bildirgec.org

şikayet hakkında tüm yazılar

Sağlık Sistemi Gerçekten Halledilmiş!!

memogen | 10 January 2011 14:08

08.01.2011 tarihinde gece saat 01.00 sularında Chron hastası olan kızımın,şiddetli karın sancılaı başladı.Hemen bir arabayla Rıdvan Ege Hastanesi’ne götürdük.Acil deki doktorlar gayet güzel ilgilenip,test ve rontgen tetkikleri yapıldı.Doktor bey :bağırsağın operasyon yerinde yapışma veya daralma olduğunu söyleyerek acilen yatması gerektiğini söyledi.Fakat HİÇ BOŞ YATAK YOK tu.Hemen çocuğu alıp Hacettepe’ye götürdük.Orada acilden sıra aldık.
Bu arada ben Yüksek ihtisasa giderek (Ameliyatını burada olmuştu.)çocuğun durumunu anlattım.Oradaki uzman doktor Gelirsen ilgeleneceğini ama hiç yatak olmadığını söyledi.Çaresiz Hacettepe’ye geri döndüm.Bu arada 45 Dakika geçmiş ve BİR kişi içeri girmişti.Kızım acilin içerisinde feci şekilde kusuyordu.İçeri girdim Bankoda ne olduğu belirsiz 4 kişi oturuyor.(Yakalarnda kim olduğu yazılmayan 2 önlüklü 3 önlüksüz kişi)Yalvararak kızın gırtlağı yırtılı Lütfen bir bulantı kesici yapın diye yalvardım.Ama bir tane uzman olduğunu müdahale edemeyeceklerini söylediler.

ÇOK YAŞA MI YOKSA…

admin | 03 January 2011 23:26

Kış ve soğuğun bastırmasıyla soğuk algınlığı da artamaya başlar. kendimize ne kadar dikkat edersek edelim işyerimizde,toplu taşıma araçlarında ve çevremizden hastalık mikropu kaparız. özellikle grip mikrobu en yaygın olanıdır.

otobüste

super hero | 21 April 2010 12:40

telefon
telefon

Telefon, az sonra vereceği acı haberin etkisiyle acı acı çalarken, ben de, üzerinde günlerdir uğraştığım o çok önemli projeyi bu gün de bitirememiş olmamın sıkıntısıyla daha yeni yatmıştım. Bir telefon nasıl acı acı çalar ki,diye düşünüyor, yazarın beni uyandırması için gerçekten çok önemli bir sebebi yoksa canına okuyacağımı söylüyordum. O zamanlar cahildim. Yazarın ben olduğunu bilmiyordum.

Telefona baktım. Aynı acılıkta çalmaya devam ettiğini görünce, sadece bakmakla olmayacağına kanaat getirip ahizeyi kaldırdım.

hepsiburada.com gitmiş yerine sallagitsin.com gelmiş

serjan83 | 25 December 2009 13:55

google arama yapınca gördüm ki burada hepsiburada.com mağdurları bolca var. bende , beni 8 gündür dertten derde salan sinir bozan tecrübemi yazayım dedim…. 8 gün önce daha ucuzlarını başka E-ticaret sitelerinde bulmama rağmen ismine güvenerek hepsiburada.com dan bir ürün satın aldım ve o dakika çaatt diye ödemesini yapıverdim(Sipariş no : 95048949) .. ama anladım ki tahsilat konusudaki bu hızlı yaklaşım ürün tedarik etme ve paketleme konusunda geçerli değil… kısacası şöyle diyeyim aldığım ürünler 2 gün sonra (güya…) tedarik edilmesine rağmen tam bir haftadır paketleniyor…. aslında bu durum sonrasında internette yaptığım basit bir araştırma sonrası (ki keşke ürünü almadan önce yapsaydım…) gördüm ki hepsiburada.com bunu bir sürü insana daha yapmış… hatta 1 ayı bulan ve yanlış gönderilen kutudan 2. el ürün çıkan teslimatlardan sonra benimkisi hala yeterince trajik değil…. hepsiburada dan daha önce de alışveriş yapmıştım hiç böyle birşey yaşamamıştım…insan buna binaen bir şans vermek istiyor karşı tarafa..iyi niyetle bir gecikmenin olmuş olabileceğini düşünmeye kendinizi zorladığınız an tarif edilmez bir ilgisizlik tokadıyla kendinize geliyorsunuz.. yazdığınız birsürü maile dönen iki otomatik mesaj ve açılmayan telefonlar… hele bir de gözünüzü karartıp siparişinizi iptal etme seçeneğini düşündüğünüz zaman iş daha bir çamurlaşıyor (bu defa aynı hatayı yapmayıp bir hamle yapmadan evvel internetteki yorumları okudum siparişini iptal etmek isteyen ve ödemesini geri almak isteyenlerle ilgili…) demem o ki “yok kardeşim bende Eyüp peygamberin sabrı var , ben beklerim canları isterse ürünü gönderir isterlerse bilgi verirler diyorsanız” kabus bir alışveriş size bir tık kadar yakın… ben aman uzak durun derim…

ŞİKAYET VE ŞÜKRETMEK

Seamyhoney | 29 October 2009 09:35

İnsanoğlunun elindekiyle yetinmeyi unutması hatırlamayacağımız kadar geçmişe dayanıyor. Belki de ilk insanla başlıyor şikayet mekanizmasının ortaya çıkışı. Sürekli bir şeyleri tüketme çabasının verdiği hırçınlıkla daha fazlasını istiyoruz hep. Her şeye sahip olabilsek de sürekli bir mızmızlanma, sürekli isyan, sürekli şikayet, hayatımızın büyük bir bölümünü kaplıyor.

Yaşamımızı şöyle bir gözden geçirirsek, sorun ettiğimiz şeyler gerçekten de şikayet edilesi şeyler mi, yoksa sadece şikayet kutusu dolsun diye kendi kafamızda yarattığımız gereksiz mızmızlanmalar mı sorusunu irdelemek gerekir. Benim naçizane fikrim şudur; çoğumuz aslında ortada hiç birşey yokken sadece sorun olsun diye sürekli atıp tutuyoruz ki bunun için halk arasında kullanılan bir tabir var; rahat batması. Rahat, huzur, biz insanoğluna göre değil diye düşünüyorum çoğu zaman. Ne zaman huzurlu olsak bir arıza çıkarma eğilimi oluşuyor içimizde. Yani huzurla sorun çıkarma olasılığı doğru orantıda ileriliyor bizim dünyamızda.

Hangi romantik film, hangi yabancı dizi , hangi laptop ?

hobilerimizz | 03 August 2009 23:22

Hangi romantik film, hangi yabancı dizi , hangi laptop ?

Kararsız kalmamak için açılan bu web sitesini incelemenizi öneririm.

Seçenekler çok geniş. Buradan sizin gibi giren diğer ziyaretçilerin yorum, tavsiye ve şikayetlerini okuyarak kararsız kalmaya son verebilirsiniz.

Tavsiye

Facebook’ta Bayrağımıza Yapılan Hakaret

tuncelik81 | 04 December 2008 00:18

Bayrağımıza Yapılan Hakaret
Bayrağımıza Yapılan Hakaret

Son zamanlarda nerdeyse adını duymayan kalmayan bir sosyal paylaşım sitesi olan Facebook’ta açılan FUCK TURKEY adı altındaki bir grup Türk bayrağımıza ve milletimize ağır hakaretler içeriyor. Bu grubun acilen kapatılması için bir seferberlik başlatıldı ve bayrağımıza milletimize bağlı herkezi buradan ulaşılan bu grubu ortadan kaldırmak için gruba girince alt bölümde yer alan Bu Grup’u şikayet et kısmına girip şikayet etmeleri davet edildi. Lütfen herkez bu konuda ne kadar hassas bir millet olduğumuzu göstermek için elinden geleni yapsın ve bu grubu açanlara haddini bildirsin. Heleki dün gece Türk Milleti’nin bağımsızlığının sembolü ay ve yıldızın bir aya geldiği bu haberden sonra daha bir milli duygularımızın kabarmış olcağını düşünüyorum.

Tatilinizi şansa bırakmamak için

otelreferans | 29 September 2008 23:04

otel şikayet
otel şikayet

Türkiye’de de artık ciddi bir otel değerlendirme sitesi var. Site adı otelreferans.com
Bu sitede yaklaşık 3600 otel kayıtlı.Otellerin sayfalarında o otele ait şikayetler,yorumlar ve yorum yazan kişiler tarafından verilmiş puanların ortalaması var. Ayrıca

Tripadvisor

tripadvisor
tripadvisor

Holidaywatchdog

holidaywatchdog
holidaywatchdog

Vakantie ReisWijzer

Vakantie ReisWijzer
Vakantie ReisWijzer

gibi dünyanın en ünlü otel değerlendirme sitelerince verilen puanları puanlama sisteminde kullanmakta böylecede eş dost tarafından yazılan olumlu veya rakipler tarafından yazılıcak olan olumsuz puanlamaların önüne geçilmiş, ciddiye alınacak bir referans puanı verilmektedir.

Ayrıca sitedeki var olan oteller için yazılacak olan referanslar bir çok elemeden sonra sitede yayınlabilmektedir.Ayrıca yayınlanan her referans için otele gönderilmekte ve bu oteller içinde cevap hakkı verilmektedir.

Bununla ilgili olarak Kullanım Şartlarına göz atabilirsiniz.

Turizm ve kalitesini ve bilincini arttırmak , ayrıca tatilinizi şansa bırakmamak için otel tercihinizi belirlemede faydalanabileceğiniz bir site.

Adında anlaşılacağı gibi çok kısa bir zamanda turizm de referans bir site olacağa benziyor.