanın alacakları komisyonlar şöyle;

İş Bankası:
para çekme 1,70
bakiye görüntüleme 0,25

Garanti Bankası:
para çekme 4,0
bakiye görüntüleme 0,50

Engin Günaydın’dan iPod Shuffle ödüllü Az Tuşlu Piyano.

onogono | 24 July 2009 09:27

Uzun süredir TEBreklamlarında izlediğimiz, Avrupa Yakası‘nın Burhan Altıntop’u Engin Günaydın, bu kez oldukça komik ve eğlenceli bir advergame ile karşımızda.

TEB‘in Pratik İnternet Şubesi‘nin tanıtıldığı son reklam filminde piyanodaki tüm tuşları kullanamadığı için daha pratik bir piyano isteyen Engin Günaydın, aradığı az tuşlu piyanoyu sonunda kendisi icat etmiş ve sizi de bu piyanoyu çalmaya davet ediyor.

TEB BONUS İLE KAZAN

ewrenjfm | 08 June 2009 09:58

Bonus kart müşterilerine sadece garanti bankası ile buluşmuyor. Artık TEB bonus ile de bonusunuz olabilir. TEB bonusun internet sitesindeki kolaylık bir video ile sizlerle buluşuyor. Videoyu izleyip, sonunda çıkacak ekranda bilgilerini dolduran kişiler arasında yapılacak çekilişte her gün 1 kişi notebook kazanıyor. ayrıca kampanyanın en güzel yanı belkide TEB müşterisi olmanızı gerektirmiyor. Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz

TEB şube ve ATM’lerini bulmak, Turkcell’in ‘Neredeyim’ servisi ile artık çok kolay

frmwrtr | 10 April 2009 10:58

Türk Ekonomi Bankası’ndan bir ilk daha!

Turkcell hattından 7777’ye “Nerede TEB” şeklinde kısa mesaj atanların cep telefonlarına, kendilerine en yakın TEB şube ve ATM’lerinin bilgisi kısa mesajla geliyor.

Turkcell’in “Neredeyim” hizmeti kullanılarak geliştirilen “Nerede TEB” ile TEB şube veya ATM’sini arayanlar, bulundukları adresi belirtmeden, kendilerine en yakın şube ve ATM’lerin listesine kısa mesajla ulaşabiliyor. Gelen kısa mesajda TEB şube ve ATM’sinin adresi, telefonu ve yaklaşık mesafesi yer alıyor.

iphone’a özel teb şubesi: Cepteteb

mentor | 01 October 2008 18:19

cepteteb iphone
cepteteb iphone

Türk Ekonomi Bankası (TEB) iphone’a özel çep şubesi açtı. Türkiye’de iphone’a uyarlanmış ilk servis olan Cepteteb iphone iPhone.teb.com.tr adresinden kullanılabiliyor ve iphone’a özel bir tasarıma sahip.