bildirgec.org

smile adsl hakkında tüm yazılar

Smarty Fan Club’da eğlenceye doyun.

bithikotsis | 30 March 2011 12:33

d smart
d smart

Smile adsl ve D-Smart kampanyalarına ait advergaming unsurlu eğlenceli bir oyun sizleri burada bekliyor.
Oyun nasıl oynanıyor? Öncelikle karşınıza çıkan labirennten soruları bilerek çıkıyorsunuz sonra bir tünele geliyorsunuz. Peynir ve logoları topluyorsunuz, faturalara dikkat ediyorsunuz çünkü faturalar sizi yavaşlatıyor. İyi eğlenceler…

Hangi İnternet Erişim Şirketi Daha İyi?

admin | 07 January 2011 18:19

Eminimki bu soruyu hepimiz düşünmüşüzdür. Acaba hangi internet erşim şirketi daha iyi hizmet sağlıyor ve hangisi daha az sorunla çalışıyor? Malesefki hangisi sorunsuz çalışıyor diyemiyorum ama en azından en az sorunsuz çalışanı hangisi bunun cevabını çok merak ediyorum. Bu konudaki bilgi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız çok memlun olurum. Şimdiden teşekkürler…

ADSL kampanyaları dikkat dolandırılabilirsiniz…

Bilgiperisi | 04 August 2009 23:13

Smile Adsl
Smile Adsl

ADSL kampanyaları denilince aklımıza hemen hemen bütün ISS’lerin ( internet servis sağlayıcı) her geçen gün yeni müşteri kazanmak için yaptıkları kampanyalar geliyor. Bu firmalardan biri olan Smile ADSL’in yapmış olduğu bir kampanya ile üye olan aboneye limitli internet kullanmasına ve kotayı aşmamasına rağmen fatura kesim döneminde nasıl bir uygulamayla olmaması gereken faturayı kestiğini gördüm. Fatura detaylarını ve aboneyi nasıl dolandırdıklarını buradan detaylı bir şekilde okuyabilirsiniz.

İnternetini Taşı – Limitsiz ADSL 9 Ay Limitli Fiyatına

turkuas | 11 February 2009 18:00

9.99 TL’ye, 14.99 TL’ye internet gibi kandırmacalarla müşteri kapmaya çalışan ADSL şirketleri aslına bakarsanız pek de müşterilerini düşünmüyorlar. Internette TTNet altyapısına bağımlılık hala tekelci bir durumdaymışız gibi yansıyor bize. Yani internet hala çok pahalı..

Smile’dan bir ilk “İnternetini Taşı”

serversistemci | 24 November 2008 11:52

İnternetini Taşı
“İnternetini Taşı”

Smile adsl’den bir ilk daha. İnternetini Taşı. Adsl aboneliği olan kullanıcılar smile adsl başvuru formunu doldurarak internetini Smile Adsl’e geçirebiliyorlar.
Başvuru formu ve dilekçeye ulaşabileceğiniz siteye burdan gidebilirsiniz.
Ayrıca Smile geçen adsl kullanıcılarına %95’e varan indirimler.
Tüm limitsiz paketler 12 ay boyunca limitli fiyatına gibi kampanyalar da bulunuyor.

Birşeyler Taşımak Moda Oldu “Smile’ den İnternetini Taşı”

serversistemci | 24 November 2008 10:56

internetini taşı
internetini taşı

Numaranı taşı dan sonra benzer bir uygulama düşünen smile Adsl, internetini taşı adında bir kampanya başlattı. Bu kampanyadan yararlanmak isteyenler siteden önce iptal formu indirip eski Adsl ini iptal ettiriyor ve dilekçe vererek yeni smile adsl ve kampanyalarından yararlanmaya başlıyor. İste limitli fiyatına 12 ay limitsiz internet, ister 4 ay ücretsiz internet erişimi seçeneklerini seçebileceğiniz bu imkânların yanında smile’ in 1038 numarasıyla da telefonda konuşma imkânı var.

Türk Telekom’dan daha ucuza konuşmak için

wanadooo | 20 July 2008 11:09

Dünyanın birçok ülkesinde call by call adıyla kullanılan “arama bazında operatör seçimi” şirket ve evlerin telefon görüşmelerinde büyük indirim fırsatları sunuyor. Koç.net, smile adsl, netone Telekom, Millenicom ve Superonline Telekom tarafından verilmeye başlanan hizmetlerde kullanıcıların şehirlerarası, uluslararası ve cep telefonlarıyla Türk Telekom’un açıkladığı tarifelerden çok daha ucuza konuşma olanağı sağlıyor.

türk telekom dns adresleri

guldemgokalp | 07 September 2007 08:58

merhaba,

evet, az önce bildirgeç’in de dediği gibi cevabını yıllarca olmasa da aylarca aradığım bir soru(n)um var: DNS’ler.

daha önce denmişti ki trky dns ayar diye bir yazılım var ve bizim yerimize, en hızlı yanıt veren dns’leri seçiyor ve hemen ekliyor, sitelere hiç beklemeden giriyoruz.evet hakları var ancak program 2006’nın şubat ayından beri güncellenmemiş ve içinde var olan dns adreslerinden bizler bihaberiz.bir ara windows’ta zone alarm kullanırken, zone alarm bana sürekli “trky bir yerlere veri gönderiyor, izin veriyor musun ?” diyordu ve bunu yazarken de hemen altında nereye ping attığı gözüküyordu.evet bunlar dns adreslerinin ta kendisiydi ama o günler geride kaldı ve şuan elimde windows harici makinelerimde kullanacağım hiç yeni dns adresi yok.

smile adsl kullanıcılarına sevindirici haber

sermen08 | 04 August 2007 14:19

Tarifeler

ttnetin yaptığı büyük oranlardaki indirimin ardından adsl firmaları teker teker indirimlere gitmeye başladı…
indirime giden ilk firmalardan olan smile adslin indirim oranlarına burdan bakabilirsiniz

Bakalım bu rekabet nereye kadar gider…
Ancak şu bi gerçekki bizim bu internet konusunda daha alacağımız çok yol var…zira
japonyadaki internet hızının 55000kbps olduğunu düşünürsek bizimkilerin lafı bile edilmez