bildirgec.org

sesli mesaj hakkında tüm yazılar

6 yararlı işitsel web uygulaması

GokhanKARAKAS | 19 October 2009 11:12

1- blindspeak (sesli mesajları online göndermek)

blindspeak ™ size dünyanın her yerinden dijital sentezlenen mesajları göndermenize izin verir.servis bireylerie ihtiyaç duyulduğunda başkalarına komik ve bilgilendirici mesajlar göndermesine olanak sağlar.

2- tracksandfields (mp3’leri remix yapıp paylaşma imkanı sağlar)

bu servis sayesinde mp3’leri ücretsiz remix yapıp sevdiklerinizle paylaşabilir dilerseniz mp3’lere hazır remix uygulayabilirsiniz.

GrandCentral Google Voice olarak geri döndü..

Tech24 | 18 April 2009 11:31

“bütün hayat ve bütün numaralarınız için sadece tek bir numara” google voice bunun için var..

düşününki hayatınızda olan bütün numaralara; ev ,iş cep numaranız aklınıza gelen bütün numaralara tek bir numara ile ulaşılsın.. dahası bu servis ücretsiz..

kulağa oldukça hoş geliyor değilmi..?evet google voice bu şekilde çalışıyor.google grandcentral ı 2007 yılında satın almış ve bütün işlemlerini durdurmuştu.

2008 yılından beri bu sitede kayıt işlemleri durdurulmuştu .. fakat şimdi yeniden hayata geçti..

Sesli SMS Konuş Gönder

birool | 25 March 2008 10:23

Sizde benim gibi mesaj yazmaya üşenenlerdenseniz artık sesli olarak sms gönderebilirsiniz.
Mesaj yazmak bazen öyle zor geliyorki keşke ben söylesemde telefon yazıya çevirse dediğim çok oldu.
Artık Türkcell aboneleri birbirilerine kendi sesleri ile 30 saniyelik seslim mesajlar gönderebiliyormuş.
Yapmanız gereken sadece arayacağınız numaranın başındaki 0 yerine * koyup 30 saniyelik mesajınızı konuşmak. gelen mesajlarıda *0*’ı arayarak ücretsiz olarak dinleyebilirsiniz.
Gönderilen mesajlar 7 gün boyunca saklanıyor ve 10 mesaj sınırı bulunuyor. Ücretlendirme ise normal sms tarifesinden yapılıyor.
Ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Konuşan CD Kutusu

darjeeling | 29 August 2007 15:44

Gelişen teknolojiyle birlikte CD’ler kültürel hayatımızın önemli bir kısmını oluşturmaya başladı. Doğru orantılı olarak CD kutuları da devir atlıyor. Resim, müzik, ya da film kaydettiğimiz CD’leri çizilmeye karşı korumak için artık klasik CD kutuları kullanmayacağız. Bu yeni çıkan CD kutuları ile 60 saniye boyunca ses kaydı yapılabiliyor. Mesela CD hediye ettiğiniz bir kişi, CD’nin içeriğini daha kapağını açmadan öğrenebilcek, ya da size ait hatıra dolu bir ses kaydına ulaşabilecek. Fiyatı sadece 2.50 euro olan bu kutular için ayrıntılı bilgi bu sitede mevcut.

program,dizi vs kaçırmaya son

beyaz_sayfa | 09 May 2006 17:03

mor-tel jazz adlı firma bazı yenilikleri beraberinde getirmiş. programı yüklemeden önce ücretsiz üye oluyorsunuz. programın özellikleri internet üzerinden bedava telefon görüşmeleri, aynı anda jazz üyesi 5 kişi ile konferans tipinde konuşmalar, görüntü video görüşmeleri, mesajlaşma sistemi, sesli mesajlaşma sistemi, 24 saat radyo yayını, sıkı durun dilediğimiz programı dilediğimiz zaman bilgisayarımızdan izleyebilme imkanı bu manyak hoşuma gitti. 1gb mail adresi (gerek yok gmail var) rss okuyucusu ve kendimize ait bir web sitesi. sizi bilmem ama istediğim programı istediğim zaman rahat rahat seyrede bileceksem bu çok süper olacak 🙂