bildirgec.org

süpriz hakkında tüm yazılar

Karga ve Ceviz

Chat Noir 1 | 15 Şubat 2011 13:46

Karga karga gak dedi,çık şu dala bak dedi. Bu kargalar ne kadar akıllı. İnce uzun bacaklarıyla ne kadar da sevimliler. Belki daha önce duyduğunuz bir şeyi anlatacağım. İlgili videoyu buradan izleyebilirsiniz. Televizyonda izlediğim görüntülerde kargalar ceviz yiyebilmek için trafiğin işlek olduğu bir caddede araçlar hareket halindeyken cevizi aşağı atıyorlardı.

İnternet Yatırımları

hhzonki | 23 Kasım 2009 16:15

Değerli arkadaşlar bu yazımda birçok yazı da olduğu gibi birkaç şirketi veya sistemi değilde sadece bir sistemi size tanıtmak istiyorum. Daha önceki yazılarımda search-earn hakkında yeniliklerden bahsetmiştim. Search-earn sisteminin son bombası herkezin iştahını kabartır cinsten. Son bomba nedir derseniz adı eimece. Nedir bu eimece ve nasıl oluyorda internet yatırımı oluyor diyenleri duyar gibiyim. Eimece internet üzerinden üye olduğunuz ve bütçenize göre şimdilik sadece araç (ileride evde olacak) satın alabileceğiniz bir sistem. Burada eee ne var bunda diyebilirsiniz.

eimece
eimece

Cömertlik Tatlı Şeydir

nzright | 18 Mayıs 2009 09:59

Eskiden sadece yazın tüketilen bir besin olan dondurma; artık Algida tarafından üretilen Carte d’or ile yaz kış sofralarımızda. Carte d’or çeşitlerinin tanıtılması amacıyla yeni bir site hazırlanmış. Tv reklamlarında da tanıtımı yapılan Cömertlik Tatlı Şeydir sitesinde; Carte d’or’dan kutu kutu süprizler de sizleri bekliyor. hergün fotoğraf yükleyen 10.kişi hem kendi kapaklı kutu tasarımını hem de süpriz bir hediye kazanıyor. Ayrıca sitede; haftalık kültür ve sanat etkiinlikleri hakkında bilgilere de yer verilmiş.

Anne Baba Olmak

nzright | 17 Ekim 2008 10:15

Nestle; Anne-Baba olarak Yeni bir Yaşam‘ın kapısını aralayan ebeveynler için; bilgilendirici bir kaynak niteliğinde olan Aile Yaşamı ismini verdiği bir websitesi hazırlmış. NestleBaby bünyesinde hizmet veren sitede bebeğinizin beslenmesi ve gelişimi hakkında bilgilere yer verilmiş. Ayrıca siteden Nestle Baby Club a üye olup; küçük süprizlerle karşılaşabilir; forum ve uzman kişilere danışma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Avanquest Artık Bedava!

kapuska | 28 Temmuz 2008 12:12

“Avanquest Connection Manager” (Avanquest Bağlantı Yöneticisi) daha önceleri 30$ olan lisans ücretini süpriz bir şekilde sıfırladıktan sonra artık dizüstü bilgisayar kullanıcıları için dikkate alınması gereken kullanışlı bir alternatif gibi gözüküyor.

Yabancısı olanlar için açıklayalım; bu uygulamayla farklı kablosuz ve LAN bağlantıları için farklı profiller oluşturabilir, bağlandığınız yere göre farklı güvenlik ayarları yapabilir, yine farklı e-posta, yazıcı ve ağ sürücüsü varsayılanları seçebilirsiniz.

kutundan ne çıkacak acaba?

xerre | 18 Mayıs 2008 11:24

SomethingStore, temelinde bir eğlence sitesi. Siteye 10 $ gönderiyorsunuz ve site size sürpriz bir hediye kutusu gönderiyor. Fakat kutuyu açıncaya kadar içinde ne olduğunu bilmiyorsunuz. Site deposunda bulunan eşyalardan rastgele birini size yolluyor. Şansınıza artık ne çıkarsa. Belki basit bir küpe belki güzel bir saat belki de bir gps aleti. sitenin son bir ayda neler gönderdiğine buradan bakabilirsiniz. Bunun yanında sitenin yasal sebeplerden dolayı gönderemeyeceği (silah, pornografik içerik, alkol ve uyuşturucu, sahte yazılımlar gibi) ürünleri de sıralamış.

gülben ergen “aşk hiç bitmez” (yeni)

behman | 09 Mart 2008 10:25

gülben ergen
gülben ergen

gülben ergen uzunca bir aradan sonra (ki bu uzunca süre onun hamileliği ve doğumunu – atlas bebeğin dünyaya gelişini kapsıyor) yepyeni bir albümle müzik piyasasaına döndü. albüm 7 martta müzik marketlerdeki raflarda yerini aldı. albümün ismi “aşk hiç bitmez“.

aşk hiç bitmez
aşk hiç bitmez

albümün hit şarkıları süpriz, aşk hiç bitmez, avrupa, masal

Bir doğum günü hediyesinin hikayesi

dadyguy | 06 Aralık 2007 17:44

Hangi insan hem acı hem tatlı olabilir?
Hangi insan sevdirirken kendini, karşısındakini kızdırabilir ya kızgınken karşısındakine kendini sevdirebilir?

İşte bugün düşünürken buldum bu insanı: “Canım”

Canım’ın doğum günü 1 Ocak. Ona hediye almak için düşünmeye başladım. Her satılan şey mutlaka bir başkasına satılıyordu doğal olarak tek ve asılsız değildi.
Ben kendim yapayım diye düşündüm. Düşünürken aklıma internet sitesi yapmak geldi. Peki, bir internet sitesini, nasıl hediye olarak sunardım.
Ben de fikri buldum ve hedef koydum
20. yaşı için 20.000 kutlama.
20.000 kişinin doğum gününü kutlamasını sağlayacağım.
İşte doğum günü sürprizi sitesi sadece ona özel:canimicin.blogspot.com.
Umarım hedefime ulaşırım.
Yardım etmek isterseniz isminiz ve eposta adresinizle formu göndermeniz yeter.