bildirgec.org

sipariş hakkında tüm yazılar

Domino’s Pizza Keyfi Facebook’ta!

bluelake | 05 May 2011 14:59

Domino’s’un her ay on binlerce sipariş alan “AcıkTIK” online sipariş sistemi şimdi Domino’s Pizza Türkiye Facebook sayfasında. Artık AcıkTIK ile Facebook üzerinden de sipariş verebilen pizza severler, Ödüllü Sorular sayesinde de her hafta birbirinden güzel Domino’s lezzetlerini kazanma şansı yakalıyor.
AcıkTIK diyenlere bir tık yeter!

LYONESS

admin | 06 January 2011 20:09

harcayarak nakit kazan
harcayarak nakit kazan

Lyoness; Türkiye’de yeni olan bir sistem. sistemin işleyişi şu şekilde öncelikle üye olunuyor ve daha sonra size gönderilen kartı alışveriş yaparken diğer market kartları gibi kasadaki kişiye okutuyorsunuz ve alışverişinizin %1’lik kısmı hesabınıza iade ediliyor.üye yaptığınız kişilerin harcamalarından da kazanıyorsunuz.

Amazon.com’dan sipariş

Aristocrat | 17 April 2010 14:11

Amazon’dan birkaç tane parfüm sipariş vermek istiyorum. Fiyatlar çok uygun fakat Türkiye’ye getirteceğim için ekstra ücretler de ekleniyor… Bu konu hakkında araştırma yaptım, sonuç; her kafadan farklı ses çıkıyor. Bir yerde deniyor ki “30$lık ürün için 100$ ödersiniz”, diğer yerde “sipariş adedi belirli bir sınırı geçmedikçe pek bir şey eklenmez.”

Böyle ilginç bir durum var. Nedir bu olayın özü öğrenmek istiyorum.*Gümrükte sorun olmaması için parfüm gibi ürünlerde adet ya da fiyat sınırlaması var mı?*2$lık ya da 30$lık bir parfüm için ne kadar ekstra ücret ödemem gerekiyor?*Bu ekstra ücret hesaplanırken neler göz önünde bulunduruluyor?

Arda Kutsal’a baklava göndermek

hasantsc | 28 February 2010 16:18

5 ağustos 2008 tarihinde webrazzide arda kutsal tarafından ‘webrazzi pilli ofisinde’ başlıklı bir video yayınlanmıştı.
videoda pilli networkun ofisi tanıtılmış hasan ve aylin yalçınkaya ile çok güzel bir sohbet organize edilmişti.

video bağlantısı

bu video şahsen beni çok etkiledi çünkü pillinin ofisini ve kimler tarafından yönetildiğini çok merak ediyordum. gerçekten eğlenceli bir söyleşi oldu.

muhabbet arasında arda bey hasan yalçınkayanın arkasındaki 10marifet desenli el yapımı ürünü gördükten sonra ‘ bana bi baklava bile göndermediler’ diye isyan etmişti.

yurt dışından internet üzerinden sipariş verilmesi

ondertex | 23 December 2008 10:43

merhaba arkadaşlar
alacağımız ürünü yurt dışında internet üzerinden satış yapan bir yerden almak istersek bu işi nasıl yapabiliriz?

amazondan, ebay…veya herhangi bir internet sitesinden alınan ürünün bize gümrük maliyetlerini nerden öğrenebiliriz?Gümrüksüz olarak alabileceğimiz ürünler nelerdir?Bu konuda nelere dikkat etmek lazımdır?

Size Benzeyen Oyuncak Anahtarlik

cadikazani | 03 December 2008 11:11

Oyuncak anahtarliklar
Oyuncak anahtarliklar

Gabrielle Aznar sizin tarif ettiginiz renkte, kumastan ve istediginiz fizik ozelliklerinde oyuncak anahtarlik yapiyor.Saçini, kiyafetlerini, ten rengini vs siz seçiyorsunuz.Oyuncak bebek olarak yapmasini istediginiz kisinin resmini de yolliyabilirsiniz isterseniz.Gabrielle kendi blogundan siparis aliyor.Fiyati 42 euro olan bebekler 1-2 haftada tamamlaniyor.Kendinize, sevgilinize veya sevdiginiz bir unluye benzeyen bir oyuncak anahtarligi olsun isteyen olursa buraya buyursun.

Oyuncak anahtarliklar
Oyuncak anahtarliklar

Tio neden bu durumda?

pasacocugu | 02 November 2008 02:01

İş fikirlerine yatırm yapan embrio’nun 3. girişimi olan vendio’nun tio’su site üzerinden sipariş verme özelliğini sonlandırdı!

27 Ekim 2008’den önce tio.com.tr’den alışveriş yapmış olan kullanıcılar iade ve iptal işlemlerini yapabilecekler.

Tio’nun üyelerine gönderdiği mesaj:

Değerli Üyemiz

Fiyat karşılaştırma ve alışveriş rehberi olarak www.tio.com.tr adresinde hizmet veren web sitemiz 27 Ekim 2008 tarihinden itibaren faaliyetlerini durdurma kararı almıştır. Bu tarihten itibaren Tio.com.tr üzerinden sipariş verilemeyecektir.