bildirgec.org

şov hakkında tüm yazılar

Aref Ghafouri’nin Muhteşem Gösterisi

Chat Noir 1 | 22 February 2011 10:25

Yetenek sizsiniz yarışması keyifle izlediğim programlardan biri. Özellikle gerçekten yetenekli olup, bu yeteneğini harika bir sunumla birleştirenlerin gösterilerini izlemek ayrı biz zevk oluyor. İnsan zamanın nasıl geçtiğini anlamıyor. Bizde evde kendi aramızda yarışmacıları değerlendirip evet veya hayır diyoruz. Hülya Avşar, Acun Ilıcalı ve Ali Taran birlikte çok hoş bir jüri oluşturmuşlar. İçten yorumları ve samimi davranışları var. Özellikle Ali bey’in esprileri programa ayrı bir renk katıyor.

EVCİLİK OYUNU ??

clique X | 24 May 2010 17:41

EVCİLİK OYUNU MU? YOK ARTIK DAHA NELER!!

Rwenzori daglarindaki sisli ormanlarda yaşayan dağ gorillerinin sosyal yaşamı veya 21. yy.da kriminal biyoloji ve adli tıp çalışmalarının geldiği nokta gibi hususların Türk insanının ilgisini çok da çekmediğini biliyoruz. Daha çok kimin şeyi kimin şeyinde tadında programlar ve diziler ilgi görüyor. Yapımcılar da sürekli halkın bu zayıf karnına çalışarak para arttırmanın yollarını deniyor.

Geçen gece kanalları gezerken denk geldiğim bir program bana gerçekten bu işin sınırlarında dolaştığımızı gösterdi. Programın adı Evcilik Oyunu. Görebildiğim kadarıyla 4 çift evcilik oynamaya çalışıyor. Ayrıca yeteneğine saygı duyduğum Yıldız Asyalı’yı da kemanını bırakmış olarak böyle bir oluşumun içinde görünce şaşırdım. Yarışma formatı da bi garip. Adı Evcilik Oyunu ama kızlar koskoca yatakta yatarken, adamlar kanapede yatıyor. Küçük yaşlarda kızlarla evcilik oynayarak erkek arkadaşlar tarafından madara olmayı göze aldığımız o günlerde tek tesellimiz onlara sarılarak uyuyor taklidi yapmamızdı. Hatta çiftlerden biri evcilik oyununu yanlış anlamış olacak ki, erkek evde, hatun dışarıda çalışıyor. Bu oyunu küçükken oynadıysan kızın elindeki pembe renk bir tepsiden plastik fincanlarda çay/kahve namına çok su içmişsindir, bari bunu hatırla. Yok o da yok. Diyaloglar saçma/gereksiz, sürükleyiciliği sağlayacak unsurlar mevcut değil, zorla mı çektiriyorlar yarışmayı tüm ekibe anlamadım. Sanki yönetmenin iç sesi şöyle diyor.

Russell Crowe ‘Robin Hood’ Röportajını Terk Etti

Hamachi | 18 May 2010 12:02

Çarşamba günleri yayınlanan bir ingiliz radyosunun röportajında, sunucunun Russell Crowe‘a en son rol aldığı film Robin Hood’da aksanının bir İrlandalı gibi olduğunu söylemesi üzerine Crowe sinirlenerek röportajı terk etti. BBC radyo Front Row şovun sunucusu Mark Lawson, Oscarlı oyuncu Crowe’a İrlandaca aksanını bir İngiliz halk kahramanı olan Robin Hood’a kasten ekleyip eklemediğini sordu. Bu soruya öfkelenen Crowe Mark Lawson’a küfür etmeden önce, kızgın bir şekilde sorusunu yanıtladı.
Lawson’ın : ” Robin Hood’a verdiğiniz aksan bir İrlandalıyı anımsatıyor bana, ne düşünerek bunu yaptınız? “ sorusuna karşılık Crowe: ” Sizin kulaklarınız ölmüş bayım, eğer bunun bir İrlandalı aksanı olduğunu düşünüyorsanız gerçekten kulaklarınızın işi bitmiş “ diyerek ardından küfür etti.

Bunun üzerine sunucu Lawson konuyu başka sorularla değiştirmeye çalışsa da Crowe’un yine aksan sorusuna yönelmesiyle röportaj giderek kötüleşmeye başladı. Gladyatör’ün yıldızı Crowe : ” Bu karakterde, bir İrlandalı aksanı bulmanıza şaşakaldım, bu gerçekten gülünç fakat sonuç olarak bu sizin şovunuz. “ dedikten sonra Lawson sinirli aktörü, bu aksanı Robin Hood’un büyüdüğü yer olan Kuzey İngiltereyi çağrıştırmak için kullanmış olabileceğini söyleyerek sakinleştirmeye çalışsa da Crowe’un öfkesini yatıştıramadı. Crowe sunucuyu iğneleyeci sözlerine devam etti: ” Hayır, ben bir İtalyan aksanı konuşuyordum, anlayamadın mı? “ diyerek cümlesini bir küfürle bitirdi.
Ardından ünlü yıldız, bu arada bu İrlandaca meselesini anlamıyorum, ne olursa olsun anlamıyorum diyerek röportajı terk etti.

var mısın yok musun başvuru formu yarışmacı olmak

NLPMaster | 16 June 2009 22:00

Acun ılıcalı tarafından sunulan ve reyting rekorları kıran var mısın yok musun programı başvuru konusunda da rekor kırıyor.

var mısın yok musun başvuru formu doldurarak var mısın yok musun oyuncusu yarışmacısı olmak ister miydiniz?

varmısın yokmusun yarışması başvuru formu doldurmak para kazanmak için için aşağıdaki adrese bakabilirsiniz:

var mısın yok musun başvuru formu
Var mısın yok musun uyarıları
acun medya

internette seks şov

mucizemsin | 28 May 2009 10:36

http://haber.milliyet.com.tr/msnDefault.asp?url=http%3a%2f%2fwww.milliyet.com.tr%2fYasam%2fSonDakika.aspx%3faType%3dmsnSonDakika%26KategoriID%3d15%26ArticleID%3d1099237%26Date%3d27.05.2009%26reftype%3d2

Yemekteyiz ve Atatürk

321ksd | 07 November 2008 10:49

ön bilgi(programı bilenler direk diyaloğa geçebilirler.); şov teve yemekteyiz adlı bir program yayınlıyor. 5 yarışmacı her gün birine misafir oluyorlar, ev sahibinin yemeklerini yiyorlar, yemekler hakkında yorum yapıyorlar ve gecenin sonunda yemek hakkında aslında rakipleri olan arkadaşlarına puan veriyorlar. yani yarışmacı bir diğer yarışmacıya puan veriyor. bi nevi örovizyon gibi. amaç yarıştırmak değil kızıştırmak tabi. ben de mümkün mertebe kaçırmamaya çalışıyorum(kurslardan vakit kalırsa).
ev sahibi; Figen hanım.

Figen’i tanıyalım; daha önce misafir olduğu iki evde yemekler hakkında kusur bulmasıyla meşhur.
ön bilgi iki; mevzu bahis olan yemek; pastırmalı kuru fasulye.
DİYALOGLAR(a geçelim);
yarışmacılardan biri: figen hanım bence yemek biraz basit kalmış. yani size çok kıymetli bir misafir gelse, kuru fasulye mi ikram edersiniz.
figen hanım: kuru fasulye Atatürk’ün yemeği ama.
NOT:atatürk’ü bir meta bir tahassüngah olarak kullananların durumu aynı buna benzemiyor mu?

Sadece su

| 15 August 2008 13:09

http://www.snotr.com/video/1513

müzede dolaşan gerçek(!) dinozor

xerre | 23 July 2008 10:23

los angeles’da bir müze ziyaretçilerine farklı bir deneyim yaşatıyor. kukla sanatçılarının da yardımıyla yapılan, gerçeğe yakın bir robot dinazor, gerçeğe uygun bir şekilde ses çıkarıp müze içerisinde aylak aylak dolaşıyor. “dinazorlarla yürümek” adlı muhteşem şovdan esinlendiğini düşündüğüm bu fikir, hem ziyaretçilere farklı hisler yaşatırken hem de müzeye daha çok ziyaretçinin ilgi duymasını sağlıyor. ben stiller’ın oynadığı müzede bir gece filmini andıran bir de videosu mevcut.

Mazda rüzgar gibi geçecek!

mturkmen | 02 April 2008 21:00

Mazda’nın Tokyo Motor Şova 40. katılımı bu ayın sonlarında “Taiki” modeli ile gerçekleşecek. Daha önce deMazda’nın değişik ve sınırları zorlayıcı tasarımlarını görmüştük. Taiki modelini rüzgar şekillendirmiş ve rüzgarın akışına göre çizgilerini belirlemiş. Bu tasarım belki de önümüzdeki yüzyılın çizgilerini belirleyerek birçoklarına yol gösterecek.

cumartesi gecesi ateşi-90lar

kahramancayirli | 22 March 2008 23:40

hatırlıyor musunuz 90ların ortasında star tvde cumartesileri “cumartesi gecesi ateşi” adlı bir şov programı yayınlanırdı. şebnem dönmez sunardı, hatta şarkı söyleyip dansçı ekibiyle her hafta başka bir koreografi hazırlarlardı. işin arkasında süleyman yüksel vardı. zaten o şarkılarla da sonra ayşe’ye bir rock albümü yaptılar (gör bak neler olacak başına ne işler açılacak.. diye devam eden çıkış şarkısı vardı hatta)..her cumartesi ibrahim tatlıses’li fırat dizisinin peşinden yayınlanıyordu, cumartesi gecesi ateşi..programın sponsoru bir kola firmasıydı..hatta aklımda kalan bir görüntü var..stüdyoda yarışmacılar kola içme yarışması yapıyorlardı, kalan kolalardan şebnem dönmez de içiyordu vs..umarım tüm bunları sadece ben hatırlamıyorumdur…
leyla erbil’in cüce romanını kanat kitap yeniden yayımlıyor, kanat kitap’ın hazırlananlar listesinde ahmet büke’nin de ismini görünce çok sevindim..yeni öykü kitabıyla karşımızda olacak yakında o da..