bildirgec.org

socks hakkında tüm yazılar

IP Gizleme Teknikleri ve Programları

Redingot | 21 September 2008 13:23

Güvenlik açısından kimi zaman IP adresimizi değiştirmek, gizlemek isteyebiliriz. Tam bu konuyla ilgili olarak PC Magazine yazarı Olcay KÜK‘ün kişisel bloğunda yer alan IP Gizleme Teknikleri başlıklı yazısı bu konuyu ayrıntılı olarak ele almış.

Proxy servisleri aracılığıyla farklı bir ip adresi kullanabildiğimizi biliyoruz. Fakat proxy hizmeti veren yerlerle (server’larla) yapılan bağlantılar güvesiz bağlantılar ve bu nedenle ciddi güvenlik riski taşıyor. Ayrıca javascript, ajax, flash vs. desteği olmaması durumunda verimsiz bir kullanım söz konusu oluyor. Durum böyle olunca da kişiler proxy sitelerinden vazgeçip ip adresi gizleme programlarına yöneliyor.

Çorap Kurutcu Seletti Underwear Dryer

Makadakal | 01 April 2008 15:32

Çorapları yıkadıktan sonra kurutmak büyük dertlerden biridir. Çorapları kaloriferlerin üstünde kurutmaya çalışırız. Bunun yerine kurutmak için Seletti Underwear Dryer‘ı kullanabilirsiniz. Bu çorap kurutucu, kare şeklindedir ve her tarafı mandallarla doludur.

Ürünün Fiyatı 24 dolar

ilham alinasi renk paletleri 4

| 15 July 2007 06:42

donyale
donyale

ilham alinasi renk paletleri serimizde bu seferki duragimiz rengarenk coraplardan esinlenilerek olusturulan renk paletleri.yine colourlovers imzali olan bu calismayi da begeneceginizi umuyorum.
bu rengarenk coraplara ve elbetteki renk paletlerine goz atmak icin buradan buyrun.