bildirgec.org

sen kimsin hakkında tüm yazılar

Sen Kimsin? (2012)

geberejackson | 10 March 2012 14:03

Ozan Açıktan’ın yönetmenliğini üstlendiği Sen Kimsin filmi geçen hafta vizyona girdi. Tolga Çevik’in boşrolünü oynadığı Tekin karakteri ve emekli trafik polisi İsmail Abi, kaybolan bir kızın peşine düşerler. Kz bir kumpas düzenlenerek kaçırılmıştır. Bundan bi haber olan Tekin, türlü maceralar ve sakarlıklarıyla seyircinin karşısına çıkıyor. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği ve senaryosunu Tolga Çevik’in yazdığı film müzikleriyle de dikkat çekiyor. Ayrıca Tolga Çevik’e; Köksal Engür, Pelin Körmükçü, Toprak Sergen ve Zeynep Özder eşlik ediyor. Komedi Dükkanı’nda büyük ilgi alan oyuncu dükkanın kapanmasından sonra kendini sinema oyunculuğuna verdi. Oyuncu ayrıca Cem Yılmaz’ın kardeşi Özge Yılmaz ile evli ve iki çocuk babasıdır.

sen kimsin?

dina13 | 09 September 2007 23:33

sen kimsin? biliyor musun?
aynanın karşısına geçtiğinde ne görüyorsun? sadece aynaya bakan birini mi, yoksa onun ötesinde var olan, sana acı veren, seni güldüren çapraşık duygularını mı?
sen kimsin? bir dahi mi yoksa bir deli mi?
güneşin doğuşunu izleyen bir romantık olmalısın ya da dualar eden bir rahibe…
yok o da değilsin. sen olsa olsa bir çılgınsındır; evereste çıkmak isteyen yahut çölde yalınayak yürümeyi düşleyen…
sen kimsin?
bir düşsün belki de üstünde yırtık pırtık giysileriyle çamurda oynayan çirkin bir çocuğun düşü veyahut bir kadının anıları…
sen kimsin?
et misin, kemik misin yoksa ölümsüz bir ruhun ortak olduğu bir güç müsün?
sen kimsin?
korkularına yenik düşmüş bir serseri mi, yoksa var

lığından şüphe eden bir aşık mı?
sen kimsin?
sen gerçekten sen misin?