bildirgec.org

tasarımlar hakkında tüm yazılar

25+ Photoshop Web Şablonu (Tasarım) Oluşturma Dersi

LeBron | 30 April 2011 13:56

Bir web sitesini gezdiğiniz de dikkatinizi çeken ilk şey tasarımdır. Ziyaretçilerin sitede kalıcılığını sağlamak için ilk izlenimler çok önemlidir.

Web tasarımı için en çok tercih edilen Adobe Photoshop ile müthiş tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz. Bunun için temel Photoshop becerilerine sahip olmanız gereklidir. Profesyonel bir tasarımcı olma yolunda size yardımcı olabilecek derslere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

1. Web tasarımında şık portföy tasarımı nasıl yapılır?

adobe photoshop cs5 kullanma kılavuzu

ANDER | 26 February 2011 15:45

adobe, photoshop cs5 için türkçe kullanma kılavuzu hazırladı. cs5’in tüm yeniliklerinden ayrıntılı bir biçimde bahseden bu kullanma kılavuzunda ayrıyetten photoshop’un püf noktalarından bahsedilmiş. 631 sayfa olarak hazırlanan bu kılavuzu indirmek için buraya tıklamanız yeterli.

Ilgi Çekici Blog Tasarımları

admin | 28 July 2010 14:03

Blog tasarımı, içeriğinize göre değişen ve ziyaretçilerinizin ilgisini çekebilecek nitelikte olmalıdır.Yazılarınızı barındıracağınız bu blog’u oldukça güzel ve kendinize göre hazırlamak hem sizi hemde blog okurlarını olumlu yönde etkileyebilir.Aşağıda farklı içeriklerde farklı tasarımları bulunan bloglar bulunmakta.Sizde bu tasarımlardan esinlenerek kendi özgün tasarımınızı yaratabilirsiniz.Ilgi Çekici Blog Tasarımları ;

site inspire

Sonraki Tasarımlarınız İçin 150+ Ücretsiz Kağıt Dokusu

LeBron | 20 February 2010 10:34

Keşfedilmesi Gereken 300+ Yüksek Kaliteli ve Çok Popüler Yazı Tipi

LeBron | 27 November 2009 19:25

Tasarımcılar için sürekli yeni kaynaklar gerekmektedir. Özellikle kullanmış olduğunuz yazı tipleri tasarımlarınız için çok önemlidir. Daha önce 2009’un en iyi yazı tiplerini buradagörmüştük. Aşağıda ise yüksek kaliteli ve çok popüler yazı tiplerine ulaşabileceksiniz.

1. 30 high-quality free fonts for great designs (harika tasarımlar için 30 yüksek kaliteli ücretsiz yazı tipi)

2. 22 Most Used Free Fonts By Professional Designers (Profesyonel tasarımcılar tarafından en çok kullanılan 22 yazı tipi)